Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Amju Pet Zoo - virtuální zvířecí mazlíčci

  0:01aktualizováno  0:01
Máte vztah ke zvířatům? Pak máte ty nejlepší předpoklady k tomu, abyste se láskyplně starali o tuto vlastní zoologickou zahradu plnou roztomilých králíčků, stejně jako zlobivých predátorů.
79

Amju Pet Zoo

Platforma: Freeware
Výrobce: Amju Games

  • pozitivní barevná grafika
  • různé pozadí, zvířata

Stáhnout

Amju Pet Zoo

Amju Pet ZooDomácího mazlíčka má doma asi většina z vás, která má alespoň nějaký ten vztah ke zvířatům. Jak sami poznáváte, starat se o něj není žádná sranda a co teprve, když se vám na krk pověsí celá zoologická zahrada. Ta je v tomto případě naštěstí docela malých rozměrů, přesto vám ale dokáže slušně zamotat hlavu. 

Začínáte v malé ohradě, kde si nejprve s textovými instrukcemi a provedením dané věci v praxe vyzkoušíte základní dovednosti, jež od vás budou posléze požadovány. Na začátku nemáte k dispozici žádného mazlíčka a ti se vyrojí až z připravených vajec (v prvním kole k dispozici čtyři). Z nich možná trochu překvapivě vyrostou drobní králíci a o ty se musíte staratAmju Pet Zoo. Naštěstí nevyžadují konstantní péči, ale vaším úkolem vlastně bude pouze je nakrmit a to z dostupných přírodních zdrojů. Konkrétně jde kupříkladu o modré bobule rostoucí na listnatém stromě, k nimž se ale zvířátka samy nedostanou. Ve chvíli, kdy se nad jejich hlavou objeví ikona symbolizující tento plod, musíte co nejdřív přiskočit a zvířeti ho utrhnout. Buď ho pouze necháte na zemi nebo ho dále seberete a odnesete blíže ke zvířeti, které má jinak problém ho najít, pokud se právě nachází na druhé straně ohrady. To samé vlastně můžete provést i s mazlíčkem, kterého je možné také vyzvednout a přenést jinam. Kromě této volby kliknutím na něj získáte i základní informace o tom, v jaké fázi vývoje se právě nachází. 

Amju Pet ZooNeboť hra usoudila, že nejste žádní pečovatelé – začátečníci, svěřila vám dohromady s mazlíčky i jejich úhlavní nepřátele. Jen o pár příček plotu vedle se nachází krvelační dinosauři, kteří si na malých zajíčcích pochutnávají úplně nejraději. Proto je potřeba dodržovat jakési bezpečnostní předpisy zejména při procházení bránou mezi výběhy. Sám se totiž dinosaurus ke králíkům nedostane, když ale přecházíte do jeho výběhu, otevřou se dveře, kde několik sekund trvá jejich následné zavření. A této chvilky může zvíře využít k tomu, aby přeběhlo do vedlejší ohrady a jedno zvířátko za druhým pěkně pokousalo. Pokud o všechny mazlíčky přijdete, hra končí. Jinak sledujete jejich postupný vývoj, za dobré chování dostáváte srdíčka a posunujete se dále. 

Celkově jde o graficky zdařilý projekt, který vsadil na grafiku s lehce křiklavými barvami. 3D grafika je zvládnutá dostatečně detailně, snad jen hratelnost má místy hluchá místa a tak vás nebude tak docela bavit.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

79 %

Hodnocení čtenářů

71 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 63 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

V Boolean Escape přežijete jen díky vlídnosti jiného hráče

Boolean Escape

Ačkoliv je svět této inovativní hry omezený jen na několik místností a podřizuje se přísné dvouhodnotové logice, dokáže...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Najdete na iDNES.cz