Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Apprentice – návod

  12:00aktualizováno  18. července 6:51
Apprentice sice není z nejdelších adventur, je ale v některých momentech docela obtížný. Proto určitě nezaškodí, když si povíme, jak dojít bez nějakých potíží a zákysů až na jeho povedený konec.

Apprentice Po rozhovoru s čarodějem si prohlédněte všechny věci v místnosti, seberte z police nalevo od schodů dolů svitek s receptem na sýr a sejděte dolů. Promluvte si s kouzelníkem, bude po vás chtít něco okurek, oregana a sýra. Promluvte si s ním ještě jednou, dozvíte se o lordu Ironcrowovi a o tom, kde najít jednotlivé ingredience. Pak seberte z pravé skříňky sendvičovou knihu a strojek na mletí kafe a vyjděte ven. Prohlédněte si koně, sejděte a promluvte si s ženou. Vejděte do stodoly a vezměte zde kbelík mléka a stoličku, tu hned postavte pod sedlo – stále na něj ale ještě nedosáhnete. Vraťte se, jděte na útes a zde si promluvte s mluvícím hadem. Teď můžete sebrat knihu o květinách a piknikový ubrus. Použijte knihu o bylinách na neznámou rostlinu, kterou se živí ovce o obrazovku zpátky a identifikujte tak oregano.

Jděte nahoru do věže a zaťukejte na čarodějovy dveře a rychle se schovejte do pravého dolního rohu. Až bude venku vyběhněte nahoru a otevřete si cestu vedle postele. V malé místnůstce seberte koště. Dostanete od čaroděje úkol připravit mu koně na cestu. To je vcelku jednoduché – jděte do stodoly, stoupněte si na stoličku a koštětem na sebe shoďte sedlo, Apprentice pak jděte ke koníčkovi a dejte na něj nejprve piknikový ubrus jako přehoz a pak teprve sedlo samotné. Následně mu nalijte mléko do sedlových kapes, čímž docílíte výroby sýru. Zbývají ještě dvě ingredience. První bude oregano – stačí poplácat ovci u křovíčka koštětem po zadku a utrhnout ho, pak s ním navštívit věž, vytřít zbytky kafe ze strojku a umlít v něm oregano na prášek. Poslední je okurka, stačí zaujmout nevrlou ženu tím, že popoženete ostatní ovce koštětem blíž k ní, aby je mohla počítat, odloží si sendvič, a ten jí stačí vyměnit za knihu o sendvičích.

Tím by bylo hotovo, stačí si počkat, až čarodějný mistr přijede, vybrat sýr ze sedlových kapes a donést mu všechny tři ingredience nahoru do Pibovy ložnice a postupně je naházet do kouzelného kotlíku, kde se sice neuvaří žádné skvělé kouzlo, ale polévka tak dobrá, že by se její výroba skoro dala nazvat magií, určitě…

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Další z rubriky

Smrt mladíka vážícího 160 kilogramů mohou mít na svědomí videohry

Neurony

Letošní červen byl osudný pro třiadvacetiletého Francise Haydocka z britského Birminghamu. Mladík zemřel po náhlém...

Novinky ze světa nezávislých her - série Playboy se vrací

Botanicula

Nová hra od týmu Amanita Design, pokračování legendární série Playboy nebo soundtracky z nezávislých her za akční cenu.

Family Farm - dojmy z demoverze

Family Farm perex

Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....Najdete na iDNES.cz