Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bunny Blaster - takhle se rozmnožují králíci

aktualizováno 
Hodně netradiční způsob rozmnožování pokolení králíků představuje akční hra Bunny Blaster. Do rukou dostanete čtyři zbraně a máte za úkol co nejvíce rozšířit kolonii bílých hopsavých potvůrek. Tak směle do toho!
71

Bunny Blaster

Platforma: Freeware
Výrobce: Shalin Shodhan

  • oddalující se grafika podle počtu králíků
  • jednoduchá hratelnost
  • obsahuje chyby

Stáhnout

Bunny Blaster

Bunny BlasterZejména děti mají ve zvyku kopírovat skvěle vypadající věci z televize či počítačových her také v reálném životě a proto se stále častěji setkáváme s výstrahou, která děti nabádá k tomu, aby nic podobného ve skutečnosti rozhodně nezkoušeli. A taková výstraha by se hodila i pro Bunny Blaster, což je jeden z prvních projektů, který nám přinesl nově spuštěný portál Experimental Gameplay.

Zmínění Experimental Gameplay není jen tak nějakou reklamou ale spíše celkovým zařazením hry. Pokud pamatujete dřívější éry této stránky, jistě tušíte, že projekty zde prezentované mají něco do sebe – vyznačují se poměrně velkou mírou originality, což lze vlastně připočíst i Bunny Blaster. Ačkoliv základní myšlenka je vlastně naprosto jednoduchá – budete střílet do králíků. K tomu se ale váže právě ono varování – vy je totiž nebudete Bunny Blasterzásahem projektilu zabíjet a likvidovat, nýbrž naopak rozmnožovat a pěstovat jejich komunitu. V této hře to tedy funguje zcela naopak než ve skutečném životě a zásah z pistole do živoucího tvora vytvoří jednoho dalšího. A tímto způsobem máte za úkol jich vytvořit stovky až tisíce a to v co nejkratším čase.

Aby hra nebyla příliš stereotypní, připravil si pro vás autor hned čtyři druhy zbraní, které do začátku dostanete se základní sadou projektilů a ty budou postupně přibývat. Nejvíce jich má základní pistole, které snad ani nelze pořádně vyždímat zásobník a to je možná dobře. Daleko zajímavěji a rychleji ale půjde množení s jednou z dalších zbraní. Ty totiž vystřelují více projektilů naráz, v případě druhé to jsou tři, další myslím jde až k pěti kouskům najednou, což ale také více vyždímává váš zásobník. Asi nejsilnější je zbraň skrývající se pod číslovkou čtyři a také do ní vBunny Blasterětšinou máte jen jeden, maximálně dva náboje. Jedná se vlastně o vystřelovač bomb, které v podobě velkých koulí zapadnou do již nasbíraného rybníčku králíků, propadnou se co nejníže a pak mohutně vybuchnou, což vytvoří mnoho nových jedinců.

Na Bunny Blaster je nutné vyzdvihnout i originalitu zpracování. Zajímavá je obrovská zbraň, která je v porovnání s okolím opravdu gigantická. Jako plus bych také vyzdvihla postupně se oddalující pohled na prostředí a to tak, abyste na vznikající obří kolonii králíků vždy alespoň trochu viděli. Bohužel ale projekt přichází také s několika stinnými stránkami. Za prvé někomu nemusí sedět ona jednoduchost, díky níž stejně asi projekt po pár desítkách minut odložíte. Bohužel se ale nepodařilo vyladit i některé drobné chyby a tak jsem se například setkala s tím, že se mi začala třepat zbraň a hru prakticky nešlo hrát, zároveň ale nebyla ukončena nějakou závěrečnou obrazovkou. Zároveň trochu chybí lokální zapisování skóre, což by byl velký motivační prvek.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

71 %

Hodnocení čtenářů

34 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V logické The Polaroid si musíte dávat dobrý pozor na detaily

The Polaroid

Při prohlížení zašlých fotografií je dobré vnímat jednotlivé maličkosti, detaily, které vyprávějí. To je v The Polaroid...

Provident Financial s.r.o.
Specialista péče o zákazníky v terénu

Provident Financial s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský krajNajdete na iDNES.cz