Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Keith Goes Painting - natřete nábytek v celém domě

  12:00aktualizováno  10. července 11:43
Brigáda, to je leckdy pořádná dřina, zvláš't když vás šéf ani trochu nečetří a hned na úvod vás nechá natřít nábytek v celém domě, kde se pohybují nepřátelští jedinci. Zvládnete tento přetěžký úkol?
70

Keith Goes Painting

Platforma: Freeware

Stáhnout

Kaith goes paintingDomácí práce, ty nemá bezpochyby nikdo příliš v lásce, uklízení praní a když se do toho přimotají ještě větší sezónní akce jako jarní úklid či předvánoční, může se vám z toho velice pěkně zatočit hlava. Některým však nezbývá nic jiného, než toto zlo prostě podstoupit a to je rovněž případ sezónních brigád, na nichž si studentíci mohou vydělat nějakou tu korunu navíc.

A podobná situace přišla také na naši Keith, která je nucena do vcelku nepříjemné práce. Pře sebou totiž má dům obřích rozměrů. Naštěstí jej však nebude muset vypucovat až se bude lesknout. Čeká zde totiž poněkud jiná, ovšem neméně nebezpečná práce.

Poněkud netypicky, z dosti malého lístku se Keith vlastně dozvídá, co ji v následujících minutách čeká. Na tento kousek papíru totiž její šéf doslova naškrábal, že je potřeba celý následující dům nanovo natřít, respektive kompletně zabarvit nábytek, jež je momentálně Kaith goes paintingzbarven do nesympatické neutrální bílé. Jak se ke konci lístku dozvídáte, v případě jakéhokoliv zaváhání vás čeká nemilosrdné vyhození a s tím spojená nutnost hry zcela od začátku. Stan se tak ostatně pouze ve chvíli, kdy přijdete o celé své zdraví a všechny zásobní životy.

Možná že vám přijde podobné varování vcelku nesmyslné, vždyť přeci samotné malování nábytku nikdy nebylo nikterak nebezpečná a to dokonce natolik, abyste při něm zemřeli jednou či snad dokonce třikrát za sebou! Záhy však budete přesvědčeni o tom, že to možné je, ba co více, zejména zpočátku se bude jednat o velice častý jev. Onen šéf totiž věděl, proč se do práce nepouštět sám. Tato vilka je totiž obývána velkým množstvím nepřátelských organismů, které doslova dychtí po tom vysát z vás všechen život. Nejčastěji tak budete narážet na Kaith goes paintingzelené platící se obludy či usměvavé, leč zákeřné netopýrky volně si poletující nad vašimi hlavami. Naštěstí se však můžete proti všem těmto jevům bránit a to díky své speciální zbrani vystřelující barvu, která je překvapivě účinná. Ovšem její nevýhodou je, že se velice rychle spotřebovává a to zejména díky neustálému natírání. Chcete-li tedy na výbornou splnit svůj úkol, nesmíte nechat žádný kýbl ležet ladem a to i kdyby se nacházel v tom nejnemožnějším místě.

Celkově nabízí tato gameska až nečekaně příjemnou zábavu, navíc dozdobenou příjemným technickým zpracováním. Věděli jste vůbec, že může být natírání nábytku natolik zábavné a to i když máte v zádech krvelačné potvory? Vyzkoušejte Keith goes painting, rozhodně nebudete litovat.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

24 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 9 čtenářů

Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...

Další z rubriky

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...

V logické The Polaroid si musíte dávat dobrý pozor na detaily

The Polaroid

Při prohlížení zašlých fotografií je dobré vnímat jednotlivé maličkosti, detaily, které vyprávějí. To je v The Polaroid...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz