Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

AfterShocked! – návod

  12:00aktualizováno  21. listopadu 12:35
Rozsáhlá a svým zpracováním unikátní hra AfterShocked! nepatří k nejobtížnějším adventurám, přesto se kompletní návod, jak vyřešit všechny problematické herní situace, jistě hodí.

Jděte do koupelny, seberte ze skříňky prášky na spaní a opusťte karavan. Promluvte si se Seaboshem, dostanete hned několik úkolů. Nejprve zajděte do města a do špatné části. Popovídejte si s Rotgutem a vraťte se za profesorem oznámit mu špatnou zprávu. Přijít ale mají zprávy ještě horší…

Obejděte všechny lokace a pohovořte si s postavami. V obchodě otevřete zadní dveře, vejděte do místnosti a seberte zde pytlík s cukrem a drát. Bude se perfektně hodit k tomu, aby zbavil zlého chlapce před školou ukradené ruky – jako laso. Dejte chlapci ruku zpět, dozvíte se heslo od školní třídy. Vejděte tam, promluvte si se všemi a vezměte si magnet. Jděte na pláž, seberte zde síťku. Pokračujte do lesa, nastavte ji jako past mezi blízké stromy a ukradněte bycikl. Jděte do města, nasypte majiteli herny do kafe prášky na spaní a nechte ho vypít hrneček. Seberte malý klíček, který mu vypadne. Pokračujte do města Utopiaville a ze Sebastianova přístřešku na nářadí seberte páčidlo. Použijte ho na zaseknutého tlusťocha u sebe doma a dole v podzemí seberte sekeru. Jděte k opuštěnému domku na pláži a podívejte se do mříže ve sklepě. Klíč, který se tam nachází, si přitáhněte magnetem. Otevřete si dům, jděte do kuchyně a seberte zde nůžky.

Jděte na pláž, vyžeňte z písečného hradu kraba, pokuste se ho chytit. Je moc rychlý, takže snězte trochu cukru, pak ho budete schopni chytit. Získáte rybářovu fajfku. Doneste mu ji, vyrazí s vámi na moře. Pod hladinou ustřihněte kus mořské trávy nůžkami. Pokračujte do školy, seberte z police knihu Válka světů a vyměňte ji s chlapcem v Burger Kingu za návod na hru. Přečtěte si ho a nacvičte si ji v opuštěném domě na Arati. Pak jděte do herny, několikrát se dotkněte zeleného hráče a až odejde, dejte si jednu partičku s tím druhým. Odemkněte si klíčem konzoli a seberte power board – další z předmětů, které Seabosh potřebuje ke svému přístroji.

Pokračujte do školy, promluvte si se zastáncem práv zombie-lidí a přijměte od něj úkol. Promluvte si s drogovým dealerem. Jděte k sobě domů, rozbijte páčidlem prasátko a za získané peníze si kupte v obchodě šampón. Nasypte drobné do jukeboxu v Burger Kingu, čímž probudíte prodavače, a za zbylé peníze si kupte hamburger. Doneste ho dealerovi. Dalším úkolem je zbavit se zdrogovaných lidiček na gauči v místnosti – jednoduše je seberte a položte venku na schody. Těžší bude sehnat náhradu za zombie maso. Jeďte na Sueinu farmu, vejděte dovnitř, sekerou poražte krávu, nacpěte maso do přístroje Meat-o-matic a radioaktivní plátek ještě uvařte na sporáku v opuštěném domě. Takto upravené maso bude perfektní náhradou za maso zombie.

Vraťte se do školy a nechte si otevřít dveře ve třídě, seberte živou krysu a pokračujte do lesa. Hoďte na strom sekeru a usekněte tak zlatý list. Seberte ho a doneste ho dealerovi. Získáte výměnou za něj trochu crackainu. Dojděte do opuštěného domu, povězte zombii v místnosti nahoře o Sue, odejde. Páčidlem vypačte dřevěnou lať a jděte do lesa k místu, kde leží Seabosh. Probuďte ho pomocí šampónu a promluvte si s ním, dejte mu všechny věci, které potřeboval k výrobě stroje. Pak sejděte do bunkru ve svém domě, připojte se na internet a naučte se letadlo ovládat. Promluvte si se Sárou a vyleťte směrem k Hatlerově sídlu.

Promluvte si se strážcem, pak jděte o obrazovku doleva, seberte kus trubky a dejte mu ho. Až usne, prohledejte ho a použijte dálkové ovládání v lokaci, kde jste prvně sebrali trubku. Projděte tajným vchodem, seberte sladkost z poličky a pokračujte dál. Vejděte do dveří, kde sídlí programátor, a dejte mu cukrovinku, pak mu vytáhněte ze zadní kapsy přístupovou kartičku k Hatlerovu počítači. Jděte do posledních přístupných dveří a seberte ze skříně dynamit. Položte ho do díry v zemi a naveďte na něj strážného. Projděte dveřmi k Hatlerovi a promluvte si s ním. Podívejte se na mapu a zamapatujte si koordináty Hatlerova hradu. Pak se vraťte do místnosti se zamčeným počítačem, použijte na něj kartičku a zadejte právě tyto koordináty. Promluvte si s Hatlerem a řekněte mu, aby spustil odpálení rakety. Pak osvoboďte Sáru pomocí nůžek a sledujte mimořádně hloupé outro… :o)

Autor:


Témata: Raketa

Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...

Smrt mladíka vážícího 160 kilogramů mohou mít na svědomí videohry

Neurony

Letošní červen byl osudný pro třiadvacetiletého Francise Haydocka z britského Birminghamu. Mladík zemřel po náhlém...

bazar-sport-kola
bazar-sport-kola

Sportovní výbavu levněji? Na našem bazárku ano.Najdete na iDNES.cz