Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bill De Bill – návod

  12:00aktualizováno  1. listopadu 9:57
Bill De Bill od Marion Software sice nepatří k těm úplně nejobtížnějším adventurám, několik nepříjemných zákysů však nastat v jejím průběhu může. Proto přichází PH s kompletním návodem…

Bill De Bill - hlavní menu První akt
Jděte na policejní stanici a promluvte si s jediným zde přítomným člověkem. Vraťte se, podívejte se na hřbitov na hrob kočky a jděte do uklízečského centra. Seberte lopatu, vyjděte ven a pokračujte zpátky ke hrobu. Vykopejte ho, zjistíte, že kočku někdo vzal. Jděte do parku, zavolejte na linku bezpečí, vraťte se na hřbitov a promluvte si s Georgem. Jděte za cikánem, promluvte si s ním a seberte chlupy ležící mu u nohou. Vraťte se do parku a promluvte si s bezdomovcem a policajtem. Seberte kámen u motorky a větev pod košem, vyrobte z nich prak a střelte policajta. Pak mu seberte z auta vysílačku, rozmlaťte ji lopatou, dozvíte se tak souřadnice místa činu. Vypravte se tam a promluvte si s detektivem Fernandezovou. První akt je úspěšně za vámi.

Druhý akt
Nejprve jděte do parku a seberte zde kočičí chlupy, bílý prášek a vylovte z koše nějaký podivný sajrajt. Pokračujte na místo činu a vezměte zde cigaretu z popelníku, nic jiného si zde přivlastnit nemůžete. Jděte na policejní stanici, promluvte si o detektivce Fernandezové a pak výměnou za trochu prášku navštivte vězně. Bill De Bill - město Velocity Ukažte mu zbytek v sáčku a dostaňte z něho informaci o feťákovi, který pravidelně chodí do parku a schází se tam s dealerem. Jděte tedy do parku, sedněte si na lavičku a počkejte na feťáka. Promluvte si s ním, dozvíte se, kde bydlí dealer. Jděte na toto místo, uplaťte hlídače u vchodu do doupěte cigaretkou vylepšenou o sajrajt z koše v parku a vejděte dovnitř. Ukažte dealerovi svůj pytlík kočkainu a vyptejte se ho na vše možné. Pak už jen odcestujte do Tijuany.

Třetí akt
Jděte na mapu, pak do ulice s fastfoodem. Přijměte úkol donést tortillu zákazníkovi, vyinkasujte od něj 20 pesos a promluvte si s ním – získáte jointa. Doneste peníze zpět do obchodu, získáte za ně tequilu. Použijte jointa na tequilu a smrtící kombinaci dejte zpěvákům na náměstí. Získáte od nich po orálním sexu heslo, to použijte na číšníka u hospody – dostanete klíč. Ten běžte použít na vrata drogového doupěte v téže ulici úplně vpravo. Promluvte si se strážným, jděte do skladu, seberte páčidlo z hromady beden a podívejte se na šuplíky. Vyjděte ven, na ulici a nechte si okopírovat v zámečnictví klíč od branky. Pak vraťte originál muži před hospodou.

Bill De Bill - město Tijuana Čtrvtý akt
Nezdržujte se a jděte rovnou k bráně, použijte falešný klíč, projděte za zády hlídače, vypačte šuplíky, vezměte dokumenty.

Intermezzo v letadle
Promluvte si s divoškou, pak jděte dozadu letadla, projděte na pánské záchody, seberte zde ze země chlup, vraťte se, jděte na dámské a zasouložte si se zde schovanou domorodou obyvatelkou vesnice, kde byl kočkain vynalezen.

Pátý akt
Promluvte si s náčelníkem, následně jděte do stanu vynálezce kočkainu a promluvte si i s ním. Jděte do Ecomody a promluvte si s recepční, jeďte výtahem nahoru, odlepte ze stolu vlevo žvýkačku. Bill De Bill - rozhovor s hlavním padouchem Vraťte se dolů, pomocí páčidla ze žvýkačky vymodelujte kondom, ukažte ho recepční a s klíčem se vraťte nahoru do Bettiny kanceláře. Použijte počítač a pomocí e-shopu si objednejte Viagru. Sjeďte zase dolů a balíček si vyzvedněte.

Šestý akt
Ve vesnici si promluvte s vynálezcem kočkainu, dozvíte se adresu sídla největšího drogového bosse, jeho syna, v Bogotě. Leťte tam, promluvte si se strážným a omračte psa kočičími chlupy. Pak přelezte plot tak, aby vás strážný neviděl, a na druhý pokus vylezte po žebříku do patra. Po dlouhatánském rozhovoru s drogovým bossem se ocitnete v tíživé situaci, ale postačí použít proti tomuto kriminálníkovi prak a závěrečná outro sekvence už se rozjede sama… Gratulujeme, hra je za vámi! Dalo to ale práci, co? :o)

Autor:


Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Návod: Awakener - zcela neznámý opilec

Awakener

Sympatická adventura s poměrně logickými řešenímu hádanek je vhodná i pro začínající hráče adventur. Pokud byste se i...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz