Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Demolition Dumpout – dravější vyhrává

  12:00aktualizováno  27. října 8:36
Nasedněte do vaší nadupané káry a vtrhněte s ní do arény. Zde si totiž na vás už brousí zuby váš soupeř s podobně vybaveným vozítkem. Z tohoto boje může vzejít jen jeden vítěz. Budete to vy, nebo on?
50

Demolition Dumpout

Platforma: Freeware
Výrobce: Grey Olltwit

Stáhnout

Rally CrossPo předlouhé době opět máme tu čest vám na Plných Hrách představit hru od zkušeného vývojáře Greye Olltwita. Ten má na svém kontě několik desítek jednodušších her, přičemž velké množství z nich se těší mezi hráči obrovské obliby. Pro připomenutí stačí jmenovat třeba Tom & Jarry, Rally Cross, Go Karts nebo Steeplechase. Demolition Dumpout není sice Olltwitova nejnovější hra, avšak to vůbec nevadí, protože spoustu z vás dozajista zaujme svým destruktivním námětem.

Dokážete-li trošku předvídat, asi již tušíte, co bude náplní dnešní plné hry. Pokud tipujete na zběsilou hru ve stylu starší Destruction Derby, máte pravdu. Rally CrossProto zapomeňte na praktiky fair-play, tento duel totiž bude především o podlosti!

Na začátku hry je třeba si vybrat jedno ze čtyř možných aut. Volte doslova dle vašeho osobního gusta a sympatií, protože samotný váš výběr nemá na vlastní hru pražádný vliv. Jakmile je zvoleno, vaše vozidlo se přenese do arény, kde se postupně rozsvěcuje semafor. Jakmile naskočí zelená, na nic nečekejte, šlápněte na plyn a vydejte se hledat svého soupeře. K tomu vám výborně poslouží malá mapka v levém spodním rohu hrací obrazovky, kde je zobrazena poloha jak vaše, tak vašeho protivníka.

Na první pohled je vidět, že autor do hry příliš invence nevložil, protože se utkáváte pořád na jednom a tom samém povrchu. Vaším úkolem je samozřejmě narážet do soupeřova vozu s cílem vytlačit jej nadobro z vymezeného prostoru. Za každý náraz jste odměněni 100 body. Pokud se vám povede v daném kole úplně zvítězit, získáte bodů 1000. Rally CrossI když to zpočátku vypadá, že hra je vyloženě jednoduchá, nedejte se zmýlit. První souboje sice vyhrajete po malé chvíli, avšak s postupem času roste obtížnost a soupeř se snaží více taktizovat, ujíždět a rozhodně není jednoduché jej dostat. Ten, kdo získává více bodů, samozřejmě vyhrává.

Kvalita grafické stránky byla vždy kamenem úrazu všech Olltwitových her a Demolition Dumpout bohužel není výjimkou. Ona hra celkově mnoho grafiky nepobrala a tu co tu teď máme, je hodně jednoduchá. V obdobném duchu se nesou i zvuky a hudba. Hudbu proto raději doporučuji při hraní vypnout a pustit si na pozadí hry nějaké oblíbené skladby rychlejšího ražení. Z toho všeho vychází, že Demolition Dumpout je vyloženě průměrnou hrou, která zabaví na několik krátkých okamžiků, ale posléze po ní ani neštěkne pes.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

52 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 13 čtenářů

Nejčtenější

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...Další z rubriky

Endless Sky s otevřeným vesmírem budete hrát i stovky hodin

Endless Sky

Všechno, co byste očekávali a chtěli od vesmírné hry v Endless Sky najdete. Stovky galaxií, souboje na ostří nože,...

Při hraní Indagar se vám jistě vybaví Silent Hill

Indagar

Je tady nebezpečné monstrum, měnící se stěny za zvuku sirén i neoblomný časový limit. Ano, všechno je na svém správném...

Taktická City of the Shroud má nejpodivnější soubojový systém

City of the Shroud

Taktické strategie nemusejí být nutně klony X-Comu. Prapodivný příběh téhle hry předčí snad jenom sám soubojový systém,...Najdete na iDNES.cz