Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bill De Bill – návod

  12:00aktualizováno  1. listopadu 9:57
Bill De Bill od Marion Software sice nepatří k těm úplně nejobtížnějším adventurám, několik nepříjemných zákysů však nastat v jejím průběhu může. Proto přichází PH s kompletním návodem…

Bill De Bill - hlavní menu První akt
Jděte na policejní stanici a promluvte si s jediným zde přítomným člověkem. Vraťte se, podívejte se na hřbitov na hrob kočky a jděte do uklízečského centra. Seberte lopatu, vyjděte ven a pokračujte zpátky ke hrobu. Vykopejte ho, zjistíte, že kočku někdo vzal. Jděte do parku, zavolejte na linku bezpečí, vraťte se na hřbitov a promluvte si s Georgem. Jděte za cikánem, promluvte si s ním a seberte chlupy ležící mu u nohou. Vraťte se do parku a promluvte si s bezdomovcem a policajtem. Seberte kámen u motorky a větev pod košem, vyrobte z nich prak a střelte policajta. Pak mu seberte z auta vysílačku, rozmlaťte ji lopatou, dozvíte se tak souřadnice místa činu. Vypravte se tam a promluvte si s detektivem Fernandezovou. První akt je úspěšně za vámi.

Druhý akt
Nejprve jděte do parku a seberte zde kočičí chlupy, bílý prášek a vylovte z koše nějaký podivný sajrajt. Pokračujte na místo činu a vezměte zde cigaretu z popelníku, nic jiného si zde přivlastnit nemůžete. Jděte na policejní stanici, promluvte si o detektivce Fernandezové a pak výměnou za trochu prášku navštivte vězně. Bill De Bill - město Velocity Ukažte mu zbytek v sáčku a dostaňte z něho informaci o feťákovi, který pravidelně chodí do parku a schází se tam s dealerem. Jděte tedy do parku, sedněte si na lavičku a počkejte na feťáka. Promluvte si s ním, dozvíte se, kde bydlí dealer. Jděte na toto místo, uplaťte hlídače u vchodu do doupěte cigaretkou vylepšenou o sajrajt z koše v parku a vejděte dovnitř. Ukažte dealerovi svůj pytlík kočkainu a vyptejte se ho na vše možné. Pak už jen odcestujte do Tijuany.

Třetí akt
Jděte na mapu, pak do ulice s fastfoodem. Přijměte úkol donést tortillu zákazníkovi, vyinkasujte od něj 20 pesos a promluvte si s ním – získáte jointa. Doneste peníze zpět do obchodu, získáte za ně tequilu. Použijte jointa na tequilu a smrtící kombinaci dejte zpěvákům na náměstí. Získáte od nich po orálním sexu heslo, to použijte na číšníka u hospody – dostanete klíč. Ten běžte použít na vrata drogového doupěte v téže ulici úplně vpravo. Promluvte si se strážným, jděte do skladu, seberte páčidlo z hromady beden a podívejte se na šuplíky. Vyjděte ven, na ulici a nechte si okopírovat v zámečnictví klíč od branky. Pak vraťte originál muži před hospodou.

Bill De Bill - město Tijuana Čtrvtý akt
Nezdržujte se a jděte rovnou k bráně, použijte falešný klíč, projděte za zády hlídače, vypačte šuplíky, vezměte dokumenty.

Intermezzo v letadle
Promluvte si s divoškou, pak jděte dozadu letadla, projděte na pánské záchody, seberte zde ze země chlup, vraťte se, jděte na dámské a zasouložte si se zde schovanou domorodou obyvatelkou vesnice, kde byl kočkain vynalezen.

Pátý akt
Promluvte si s náčelníkem, následně jděte do stanu vynálezce kočkainu a promluvte si i s ním. Jděte do Ecomody a promluvte si s recepční, jeďte výtahem nahoru, odlepte ze stolu vlevo žvýkačku. Bill De Bill - rozhovor s hlavním padouchem Vraťte se dolů, pomocí páčidla ze žvýkačky vymodelujte kondom, ukažte ho recepční a s klíčem se vraťte nahoru do Bettiny kanceláře. Použijte počítač a pomocí e-shopu si objednejte Viagru. Sjeďte zase dolů a balíček si vyzvedněte.

Šestý akt
Ve vesnici si promluvte s vynálezcem kočkainu, dozvíte se adresu sídla největšího drogového bosse, jeho syna, v Bogotě. Leťte tam, promluvte si se strážným a omračte psa kočičími chlupy. Pak přelezte plot tak, aby vás strážný neviděl, a na druhý pokus vylezte po žebříku do patra. Po dlouhatánském rozhovoru s drogovým bossem se ocitnete v tíživé situaci, ale postačí použít proti tomuto kriminálníkovi prak a závěrečná outro sekvence už se rozjede sama… Gratulujeme, hra je za vámi! Dalo to ale práci, co? :o)

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...Najdete na iDNES.cz