Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

I love you - trable s láskou

  12:00aktualizováno  5. března 5:36
Poměrně netradiční pár složený z jednoho zvířecího a jednoho lidského jedince se potýká se zásadním problémem - jeden z nich totiž bytostně nesnáší jakékoliv dotyky. Jak si s tím hlavní hrdina poradí?
70

I love you

Platforma: Freeware
Výrobce: ohahaha

Stáhnout

I love you Zahraniční server nejen že produkuje celou řadu zajímavých projektů, které se především vymykají originálním a doposud neviděným nápadem, navíc také pořádá pro vývojáře jistě zajímavé soutěže, jako byla třeba ta poslední z níž vzešlo právě I love you.

Ačkoliv by název mohl vypovídat o nějaké kýčovité milostné romanci, na jejímž konci čeká láska až za hrob, situace je trochu jinde – bohužel pro malého klučinu, který zaujal roli hlavního hrdiny. Ten je totiž beznadějně zamilován do růžovoučké pruhoI love you vané žížaly a vztah to není věru snadný. Přestože totiž partner jeho lásku opětuje, nepředstavitelně mu vadí jakékoliv dotyky – a to je jak jistě uznáte pořádný problém.

A ve chvíli kdy má podobná dvojice před sebou takový úkol jako tihle dva, platí to dvojnásob. Na hráče tak čeká poměrně zapeklitý úkol odehrávající se v bludišti, kde máte za úkol s oběma dorazit nap přesně určené místo. To ale samozřejmě nebude vůbec snadné a cestu vám budou křížit nejen modré světelné paprsky označující stěny, ale také ty červené sloužící jako určitá forma dveří, které se v přesných intervalech otevírají a zavírají.

Vše je značně ztíženo tím, že musíte najednou ovládat oba jedince, což by se ještě dalo, kdyby vás podlouhlá žížalka následovala jako věrný pes. Bohužel tomu tak není a tak se vám noční můrou stanou nevysvětlitelné a až příliš časté změny nálad kolegy. Ten za malým klučinou umístěným v bublince malou chvíli oddaně cupitá, ovšem v momeI love you ntě, kdy dojde mezi těmito dvěma k jakémukoliv kontaktu, na tváři se úsměv změní na zamračení a cesta žížaly se bude odebírat přesně na druhou stranu od vás. Navíc ji žádným způsobem nepřesvědčíte ke změně. Jediným východiskem je ji nějakou chvíli tlačit před sebou, čímž pochopitelně bude neustále docházet k vzájemným dotykům a stav se nezlepší a nebo malou chvíli počkat na místě, sledovat vývoj nálady a ve chvíli, kdy se růžová společnice opět vydá vaším směrem, dát se na útěk.

V průběhu procházení celkově sedmi levely se budete potýkat s dalšími problémy, kdy kolegyně trochu nabude na váze což znesnadní průchod některými uličkami atd. Celkově se jedná o neskutečně zajímavý kousek, který by neměl uniknout vašemu pohledu a díky zpracované fyzice a měnícím se náladám působí hra ještě lákavěji.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

34 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 9 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

Dark Devotion je převedeni milovaných Dark Souls do dvou rozměrů

Dark Devotion

Máte rádi akční rubačky, obtížné souboje na ostří meče, smrt číhající na každém rohu a nefér herní mechaniky. Tak to...Najdete na iDNES.cz