Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Blue Top - návod

  12:00aktualizováno  12:42
Adventura Blue Top skutečně patří k těm jednodušším, ale kdyby někdo nevěděl jak dál, je tady pro něj tento jednoduchý návod.

Na začátku hry se ocitnete u sebe doma. Zazvoní telefon, vezměte ho a dozvíte se, že se máte dostat na policejní stanici. Jdětě tam, promluvte si s kapitánem, mezitím vám kapitán položí na stůl dokument, seberte ho a přečtěte ho. Zjistíte, že máte dostat z Mr.Greena, kde se skrývá Mr.Black. Vydejte se do obchodu. Zde kupte všechno co můžete a promluvte si s prodavačem a zeptejte se ho, jestli neví, kde je Mr. Black. Řekne vám, že chce peníze z banky. Jděte k bance a promluvte si s ním, řekne vám, že nemáte peníze. Dostaňte se zpátky domů a zavolejte do banky. Poté jdětě do skladu, zde seberte štěnici a pistoli. Teď se vydejte k bance, promluvte si s Mr. Greenem. Řekne vám, kde se nachází Mr Black. Jdětě k jeho sídlu, na auto použijte štěnici a vstupte do budovy. Tady použijte jídlo na psa a projdětě do kanceláře, promluvte si s Mr. Blackem, vysměje se vám. Nyní použijte kazetu a poté pistoli. Zatknete Mr. Blacka a hra končí. Tak máme za sebou další adventuru a nezbýva nám než doufat, že příště přijde na řadu nějaká delší.
Autor:Nejčtenější

Další z rubriky

Family Farm - dojmy z demoverze

Family Farm perex

Skvělý simulátor farmaření od českého týmu Hammerware má pohlednou grafiku a nabízí promyšlenou příběhovou kampaň....

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Germánské webovky: Travian a OGame

webovky3_poster

Ještě jsme zde. Z původně plánovaného týdeníku rozebírajícího necelý tucet signifikantních webových her poslední dekády...Najdete na iDNES.cz