Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Alien Kick - nakopněte toho mimozemšťana!

  12:00aktualizováno  25. listopadu 11:27
Obrovská škála sportů bude zanedlouho obohacena o jeden nový, z něhož je cítit jasný futuristický nádech. Vaším hlavní úkolem totiž bude strefovat se mimozemšťanem do připraveného terče. Co myslíte, uchytí se tato zábava?
70

Alien Kick

Platforma: Freeware
Výrobce: GraphitX

Stáhnout

Alien KickV poslední době se začíná objevovat stále více a více nových sportů a zpravidla se jedná o stále adrenalinovější kousky. A to ani nemluvím o sportech virtuálních, které jsou většinou atraktivní především proto, že si můžete v tomto uměle stvořeném světě vyzkoušet zejména to, co by se vám za normálních okolností povedlo jen stěží a pokud přeci, nemuselo by to pokaždé skončit úplně dobře. A právě něco zcela nereálného si vyzkoušíte rovněž v dnešní plné hře.

Dnešní Alien Kick není v žádném případě nijak čerstvým počinem, nicméně pochází od seskupení nezávislých vývojářů pojmenovaných Graphit-X, od nichž jsme zde kupříkladu měli výtečný Ludo Race a mnoho dalších. A jelikož dnes recenzovaná gameska nám na Plných Hrách ještě stále chybí, byla by jistě škoda, nepodělit se s vámi o ni.

Jak jsem již naznačila v úplném úvodu, v Alien Kick si budete moci vyzkoušet něco, o čem by se vám v reálném životě ani nesnilo. Jedná se o jakousi novodobou sportovní disciplínu, kdAlien Kicke rozhoduje nejen síla, nýbrž také přesnost. Seznamte se s Alien Kick a pokuste se svého mimozemšťana dokopnou co nejvýše, nejdále a nejpřesněji.

Hlavní postavou se zde tedy stává malý mimozemšťánek, který se k jeho smůle stal prostředkem zábavy pro masu lidí, která je pohodlně usazena na obrovském stadióně a netrpělivě sleduje vaše sportovní výkony. Nečekejte však nic přehnaně složitého. Jako stručnou charakteristiku této hry by se dalo použít známé přísloví „v jednoduchosti je síla“, jež v tomto případě platí takřka stoprocentně.

Hlavním úkolem je nasbírat co možná nejvíce bodů, které budete získávat strefováním se oním mimozemšťanem do obrovského terče, umístěného několik metrů před vámAlien Kicki. Ačkoliv je to možná škoda, z dosti velké míry závisí vaše úspěšnost především na náhodě a štěstí. Po spuštění se před vámi objeví červená šipka kmitající zprava doleva a naopak a vaším úkolem je, zastavit ji ve vámi požadované poloze stiskem mezerníku. To samé uděláte následně s šipkou kmitající nahoru dolů a mírou síly. Pak se již za alienem objeví obrovské oko na nožičkách a vykopne ho směrem, který jste uvedli. Jestliže jste byli úspěšní, dopadne mimozemšťan na terč, kde po sobě zanechá pouze mastný flek. Následují další dva pokusy, po nichž jsou body sečteny a vám již nezbývá nic jiného, než se pokusit své výkony zopakovat či možná dokonce i vylepšit.

Po technické stránce je na tom hra doslova výtečně, ostatně jak jsme u titulů pocházejícího z dílen Graphit-X pomalu již zvyklí. Vše je provedeno kompletně v 3D, dobře rozhýbáno a doplněno spoustou působivých efektů. Hledáte-li tedy titul, který by vám zkrátil dlouhou chvíli, nemusíte již pátrat dále. Alien Kick bude bezesporu tou nejsprávnější volbou.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

52 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

Další z rubriky

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

V psychoanalytické The Shape On The Ground nejste hráč, jste pacient

The Shape On The Ground

Máte sklony k sadismu, depresi, nebo jste jinak sociálně nestálí? The Shape On The Ground není hra, ale psychologický...

V logické The Polaroid si musíte dávat dobrý pozor na detaily

The Polaroid

Při prohlížení zašlých fotografií je dobré vnímat jednotlivé maličkosti, detaily, které vyprávějí. To je v The Polaroid...

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!Najdete na iDNES.cz