Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CopShot – policejní střelnice

  12:00aktualizováno  1:06
Jestli jste někdy chtěli být mužem zákona, můžete si nyní vyzkoušet, jak se takový policista cítí na střelnici. Bude jenom na vás, jestli se vašemu dosaženému skóre ostatní vysmějí, nebo uznale pokývají hlavou.
50

Copshot

Platforma: Freeware
Výrobce: Bruto Memo Entertainment

Stáhnout

CopshotOd tvůrců hry Cannon se nám dostává dalšího přírůstku do rodiny akčních her. Tentokráte tvůrci vsadili na klasické střílení na terče a využili k tomuto účelu rovnou policejní střelnici. Jestliže máte zájem vyzkoušet si alespoň prostřednictvím počítačové hry, jak si připadají opravdoví policisté při tréninku, máte možnost.

V CopShot máte za úkol trefovat terče a pokud možno mířit co nejblíže středu. Čím blíže středu totiž zamíříte, tím větším bodovým obnosem budete ohodnoceni. Před startem střelby si vyberete jednu ze čtyř nabízených pistolí a můžete začít. Princip je velmi jednoduchý. Pouze myší zamíříte na terč a vyšlete ránu. Nyní si ale pojďme přiblížit komplikace. Tou první a bezpochyby snazší je fakt, že musíte trefovat pouze terče červené barvy. Jestliže trefíte terč barvy modré, body se vám místo Copshot připočítání odečtou. Tento problém je spíše formální a mohl by postihnout snad jen hráče s oční vadou. Druhým ztížením situace na střelnici je typický třas ruky. Zaměřovač vám poskakuje z místa na místo, takže se občas můžete trochu ustřelit. O nic dramatického ale nepůjde. Zásobník ani jedné z pistolí není bezedný, a tak budete muset občas strávit chviličku nabíjením – za což zaplatíte nejen v podobě času, ale také v podobě odečtení určitého počtu bodů. Proto se vyplatí nabíjet až ve chvíli, kdy už nemáte v komoře ani jeden náboj.

Kdybych měl nějakým způsobem popsat grafické zpracování CopShot, pouze bych nosil dříví do lesa. Jako u drtivé většiny stříleček se nejedná o žádný převrat Copshot (který lze ale asi jen těžko očekávat), nicméně pro chvilkové zastřílení grafika dostačuje. S hratelností je o něco horší. Po chvilce začne být hra příliš jednotvárná a jedinou změnou bude, že se terče objeví sem tam na jiných místech. To se mi zdá nicméně poněkud málo na to, aby se hráč po krátké době nezačal nudit. 

Pokud byste si chtěli vyzkoušet, jak to zhruba může vypadat na policejní střelnici, máte možnost. Ze čtyř nabízených zbraní si zvolte svoji favoritku a s tou se pusťte do díla. Musíte ale počítat s tím, že vám zábava nevydrží nijak závratně dlouho.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

58 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 26 čtenářů

Nejčtenější

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...Další z rubriky

V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Peace-Keeper je nepřetržitá a brutální řežba

Peace-Keeper

Skvělých 3D akcí je mezi Plnými Hrami pomálu a Peace-Keeper je o to cennějším přírůstkem. Krvavá a rychlá akce se tady...

Endless Sky s otevřeným vesmírem budete hrát i stovky hodin

Endless Sky

Všechno, co byste očekávali a chtěli od vesmírné hry v Endless Sky najdete. Stovky galaxií, souboje na ostří nože,...Najdete na iDNES.cz