Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fatal Tournament – do posledního avatara

aktualizováno 
Multiplayerové hry po internetu jsou vděčné téma ze kterého čerpá i dnešní kus. A aby nebyla recenze tak nudná, zkusíme se v kritice inspirovat u kolegů z YouTube.
58

Fatal Tournament

Platforma: Freeware
Výrobce: Soulsnatcher

  • Jako nápad dobrý, jo...
  • ...ale grafika teda jako nic moc...
  • ...a jako střílíte furt stejně, nějak...

Stáhnout

fatal_tour_poster

fatal_tour_01Vítejte u mý další recenze. Musím říct, že tato hra od je nudná. Koho by bavila..? Začíná to jedině tak, že spadnete lodí na planetu a dostanete se do dlouhýho souboje na život a smrt s hustejma oponentama. To je ale teprve příprava na další pořádný mely, protože Fatal Tournament je multiplayerová řežba. Abysme se jako nenudili, srovnáme si ji s jinou multiplayerovou řežbou, Blood Frontierem.

Kromě nudnýho příběhu, kde bojujete jeden na jednoho, si to můžete s komplem rozdat i v arena souboju, kde je vás víc, nebo v Time Attack Mód, kerej je samý, co příběh, ale s časovým limitem. A ještě teda po netu, kde se ale špatně hledaj servry. Hlavně ale střílíte furt stejně a není to dobrý. Prostě nedává smysl to Fatal Tournament vůbec hrát protože já jsem to hrál a bavilo mě to zhruba pět deset minut... Tak asi dvacet... Hodinu!
Prostě nuda.

fatal_tour_02Jako grafika to je na freeware docela dobrá, a jako pěkný, jo, ale fakt jako, ehm, strašný. Blood Frontier bylo fakt jako dobrá hra, protože tam byly drsný mapy, kdežto ve Fatal Tournament máte pokaždý jen jednu vobrazovku na kerý skáčete ze strany na stranu a snažíte se něco trefit. Furt je každá hra stejná, nějak. Prostě… jako furt střílite to stejný, mapy sice trochu jiný, ale hraní stejný. Prostě tej hře bych dal 58%, protože, jako tahle hra, to je příšerný. Lepší bylo Blood Frontier. Že vůbec ji vydali!

fatal_tour_03Takže, bych dal tak plus po módový stránce, jako že hodně typů her, a mínus příběh, prakticky nic moc. Má to vychytávky, možná nějaký, něco to má přidaného. Třeba že seberete power-up jako štít, život nebo boty, a že vám po chvíli vyprchá. Nebo že zbraně jsou zajímavý, i když úplně stejný, jako v jinejch hrách. Kulásek, pistola, bazuka. To se, docela mi jako líbilo.

Jsou aj jiný dobrý freeware akce, lepčejší než Fatal Tournament. Tuto hru bych asi nikomu tak nedoporučoval. Pokud si ji chcete zahrát, tak si ji zahrajte, ale myslím, že si ji moc neužijete. To je asi tak vše, co bych k tomu asi tak řekl. Víc k tomu ani říct nejde. Tak teď tam prosím pusťte titulky, a nashledanou.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

58 %

Hodnocení čtenářů

52 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 13 čtenářů

Témata: YouTube

Nejčtenější

Další z rubriky

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

Před nepřáteli v Brother Wake Up se budete muset perfektně schovávat

Brother Wake Up

Černobílý svět této adventury se sice podle všeho nachází ve snu, ale spíš je to pěkná noční můra. Pomalu ubíhající čas...Najdete na iDNES.cz