Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bunny boxing – nakládačka od zajíčka

  12:00aktualizováno  9. září 9:15
Snad každý správný kluk se v dětství často rval. Někteří boj přímo milovali a vyhledávali ho. Dnes však nebudete hájit svou čest jako venkovský klučina, ale jako zázračně silný zajíc. Pomocí maxi velikonočního vejce se tomu ušáčkovi splnilo přání a stal se boxerem. A s vaší pomocí by mohl být klidně i šampiónem!

Bunny boxing

Platforma: Freeware
Výrobce: Medienschmiede

Stáhnout

Zápasnických freewarových her na internetu opravdu moc nenajdete, tedy alespoň co já vím. Všeho všudy jsem shlédl něco málo podprůměrných a ještě méně průměrných her na toto téma a kromě Little Fighteru neznám kloudnou freewarovou hru, která by dnešnímu Bunny boxingu mohla konkurovat. Jak se na vlastní oči přesvědčíte, klukům z Medienschmiede se tato hra opravdu povedla.

Bunny boxing – nakládačka od zajíčkaSpuštěním startovacího souboru se dostanete do krátkého, leč vše vysvětlujícího intra. Po shlédnutí titulků autorů a log sponzorů před vámi začne na louce hopkat zajíček ušáček, bezbranný tvor, na kterého po chvilce spadne ze samotného nebe obří malované vejce. Na chvíli byste si mohli myslet, že se náš zajíček už promenáduje v nebíčku, ale není tomu tak. Najednou se ona velikánská, a asi také příšerně těžká, kraslice otočí a Bunny vyběhne ze svého vězení. Ovšem není to ten ušák, kterého jsme viděli dříve, ale krásně rostlý, svaly oplácaný mistr, s kterým toho v ringu hodně zažijete.Hra běží v obyčejném windows okně. Na pravé straně můžete najít několik položek z voleb menu. Kromě obvyklého Hraj nebo Skonči zde můžete najít nápovědu, jak hru hrát a jaký je její princip, podívat se na tabulku ligy, stránky autorů a novinky, či si navolit něco málo v setupu. To něco málo je zobrazení, zvuky, hudba a hlasitost. Po těchto položkách ještě musíte zvolit své jméno a obtížnost pod kterou chcete hrát a první soupeř již čeká v ringu.

Bunny boxing – nakládačka od zajíčkäPrvním protihráčem bude Mr.X. Pod tímto jménem se skrývá prostě jenom přerostlé kuře s boxerkama. Ještě než potvrdíte začátek zápasu, můžete se o něm dozvědět několik informací. Tedy jak se jmenuje, kolik mu je, kdy se narodil, jak pracuje a také několik dalších charakterizujících vět o něm. Tím myslím jeho způsob zápasení či třeba zvláštní hmaty nebo zbraně. Až si toto pročtete, není už nic na světě, co by vás mělo zdržet. Takže do toho.Ring vidíte z pohledu vlastních očí. Před sebou máte pouze uskakujícího či útočícího nepřítele a toho máte za úkol co nejrychleji zneškodnit. Ale ne vždy je dobré útočit, ale také třebas uhnout před tvrdou ránou, kterou byste nebyli schopni vykrýt. Pohyby, úskoky, úkroky, to vše ovládáte myší, stejně jako rány. K tomu, abyste udělali protihráči pěknou modřinu stačí zmáčknou levé tlačítko na myšítku a už se mu hlava otáčí o 360 stupňů. Tedy alespoň v tom případě, že je dostatečně blízko. Po několika úderech totiž zpravidla uskočí, ale během okamžiku se zase řítí na vás. Snažte se do něj mydlit, protože čím víc úderů mu dáte, tím dřív to sním skoncujete. A nebo taky on s vámi. Napravo je vidět energie jeho i vaše, a tak můžete neustále porovnávat naděje na vítězství u obou bojovníků. Taky se stále odpočítává čas. Pokud ani jeden z vás do šedesáti sekund nepadne vysílen k zemi, nastane přestávka a po přestávce na tom budete oba stejně, takže jestli jste vedl, tak vám to není moc platné. Pokud vyhrajete, postupujete do dalšího zápasu, pokud prohrajete, čeká na vás velice pěkná ošetřovatelka.

Bunny boxing – nakládačka od zajíčkaDruhým protivníkem je Santa Claus, který není zdaleka tak hloupý jako předchozí Mr.X, který se stále řítil zuřivě a bezhlavě vpřed. Santa claus ve svém tradičním, eroticky červeném úboru spíše vyčkává na vaše chyby, na kterých se později snaží stavět. Občas také vytáhne jmelí a trošku vás s ním pocuchá, čímž ubere dosti znatelně z vaší energie. Pokud hrajete první ligu na nejlehčí obtížnost, není nijak těžkým soupeřem, a pokud ho porazíte, liga nejlehčí obtížnosti končí. Dostanete velký pohár a možnost zápisu na autorovi stránky. V jiných obtížnostech a ligách na vás budou čekat ještě mnohem lepší soupeři. Celkově zhodnoceno si myslím, že Bunny boxing patří do kategorie velice dobrých her. Grafika i efekty jsou velice dobře zpracovány a celkovou atmosféru skvěle doplňuje výborné ozvučení a dobře zapadající hudba. Hratelnost je velice dobrá a já si myslím, že dnešní hra by vám rozhodně neměla proklouznout mezi prsty.

Autor:Nejčtenější

Of Pith and Pumpkins je veselá hříčka, u které "chytíte rapla"

Of Pith and Pumpkins

Halloween je dávno ten tam, ale hlavní hrdina této zachmuřené postřehové hry pořád pěstuje dýně. Není to ale obyčejný...

V Port of Call vás prapodivná loď odveze do záhrobí

Port of Call

Na onom světě je všechno ve formě náznaků. Port of Call je velmi neobvyklá adventura, ve které se přes řeku Styx duše...Další z rubriky

Při hraní Bloodworks zavzpomínáte na zapomenutý Crimsonland

Bloodworks

Podobně jako jeho velký vzor, i Bloodworks je střílečka z tzv. ptačí perspektivy, ve které po nepřátelích zůstávají...

Před nepřáteli v Brother Wake Up se budete muset perfektně schovávat

Brother Wake Up

Černobílý svět této adventury se sice podle všeho nachází ve snu, ale spíš je to pěkná noční můra. Pomalu ubíhající čas...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz