Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Crazy Moose 2 - létající sob

aktualizováno 
Sob který létá, to je specialita sama o sobě. A to ještě ani nevíte, že se dokáže zvětšovat, zmenšovat a vystřelovat projektily. Pokuste se společně s ním nasbírat dostatečné množství bodů a buďte lepší než vaši známí.
70

Crazy Moose 2

Platforma: Freeware
Výrobce: Callebo Gaming

  • slibný singleplay i multiplayer
  • zajímavá myšlenka se zvětšováním a zmenšováním
  • jednodušší grafika

Stáhnout

Crazy Moose 2

Crazy Moose 2Kdyby Crazy Moose 2 nepřišlo s několika originálními drobnostmi, nejspíše by skončilo v kategorii naprosto tuctových scrollovacích stříleček a nejspíše by si nevysloužilo ani recenzi zde na Plných Hrách. Již druhý díl přichází s až nečekaně zábavnou hratelností.

S nějakým příběhem se autoři příliš moc neobtěžovali a místo toho nás prakticky okamžitě vhazují do děje. To znamená, že jsme vypuštěni v podobě losa amerického, což je v překladu z angličtiny právě slovíčko moose. Nakreslen je za použití několika ostrých barev a svému reálnému zvířecímu jedinci se podobá jen obrysy. V tomto případě jde o naprosto nadnesené a komiksově barevné zpracování, které losovi v pozdějších fázích propůjči také novéCrazy Moose 2 vzhledové prvky. V tomto ohledu se jedná například o pavoučího soba nebo soba piráta.

Postupně se bude měnit i prostředí, kterým budete projíždět. Vždy ale platí, že je složeno z různě barevných boxů čtvercového nebo obdélníkového tvaru, které se střetávají a zasahují do prostoru shora i zdola tak, že nechávají různě velké škvíry pro prolet. A právě toto místo mezi je určeno vám a budete se zde snažit proletět se sobem, který se okolním světem neustále pohybuje zleva doprava či spíše okolí neustále scrolluje doprava a on je staven před nové nástrahy. Trefit se Crazy Moose 2do škvíry většinou nebude problém, ovšem jen do chvíle, než do akce zapojíte svou speciální schopnost spočívající v možnosti libovolně se zvětšovat a zase zmenšovat. K tomu použijete intuitivně kolečko myši a tedy scrollováním nahoru soba zvětšíte, dolů zase zmenšíte. To je potřeba dělat velmi často a rychle, neboť čím větší sob, tím více bodů, ale zároveň se zvětšený nevleze do některých úzkých průletů, což bude většinou dělat velké problémy a způsobovat nárazy do okolních překážek, což je okamžitá smrt s restartování mise.Samozřejmě můžete celkou hru hrát bez toho, abyste soba výrazně zvětšovali, to vám ale nikdy nepřinese požadovaný bodový zisk pro zapsání do tabulky nejlepších hráčů.

Crazy Moose 2 je v singleplayeru velmi zábavný, ke smrti dochází docela rychle, vzhledem k náhodně generovaným misím ale není problém si hru pustit opakovaně. Dále vše zachraňuje multiplayer až pro čtyři lidi s dalšími skvělými nápady. Zahrajte si tak trochu jinou a zábavnou akci, kde vedle vyhýbání se okolí budete také střílet na banány a podobné objekty.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

50 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 8 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

V Boolean Escape přežijete jen díky vlídnosti jiného hráče

Boolean Escape

Ačkoliv je svět této inovativní hry omezený jen na několik místností a podřizuje se přísné dvouhodnotové logice, dokáže...

Už víte, kam do školky?
Už víte, kam do školky?

Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.Najdete na iDNES.cz