Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cinnamon Beats - bubeníkem snadno a rychle

  12:00aktualizováno  7:57
Pokud v sobě máte alespoň trochu rytmického cítění a hudebního ducha, bude se vám námět dnešní hry rozhodně líbit. Cílem totiž bude zopakovat zahrané rytmické cvičení k čemuž vám bude k dispozici celá bicí souprava.
70

Cinnamon Beats

Platforma: Freeware
Výrobce: tAAt

Stáhnout

ZompieTisíce kvílejících, tleskajících a poskakujících fanoušků, to vše slyšíte jen zprostředkovaně zpoza zákulisí, abyste se jednou vydatně nadechli a udělali jeden krok směrem vpřed, na jeviště. To samozřejmě vyvolá nový výbuch šílenství a hlasivky vašich fanoušků a fanynek se rozkmitají na maximální hlasitost. Ruku na srdce, kdo by nechtěl být uznávaným světovým hudebníkem? :-)

Cinnamon Beats vás této vizi příliš nepřiblíží, dokonce vás nenaučí hrát ani na žádný hudební nástroj. Pokud jste ale v hudební oblasti alespoň troZompiechu zběhlí, pomůže vám tak trochu otestovat vaše rytmické schopnosti. To se děje pomocí několika levelů se stoupající obtížností, přičemž všechny jsou v této verzi přístupné již od začátku. To s sebou nese ale jeden výrazný neduh – nedočkáte se totiž za své bubenické představení žádného ohodnocení. Aktuální verze Cinnamon Beats totiž není ani zdaleka finální. To co nás vedlo k jejímu zařazení na server PlnéHry ale je fakt, že se projekt v této fázi zúčastnil jedné zahraniční soutěže, ba co víc, nevedl si vůbec špatně. Nehledě na to, že díky skvěle zvládnutému hernímu systému sami poznáte, zda jste odvedli dobrou práci a to i bez uznalého potlesku linoucího se z vašich repráků.

Zompie

V každém levelu na vás čeká bicí souprava složená z jiného počtu a druhu bubnů a činelů, které jsou mimochodem zpracovány v jednoduchých komiksových rysech. Odklon od reality je tedy poměrně značný, ve výsledku ale hra nevypadá vůbec špatně. Souběžně s prvním pohledem na soupravu je vám přehrán váš momentální úkol. Ten spočívá v několika úderech do správného bubnu, které ovšem musíte správně načasovat. K tomu slouží speciální skákající balónky, které v počítačové verzi nahrazují klasické paličky bubeníků. Tyto míčky pokaždé nastavíte do kýžené pozice, načež i určíte směr a sílu jejich pohybu. Abyste později i na níže přístupné časové ose určili správnou chvíli, v níž se má míček spustit dolů. Správným zkombinováním všech těchto akcí dosáhnete maximální přesnosti co se shody převedeného a zadaného rytmického cvičení týče a máte vyhráno.

Asi nejzajímavější na Cinnamon Beats je právě ten nápad, přičemž autoři se neminuli ani zpracováním. Kvalitní fyzikální model jen pomáhá ještě umocňovat výslednou perfektní hratelnost, která snad jen trpí nedostatkem onoho hodnotícího systému.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

16 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 7 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

Kreslená Find Him sice působí pohádkově, ale pro děti rozhodně není

Find Him

Klasická plošinovka Find Him vypadá, jakoby ji nakreslil nezbedný školák v zadní lavici během přestávky na svačinu....

denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni
denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni

Myslíte si, že všechny mamimky jsou dokonalé?Najdete na iDNES.cz