Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Agent Bunny-E - agresivní králík

aktualizováno 
Agentem králící moc často nebývají a jak dokazuje tento, je to docela škoda. Svou práci totiž odvádějí naprosto skvěle a s vaší pomocí si poradí i s desítkami nepřátel.
71

Agent Bunny-E

Platforma: Freeware
Výrobce: GraniteGear

  • netypické ovládání akce
  • poměrně brzy stereotyp

Stáhnout

Agent Bunny-E

Agent Bunny-EPoslední soutěž serveru Yoyogames byla doslova nabitá kvalitními herními projekty a konkurence tedy logicky byla veliká. Svůj příspěvek zaslal i autor Agent Bunny-e, na tři nejvyšší příčky se nedostal, zato se ale dostal do skupinky her, jež sice nevyhrály, dle porotců ovšem byly natolik dobré, že by se o nich vědět prostě mělo. 

U mě si to projekt hned na začátku tak trochu pokazil vyprávěním příběhu. Jednak jde o čistě textovou formu, což je dosti bolestivé. Navíc se text pohybuje automaticky a to neskutečně pomalu s nemožností nějakým způsobem ho popohnat. Díky tomu vzniká na začátku trochu hluché místo, kdy ani nemáte co číst. Navíc není po obsahové strAgent Bunny-Eánce příliš o co stát a tak se dostáváme k tomu, že králík říkající si Agent Bunny-E je členem speciálního společenství, které musí chránit zemi před vším zlým a tedy i před invazí, která právě přichází do jakéhosi tajemného chrámu. 

Na první pohled to tedy vypadá na akční hru a podle obrázků navíc ani ne moc různorodou vzhledem ke stereotypnímu pozadí. Nenechte se ale klamat, spíše než akční schopnosti hra testuje vaše reflexy a podobá se postřehovým hrám hudebního charakteru nebo projektům určeným pro taneční podložky. Důvodem je ovládání, které probíhá přes WASD, ale zároveň i kurzorové klávesy a to vše přes spodní ovládací panel. Zde se na pravé straně nachází obdélník, který je akčním místem, kde budete vždy mačkat odpovídající klávesu z těchto osmi vybraných. Písmena se Agent Bunny-Epohybují po horní straně a šipky po spodní, což zjednodušuje orientaci. Zpočátku dostáváte delší dobu na rozmyšlenou a jen jednu šipku za chvíli, u níž nebude takový problém ji stisknout v odpovídající chvíli. Problémy nastanou když bude nutné najednou mačkat více tlačítek a to klidně čísla i písmena naráz, což je již trochu problém. 

Důležité je si uvědomit spojitost mezi těmito tlačítky a  protivníky, kteří přicházejí postupně společně s klávesami zprava. Poté co se dostanou k vám je právě ten kontaktní moment a správným a včasným stiskem nepřítele odrazíte, jinak vám bezpodmínečně sebere kousek zdraví a to není příjemné. Cílem je zničit nepřátel co nejvíc a tedy co nejdéle přežít. Grafika není nijak světová a především se docela opakuje, ani řady protivníků se totiž neobměňují, což je škoda. Celkově ale zábavný a docela netradiční projekt.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

71 %

Hodnocení čtenářů

63 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 37 čtenářů

Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

V logické The Polaroid si musíte dávat dobrý pozor na detaily

The Polaroid

Při prohlížení zašlých fotografií je dobré vnímat jednotlivé maličkosti, detaily, které vyprávějí. To je v The Polaroid...

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

Peace-Keeper je nepřetržitá a brutální řežba

Peace-Keeper

Skvělých 3D akcí je mezi Plnými Hrami pomálu a Peace-Keeper je o to cennějším přírůstkem. Krvavá a rychlá akce se tady...Najdete na iDNES.cz