Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Gates of Andaron - bezchybný MMORPG zážitek zdarma

  0:02aktualizováno  0:02
Všem hráčům MMORPG se budou jistě sbíhat sliny při stahování nové MMO hry Gates of Andaron. Ta je šířena za nulovou cenu a nabízí propracovaný herní systém stejně jako detailní 3D grafiku.
93

Gates of Andaron

Platforma: Freeware
Výrobce: Gameforge

  • krásně zpracovaný fantasy 3D svět
  • spousta questů, dungeonů

Stáhnout

Gates of Andaron

Gates of AndaronNa přelomu dvou horkých letních měsíců se na světě objevil jeden klenot pro hráče MMORPG a to možná bez toho, abyste si toho třeba nějak povšimnuli. Otevřely se totiž brány Gates of Andaron, která se bude snažit konkurovat dnešním MMORPG velikánům a do boje přichází s opravdu účinnou zbraní – nulovou cenou.

Fakt, že se jedná o hru zadarmo, ale nepochybně není tím jediným, co je na projektu možné vyzdvihnout. Ale vezmeme to pěkně popořádku. Příběh opět představuje dvě znepřátelené strany, tentokráte království Valorian a Derion. Kdysi bývali spojenci, nyní nepřátelé na život a na smrt, přitom samotný původ celého konfliktu má hned několik různých verzí. Důležitější je celkově rozřešení, které leží ve starověkých ságách a příbězích, do nichž zasahují ti nejodvážnější dobrodruzi, mezi které se připojíte.Gates of Andaron

Stejně jako v každé MMORPG také zde vás na začátku čeká tvorba postavy a to poté, co si vyberete jednu ze stran. Následuje volba rasy a povolání, které je velmi důležité a rozhodne o následném stylu hry. Na výběr máte z kouzelníka, bojovníka, lukostřelce, priesta a několika dalších. Aby bylo vše dovedeno k dokonalosti, je možné lehce změnit vzhled postavy, v této oblasti jsou ale možnosti docela omezené.

To vám ale Gates of Andaron vynahradí herní částí. Její základní stavební kámen jsou samozřejmě questy, které vám budou zadávat NPC postavy a vy je budete plnit. Postupně budete zabíjením získávat zkuGates of Andaronšenosti a nabírat nové schopnosti, což jsou například u mnou zvoleného mága kouzla. Kromq lovení questů osamotě můžete využít možnosti kooperativní hry s jiným kamarádem na serveru nebo dokonce vytvořit skupinu, se kterou se společně vydáte do dungeonu. Kromě kooperace s kamarádem je možné proti dalším lidem na serveru vyzkoušet PvP souboje a za získané body si můžete koupit exkluzivní věci pro vaši postavu. Velmi zajímavě zní i možnost vytvořit si své vlastní brnění. K tomu ale budete čas od času potřebovat pomoc některého z NPC, od něhož se něco málo z tohoto umění taktéž naučíte.

Herní systém je propracovaný a věřím, že by obstál i v porovnání s komerčními velikány, na hru zadarmo je ale naprosto špičkový.Pokud tedy holdujete RPG žánru, věnujte jeden letní víkend právě Gates of Andaron – nebudete litovat.

Poznámka k instalaci: Nejprve se bude nutné zaregistrovat na domovských stránkách hry. Poté co si účet aktivujete, bude možné stáhnout herního klienta třeba z Plných Her. Ten se pak sám postará o stažení a nainstalování samotné hry.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

93 %

Hodnocení čtenářů

81 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 572 čtenářů

Nejčtenější

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...Další z rubriky

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

Peace-Keeper je nepřetržitá a brutální řežba

Peace-Keeper

Skvělých 3D akcí je mezi Plnými Hrami pomálu a Peace-Keeper je o to cennějším přírůstkem. Krvavá a rychlá akce se tady...Najdete na iDNES.cz