Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Crush - velký ničitel mrakodrapů

  12:00aktualizováno  29. července 8:01
Představte si kultivované a moderní město plné mrakodrapů, do něhož najednou vpadne odporná zelená potvora mnohokrát větší než vše na tomto místě a začne své okolí demolovat. A přesně tak to vypadá v této zajímavé arkádě Crush.
60

Crush

Platforma: Freeware

Stáhnout

Illogic Mnohým z vás, kdo rádi tráví volné chvíle sledováním filmů v televizi či na DVD nebo kazetě, bezpochyby neunikl zajimavý film, kde hlavní roli hrál obrovitánský ještěr, který se stal zhoubou a postrachem celého města. Obrovská Godzzila se totiž procházela jeho útrobami a ničila, takřka na co šáhla, přičemž zastavit ji, se zdálo zpočátku takřka nemožné. A něco podobného zažijeme také v této zajímavé arkádě jménem Crush.

Naštěstí však nebudete v kůži malého ohrožovaného človíčka, nýbrž samotné velké zelené potvory. Ta má k hrůzostrašné vizáži Godzilly dosti daleko, i přes to díky své nadměrné velikosti budí respekt celého města a především strach. Illogic

Obrovský zelený človíček totiž dokáže natropit stejně jako jeho filmová sestřička škody za mnoho set tisíc korun včetně několika tisíc lidských životů – to v závislosti na tom, na jak dlouho vás hra chytne. Nejste totiž omezováni žádným rozkouskováním na levely, hra jede takřka na stejném principu od začátku až do konce, který způsobí vaše smrt. Jediné co se v průběhu mění je druh lidí, potulujících se po ulicích.

Zpočátku, když se ještě informace o vašem ničení nedostala do všech koutů velkoměsta ulicí proudí davy zvědavých lidí a obyčejných civilních automobilů, postupně se dostane také na auta policejní, nějaké ty vojáky a další. Se všemi těmito človíčky snažící se ubránit své mrakodrapy obestavěné městečko je třeba zatočit zcela stejným způsobemIllogic – asi nejúčinnější možností je pak vražda, k jejímuž usnadnění jste byli obohaceni o spoustu účinných zbraní.

Tak kupříkladu jednou z vysoce účinných zbraní jsou pouze vaše ruce a nohy. Vzhledem k tomu, že jejich velikost mnohokrát přesahuje ty naše, není se co divit že do svých pazourů umí zelená příšera vzít třeba také celý mrakodrap, trochu si s ním pohrát a následně jej hodit na dav procházejících nebožáků. Také pouhé svižné vykopnutí nohy dělá doslova divy – lidé i s auty vyletí do vzduchu a následně padají k zemi z obrovské výše. Kdyby všechny tyto prostředky zklamaly, mále stále v jedné z rukou zabudovaný účinný laser, který dokáže prostřelit sebetužšího nepřátele, jež by se vám pokusil překazit plány. Co dodat, snad jen že technická úprava hry je víceméně průměrná a stejně je na tom rovněž hratelnost.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

68 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 20 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...Najdete na iDNES.cz