Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Definetly NOT a Tanooji Game! - doručte dárečky

  12:00aktualizováno  7:22
Vánoce jsou již konečně za námi, to nám ale nebrání trochu zavzpomínat alespoň prostřednictvím této zajímavé arkádovky, kde budete muset v šestnácti místnostech sbírat a donášet dárečky.
70

Definetly NOT a Tanooji Game!

Platforma: Freeware
Výrobce: Bibin

Stáhnout

Definetly NOT a Tanooji Game!Zahraniční server Daily Click uspořádal před vánoci zajímavou soutěž, jejímž cílem bylo vytvořit hru s Vánoční tématikou, z nichž celá řada je ostatně velice příjemně zpracovaná. Ostatně přesvědčte se sami, Deifinitly NOT a Taanoji Game! Se představuje.

Příběh hry je vpravdě vánoční. Vypráví o obyčejném mladém chlapci, který v době těsně před vánoci hledá brigádu, jež by přinesla další peníze do jeho již tak vyždímané kapsy. A narazí na práci s heslem Definetly NOT a Tanooji Game! což jej samDefinetly NOT a Tanooji Game!ozřejmě zaujme.Až posléze se dozví, že se jedná v podstatě o roznášení dárků, což je věc jinak prospěšná, v tomto případě se cílem snažení stane rozmazlený mladý chlapec, jemuž dárečky poschovávali v celkově 16ti místnostech s těmi nejroztodivnějšími překážkami. Z každého takové místností musí odnést hned několik balíčků, které chlapec zcela nepochopitelně okamžitě sní.

Možná že si tedy řeknete, že vlastně nemá cenu mu je ani nosit. V takovém případě byste ale ztráceli život za životem. Celé vaše snažení je totiž omezeno časovým limitem. Ten je častokrát velmi limitující, dobrou zprávou ale zůstává, že v případě, že si opravdu pospíšíte připíší se vám zbylé sekundy jako skóre na bodový účet, jehož prostřednictvím se můžete porovnat s hráči celého světa.

Specifické je i ono nošení úhledných zelených balíčků. Těch je v místnosti vždy hned několik a donést je nutno samozřejmě všechny a to v libovolném pořadí. Zpočátku bude stačit jen obkroužit několika zatáček a máte vyhráno. Časem ale začne jít do tuhého a v cestě se vám objeví třeba pDefinetly NOT a Tanooji Game!rvní bodliny i v několika řadám, jimž se bude třeba vyhýbat. Naštěstí byla hrdinovi do vínku nadělena schopnost přeskakovat a to přesně o dvě políčka, což lze jednoduše odměřit díky v každém levelu stejně rozdělené podlaze. Dalšími nepříjemnosti budou třeba samojezdící pásy. Ty jdou vždy pouze v jednom směru, což je ta hlavni nepříjemnost. Pokud se vám nepodaří jej přeskočit, musíte si v jejich spletité síti najít tu správnou cestu, která vás dovede k cíli.

Celkově je grafická i hratelnostní stránka opravdu zajímavá a z celé hry dělá jednu z nejzajímavějších projektů soutěže. Designe levelů je různorodý, což ještě podněcuje vaši motivaci. Ač tedy s malým zpožděním, zavzpomínejte si na Vánoce – lepší příležitost mít asi nebudete.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

49 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 41 čtenářů

Témata: Advent a Vánoce

Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Další z rubriky

V Boolean Escape přežijete jen díky vlídnosti jiného hráče

Boolean Escape

Ačkoliv je svět této inovativní hry omezený jen na několik místností a podřizuje se přísné dvouhodnotové logice, dokáže...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...Najdete na iDNES.cz