Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Destroyermech! - vysoce nebezpečný robotický obr

  12:00aktualizováno  29. března 10:34
Ačkoliv je současná technika na velice vyspělé úrovni, pořád nedosahuje kvalit, jaké nám jsou představovány v této zajímavé hře. Ta totiž jako hlavního hrdinu obsazuje obávaného obřího mecha, který je připraven bojovat, co to dá!
70

Destroyermech

Platforma: Freeware
Výrobce: Oddwarg

Stáhnout

Destroyer Mech Robotické jednotky působí na první pohled nereálně a futuristicky obsahují hlavní pozice ve freeware hrách poměrně často (v případě, že je nevystřídá nějaký ten švarný fantasy jinoch). A to je případ i značně sci-fi Destroyermech! Jehož herní princip se asi nejvíce blíží obyčejným vesmírným střílečkám, ovšem samozřejmě se řadou změn.

Jak je patrné, ovládáte obrovského chodícího robota vybaveného do začátku jednou jedinou zbraní, kterou se bude muset ubránit invazi mezigalaktických nepřátel. Na první pohled se Destroyermech! tváří jako obyčejná hopsačka,Destroyer Mech k tomuto přirovnání má ale hodně daleko, jak sami záhy zjistíte. Tohoto giganta totiž nemáte možnost jakkoliv ovládat, snad až na řízení jeho zbraní. Pohyb po plošinkách a různých vyvýšeninách sama za vás řídí hra, což znamená neustále stejný konstantní pohyb kupředu, což je právě první ze spojovacích bodů mezi Destroyermechem a klasickými vesmírnými střílečkami.

Ta další se vám ukáže v celé kráse hned ve chvíli, kdy na obrazovce uvidíte obrys prvního nepřítele. Ti se mimochodem pohybují vždy po silných skupinkách, což zvyšuje jejich sílu. Na podobné nálety jste ale velice dobře připraveni a dobře zvládnout občas velice vypjaté situace vám pomáhá především aktuální zbraň s neomezeným zásobníkem. Postupem času při procházení hlouběji a hlouběji do nitra hry se dostanete i ke zbraňovým kousků s vylepšenou účinností a kadencí. Obecně ale platí, že projektily ve vzduchu Destroyer Mech budou létat ve stovkách, což je ostatně vidět i na herních statistikách umístěných v pravé části herní obrazovky. V přehledném seskupení můžete najít aktuální počet vystřelených kousků, stejně jako vaši úspěšnost, co se zasažení terče týče. Ta možná alespoň zpočátku nebude nijak slavná. Nepřátelé totiž nejdou jen hloupě na terč (pokud nepočítám několik prvních rozehřívacích skupinek) nýbrž se různě stáčejí a pokud je nerozstřílíte do chvíle, než dosáhnou vaší úrovně, budete svědky zajímavých manévrů, které jsou samozřejmě namířeny, sic malou kličkou, na vás.

Celkově je Destroyermech! zajímavou a celkem netypickou hrou, což vás na ní bude bavit především. Nabízí výhradně frenetické střelné souboje bez špetky taktiky, což ale právě z této nadprůměrné akce dělá ideální odreágovačku pro aktuální jarní večery.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

14 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 8 čtenářů

Témata: Robot

Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz