Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Larry - Kühle Drinks und Heiße Girls XS - noční hrátky

  12:00aktualizováno  12. listopadu 11:55
Z produkce společnosti Phenomedia AG, autorů veleúspěšného Moorhuhnu, k nám dnes doputoval svůdník Larry v nové freewarovce. Larryho úkolem bude obšťastnit několik nadržených dívek, které ho nenechají ani chvíli vydechnout. Pomůžete mu?
80

Larry - Kühle Drinks und Heiße Girls XS

Platforma: Freeware
Výrobce: Phenomedia

Stáhnout

LarryPodle všeho je německá Phenomedia na samotném tvůrčím vrcholu. Jak jinak si totiž lze vysvětlit aktuální stav, kdy ze sebe v minimálním časovém rozpětí chrlí jednu hru za druhou ve kvalitě, která je pro tuto firma natolik příznačná? Není to tak dlouho, co jsme tu měli trpasličí hru jménem Sieben Zwerge, před několika málo dny vyšel netradiční zvířecí fotbal s názvem Crazy Kickers a teď je tu Larry.
 
Pokud patříte mezi herní pamětníky, jistě vám není jméno věčně zaláskovaného smolaře Larryho neznámé. Aby taky ne, když se svého času jednalo o nejznámější adventurní sérii od Sierry, pod níž byl podepsán vpravdě geniální Al Lowe. Možná vám taky neuniklo, že v současné době se na pulty obchodů dere pokračování hry, které se snaží navázat na úspěchy předchozích dílů. LarryJeho jméno je Larry: Magna Cum Laude a právě na podporu této gamesky vznikl i dnešní Larry - Kühle Drinks und Heiße Girls.
 
Princip hry je jednoduchý jako facka, takže jej pochopí i malé dítě. I když právě pro ně není hra přímo určena. Hrát by ji měli ale spíše odrostlejší hráči, jelikož její námět je poněkud lechtivější. Náš svůdník Larry se totiž dostal jednoho dne do dívčího pokoje, který je plný nadržených a opravdu pěkných slečen. Chtě nechtě se tedy musí dát do „práce“ a všechny pěkně jednu po druhé obšťastnit. Jestliže máte pocit malého dejavu, rozhodně nejste sami. Ač se může námět hry jevit jako originální, něco podobného jsme tu již měli před více jak 4 lety. LarrySystém hry byl tenkrát naprosto identický, dokonce i počet postelí jednotlivých slečen je totožný. Do mysli se tak vkrádá otázka, zda Phenomedia jen sprostě neokopírovala starší hru...
 
Stojíte tedy v pokoji plném postelí, na kterých leží dívky. Jakmile nějaká zvedne hlavu, stačí na ni klinout myší a Larry na ní bleskurychle naskočí, aby ji uspokojil. Jenže vrzavé zvuky brzo probudí další a další dívky a a tak má náš Kasanova co dělat, aby vše stíhal. Čas od času se mezi dívkami objeví i nepříliš pohledná paní domácí, kterou samozřejmě uspokojit nesmíte, jelikož by se vám za to odečetly body. Celá hra je samozřejmě na časový limit, který když vyprší, můžete zapsat své jméno do tabulky nejlepších milenců.
 
Jak bývá u her od Phenomedie zvykem, většina jejich produktů bývá dostupných ve třech verzích. A tentokrát se nebude jednat o výjimku. LarryZadarmo a legálně je pouze XS verze, kterou vám nabízíme i my. Od XL a XXL verzí se liší pouze tím, že k dispozici je jen jedna lokace, kde lze dívky obšťastňovat.
 
Technická stránka věci si zachovává vysokou kvalitu tak, jak jsme u her od Phenomedie zvyklí. Všechno je sice 2D, ale pěkně renderované, takže je jen radost na to pohledět. Co oceňuji, je že autoři šli tak daleko a připravili si hned několik různých sexuálních poloh pro každou dívku (nejásejte předčasně, všechny genitálie jsou ve hře cenzurované;-). Zvuky a „vzdechová“ hudba také stojí za to, takže rozhodně neprohloupíte, když si tuto hru stáhnete. Přeji příjemné souložení.
 
 
Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

84 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 1092 čtenářů

Nejčtenější

Not Alone je plný atmosféry a také obskurních hádanek

Not Alone

Co může být větší horor, než opuštěná nemocnice s nesmrtelným monstrem? Co takhle opuštěná nemocnice s nesmrtelným...

Hlavní hrdinka Ten Weeks nepoznává ani vlastní rodinu

Ten Weeks

Ztráta vlastní identity je hrozná. V této experimentální adventuře, která vám ukáže, jak děsivá může být psychologická...Další z rubriky

Not Alone je plný atmosféry a také obskurních hádanek

Not Alone

Co může být větší horor, než opuštěná nemocnice s nesmrtelným monstrem? Co takhle opuštěná nemocnice s nesmrtelným...

The Dark Mod přináší legendární Thief moderním hráčům

The Dark Mod

Město spí pod rouškou mlhového oparu a oblohu osvětluje jen srpek měsíce. Přesně v takových chvílích vyráží do ulic...

Ultimate Custom Night je kompilace v podobě jedné velké noční můry

Ultimate Custom Night

Five Nights At Freddy's znova a znova. Tentokrát s volitelnou obtížností a celými pěti desítkami známých i méně známých...Najdete na iDNES.cz