Alien Kick - nakopněte toho mimozemšťana!

  12:00aktualizováno  25. listopadu 11:27
Obrovská škála sportů bude zanedlouho obohacena o jeden nový, z něhož je cítit jasný futuristický nádech. Vaším hlavní úkolem totiž bude strefovat se mimozemšťanem do připraveného terče. Co myslíte, uchytí se tato zábava?
70

Alien Kick

Platforma: Freeware
Výrobce: GraphitX

Stáhnout

Alien KickV poslední době se začíná objevovat stále více a více nových sportů a zpravidla se jedná o stále adrenalinovější kousky. A to ani nemluvím o sportech virtuálních, které jsou většinou atraktivní především proto, že si můžete v tomto uměle stvořeném světě vyzkoušet zejména to, co by se vám za normálních okolností povedlo jen stěží a pokud přeci, nemuselo by to pokaždé skončit úplně dobře. A právě něco zcela nereálného si vyzkoušíte rovněž v dnešní plné hře.

Dnešní Alien Kick není v žádném případě nijak čerstvým počinem, nicméně pochází od seskupení nezávislých vývojářů pojmenovaných Graphit-X, od nichž jsme zde kupříkladu měli výtečný Ludo Race a mnoho dalších. A jelikož dnes recenzovaná gameska nám na Plných Hrách ještě stále chybí, byla by jistě škoda, nepodělit se s vámi o ni.

Jak jsem již naznačila v úplném úvodu, v Alien Kick si budete moci vyzkoušet něco, o čem by se vám v reálném životě ani nesnilo. Jedná se o jakousi novodobou sportovní disciplínu, kdAlien Kicke rozhoduje nejen síla, nýbrž také přesnost. Seznamte se s Alien Kick a pokuste se svého mimozemšťana dokopnou co nejvýše, nejdále a nejpřesněji.

Hlavní postavou se zde tedy stává malý mimozemšťánek, který se k jeho smůle stal prostředkem zábavy pro masu lidí, která je pohodlně usazena na obrovském stadióně a netrpělivě sleduje vaše sportovní výkony. Nečekejte však nic přehnaně složitého. Jako stručnou charakteristiku této hry by se dalo použít známé přísloví „v jednoduchosti je síla“, jež v tomto případě platí takřka stoprocentně.

Hlavním úkolem je nasbírat co možná nejvíce bodů, které budete získávat strefováním se oním mimozemšťanem do obrovského terče, umístěného několik metrů před vámAlien Kicki. Ačkoliv je to možná škoda, z dosti velké míry závisí vaše úspěšnost především na náhodě a štěstí. Po spuštění se před vámi objeví červená šipka kmitající zprava doleva a naopak a vaším úkolem je, zastavit ji ve vámi požadované poloze stiskem mezerníku. To samé uděláte následně s šipkou kmitající nahoru dolů a mírou síly. Pak se již za alienem objeví obrovské oko na nožičkách a vykopne ho směrem, který jste uvedli. Jestliže jste byli úspěšní, dopadne mimozemšťan na terč, kde po sobě zanechá pouze mastný flek. Následují další dva pokusy, po nichž jsou body sečteny a vám již nezbývá nic jiného, než se pokusit své výkony zopakovat či možná dokonce i vylepšit.

Po technické stránce je na tom hra doslova výtečně, ostatně jak jsme u titulů pocházejícího z dílen Graphit-X pomalu již zvyklí. Vše je provedeno kompletně v 3D, dobře rozhýbáno a doplněno spoustou působivých efektů. Hledáte-li tedy titul, který by vám zkrátil dlouhou chvíli, nemusíte již pátrat dále. Alien Kick bude bezesporu tou nejsprávnější volbou.


Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

52 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Nejčtenější

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Další z rubriky

V Coffee Talk jste zároveň přítelem, psychiatrem i baristou

Coffee Tak

Lidé se u dobré kávy otevírají stejně jako na gauči psychologa. V Coffee Talk stačí jen naslouchat a sem tam zapnout...

V oddechové Epic Shop si dva kulturisti otevřou obchod

Epic Shop

Dva bratři, chlapi jako hora a společný sen. Otevřít si vlastní fantasy krámek je jednoduché, ale přijít na to, jak...

Krásný retro Nightkeep si můžete zahrát i v češtině

Nightkeep

Třebaže jen jako hra s předběžným přístupem, Nightkeep se ukazuje v tom nejlepším světle. Je to krásná akční hra na...

Najdete na iDNES.cz