Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bullets of a Revolver - sympatická bojovka

aktualizováno 
Jak dámy tak i pánové se pouští do zajímavé bojové vřavy, která se odehrává na mnoha externích lokacích proti zajímavým nepřátelům s unikátními schopnostmi.
80

Bullets of a revolver

Platforma: Freeware
Výrobce: Diefox

  • barevná grafika
  • několik komb a útoků

Stáhnout

Bullets of a Revolver

Bullets of a RevolverPokud hledá člověk zběhlý v herním designu práci, je tak nějak logické,m že se bude svému případnému zaměstnavateli prezentovat počítačovou hrou a tak nějak to také zamýšlel vystudovaný autor, jež svůj velmi sympatický počin sice vydal zadarmo, na domovských stránkách ale vybízí spokojené hráče k finančním příspěvkům.

Ostatně je to pochopitelné, na projektu Bullets of a Revolver musel nechat obdivuhodnou část volného času, vzhledem k tomu, že si pohrál například s grafickou stránkou (u té se mimochodem nedoporučuje využívat možnost fullscreen). Příjemné pokoukání vás ale nemine i ve zmenšenéBullets of a Revolverm stavu, kde naplno vyniknou dobře volené barevné kontrasty, díky nimž hra působí tak trochu komiksově. Skvěle vytvořené jsou i všechny hratelné postavičky, kterých je na freeware poměry dost vysoký počet. Mezi nimi bude možné přepínat a vychutnat si tak bojový zážitek jak s holčičími, tak i mužskými charaktery.

Jinak se jedná o klasickou 2D bojovku řekla bych ze staré školy. Cílem bude v krátkých soubojích porazit protivníka. Těm je nutné k dobru přičíst fakt, že jsou v mnoha případech velmi originální. Nebudete tak neustále bojovat vůči vám podobnému jedinci, nýbrž má každý nepřítel nějaké svoje vlastnosti, schopnosti a speciální komba a těm se budete muset přizpůsobit při boji také vy. Jako příklad je možné uvést divokého býka, který každou chvíli přebíhá z Bullets of a Revolverpravé strany nalevo a zase nazpátek, přičemž po cestě smete vše, co potká. Jak na něj, to bude část celého úkolu a než na to přijdete, je dost možné, že několikrát přijdete o život. Celou hrou nás navíc provází příběhová linie, která ale později tak trochu ztrácí na atraktivitě a i vytrvalejší hráči ji tak budou třeba přeskakovat. K dobru je jí nutné přičíst také grafický doprovod, což je jasné plus.

Co se bojové stránky týče, máte k dispozici dva klasické útoky. První z nich znamená úder rukou , druhý zase nohou. K tomu přidáte pár specialit kombinovaných s kurzorovými klávesami, se kterými mimochodem můžete nejen pobíhat doprava a doleva, ale také vyskakovat a nebo se skrčit, čímž se vyhnete letu projektilu a mnoha dalším nebezpečím. Bullets of a Revolver je zkrátka zábavný počin, který si zaslouží pozornost každého milovníka bojových her.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

70 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 26 čtenářů

Nejčtenější

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...Další z rubriky

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...

V psychoanalytické The Shape On The Ground nejste hráč, jste pacient

The Shape On The Ground

Máte sklony k sadismu, depresi, nebo jste jinak sociálně nestálí? The Shape On The Ground není hra, ale psychologický...

V logické The Polaroid si musíte dávat dobrý pozor na detaily

The Polaroid

Při prohlížení zašlých fotografií je dobré vnímat jednotlivé maličkosti, detaily, které vyprávějí. To je v The Polaroid...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz