Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bunny Blaster - takhle se rozmnožují králíci

aktualizováno 
Hodně netradiční způsob rozmnožování pokolení králíků představuje akční hra Bunny Blaster. Do rukou dostanete čtyři zbraně a máte za úkol co nejvíce rozšířit kolonii bílých hopsavých potvůrek. Tak směle do toho!
71

Bunny Blaster

Platforma: Freeware
Výrobce: Shalin Shodhan

  • oddalující se grafika podle počtu králíků
  • jednoduchá hratelnost
  • obsahuje chyby

Stáhnout

Bunny Blaster

Bunny BlasterZejména děti mají ve zvyku kopírovat skvěle vypadající věci z televize či počítačových her také v reálném životě a proto se stále častěji setkáváme s výstrahou, která děti nabádá k tomu, aby nic podobného ve skutečnosti rozhodně nezkoušeli. A taková výstraha by se hodila i pro Bunny Blaster, což je jeden z prvních projektů, který nám přinesl nově spuštěný portál Experimental Gameplay.

Zmínění Experimental Gameplay není jen tak nějakou reklamou ale spíše celkovým zařazením hry. Pokud pamatujete dřívější éry této stránky, jistě tušíte, že projekty zde prezentované mají něco do sebe – vyznačují se poměrně velkou mírou originality, což lze vlastně připočíst i Bunny Blaster. Ačkoliv základní myšlenka je vlastně naprosto jednoduchá – budete střílet do králíků. K tomu se ale váže právě ono varování – vy je totiž nebudete Bunny Blasterzásahem projektilu zabíjet a likvidovat, nýbrž naopak rozmnožovat a pěstovat jejich komunitu. V této hře to tedy funguje zcela naopak než ve skutečném životě a zásah z pistole do živoucího tvora vytvoří jednoho dalšího. A tímto způsobem máte za úkol jich vytvořit stovky až tisíce a to v co nejkratším čase.

Aby hra nebyla příliš stereotypní, připravil si pro vás autor hned čtyři druhy zbraní, které do začátku dostanete se základní sadou projektilů a ty budou postupně přibývat. Nejvíce jich má základní pistole, které snad ani nelze pořádně vyždímat zásobník a to je možná dobře. Daleko zajímavěji a rychleji ale půjde množení s jednou z dalších zbraní. Ty totiž vystřelují více projektilů naráz, v případě druhé to jsou tři, další myslím jde až k pěti kouskům najednou, což ale také více vyždímává váš zásobník. Asi nejsilnější je zbraň skrývající se pod číslovkou čtyři a také do ní vBunny Blasterětšinou máte jen jeden, maximálně dva náboje. Jedná se vlastně o vystřelovač bomb, které v podobě velkých koulí zapadnou do již nasbíraného rybníčku králíků, propadnou se co nejníže a pak mohutně vybuchnou, což vytvoří mnoho nových jedinců.

Na Bunny Blaster je nutné vyzdvihnout i originalitu zpracování. Zajímavá je obrovská zbraň, která je v porovnání s okolím opravdu gigantická. Jako plus bych také vyzdvihla postupně se oddalující pohled na prostředí a to tak, abyste na vznikající obří kolonii králíků vždy alespoň trochu viděli. Bohužel ale projekt přichází také s několika stinnými stránkami. Za prvé někomu nemusí sedět ona jednoduchost, díky níž stejně asi projekt po pár desítkách minut odložíte. Bohužel se ale nepodařilo vyladit i některé drobné chyby a tak jsem se například setkala s tím, že se mi začala třepat zbraň a hru prakticky nešlo hrát, zároveň ale nebyla ukončena nějakou závěrečnou obrazovkou. Zároveň trochu chybí lokální zapisování skóre, což by byl velký motivační prvek.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

71 %

Hodnocení čtenářů

34 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

Před nepřáteli v Brother Wake Up se budete muset perfektně schovávat

Brother Wake Up

Černobílý svět této adventury se sice podle všeho nachází ve snu, ale spíš je to pěkná noční můra. Pomalu ubíhající čas...

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...Najdete na iDNES.cz