Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Larry Vales 2: Dead Girls Are Easy - návod

  12:00aktualizováno  25. června 10:35
Pokračování freewarové adventurní klasiky přináší opět humor na druhou, dementního hlavního hrdinu a řadu absurdních a komických situací. Jak z nich ven poradí náš kompletní návod.

Larry Vales 2: Dead Girls Are Easy Act 1: Desperately Seeking Lubricant
Jděte doleva a vejděte do dveří vedle Ulcer Kinga. Promluvte si s frustrovaným prodavačem a seberte mu z hlavy čepici. S ní jděte přímo do fastfoodu a ukažte ji prodavači za pultem. Dostanete hrneček a bude vám povolen přístup na záchodky, pokud donesete něco k pití. Vraťte se s ním za Ulcer King a naplňte ho dešťovou vodou z kontejneru. Dejte ho prodavači a vejděte na záchodky. Vrátíte se s houbou v ruce, takže ji neprodleně použijte na frustrovaného prodavače vzadu. Vaše auto bude „vandalizováno“, takže se dotkněte ještě mokré malby a zakryjte grafiti.

Larry Vales 2: Dead Girls Are EasyAct 2: Backbreak Hotel
Použijte houbu na ropu. Seberte mapu z předních dveří a použijte ji na Larryho k výběru místa. Jděte do Larryho domu a promluvte si s Roperem Ferleym. Kopněte do hydrantu a levným způsobem tak přijdete k secvakávacímu přístroji. Vraťte se ke garáži a použijte ho na klíč, následně použijte klíč na krabici s nářadím. Jděte do Gatesova Motelu a promluvte si s Bradburym. Použijte houbu na zvonek a pak do něj praštěte klíčem. Zatímco se hlídač otočí, otevřete pomocí pera krabici. Jděte do Drug Store a použijte kartu na ATM k získání nějakých peněz. Vraťte se ke svému domu a zaplaťte s nimi nájemné. Vevnitř seberte svou identifikační kartu FBI, vraťte se ke Gatesově Motelu a ukažte ji Bradburymu.

Larry Vales 2: Dead Girls Are EasyAct 3: Life’s A Switch And Then You Fry
Praštěte klíčem do zvonku na stole, abyste získali pozornost dívky za pultem. Sejděte po schodech a promluvte si s Arnoldem Rimmerem. Dostanete krabičku cigaret. Pak jděte na jih odtud a prozkoumejte tělo – získáte jeho ruku. Jděte po schodech nahoru a jižním směrem až na záchodky. Okraďte uživatele pravé kabinky o tkaničku a pomocí mapy vyražte do pizzerie. Dejte Ronovi cigarety, dostanete trochu peněz. Vezměte si zde také slánku a jděte na hřbitov. Použijte na muže ruku a seberte láhev tekutého dusíku. Vraťte se s ní do policejní stanice a použijte ji na žrádlo pro rybičky. Potom na to použijte ještě sůl a tkaničku. Jděte do obchodu, před kterým jste prvně vybírali peníze, a kupte si zde za drobné žvýkačku. Vraťte se do vězení a dejte Rimmerovi žvýkačku – získáte páčidlo. Jděte do Hall of Records a použijte páčidlo k otevření složek. Sebertu tu, která nese název Les Raines. Ukažte ji šéfovi oddělení. Opusťte místnost a s klíčky odemkněte skříňky u schodů. Seberte zbraň a papírovou kouli. Použijte pero na notýsek – získáte tím kód. Jděte do skladiště a použijte průkaz a kód, abyste se dostali dovnitř. Odstřelte zámek garáže a použijte na něj ještě pero. Seberte kopii Ostrova pokladů a dopis.

Larry Vales 2: Dead Girls Are EasyAct 4: The Goat Man Cometh
Vraťte se na policejní stanici. Položte kopii Ostrova pokladů na šéfovu knihovničku. Vejděte do tunelu. Otevřete skříňku a seberte ručník. Seberte ještě předpis a promluvte si s profesorem. V lékárně dejte lékárníkovi předpis a vraťte se k sobě domů. Vezměte si stínítko od lampy a jděte opět na stanici. Nyní musíte z několika zkumavek vybrat tu se správnými vlastnostmi. Vždy si naberte do malé zkumavky, doneste ji k mikroskopu a když to nebude ta správná, vylijte ji do umyvadla. Až narazíte na nejlepší chemikálii, vraťte se k zadavateli soutěže a nalejte mu ji do misky. Následně na ni použijte stínítko od lampy. Vraťte se ke garážím a použijte stínítko na policistovu hlavu. Prozkoumejte dvakrát krabici s nářadím. Vraťte se na policejní stanici a použijte uspávací prášek na hrnek s kávou v tréninkovém pokoji. Jděte do Charlieho kanceláře a promluvte si s ním. Vezměte si jeho bundu. Použijte ropovou houbu na stůl a prohledejte ho. Jděte do pizzerie a vysušte zde bundu. Jděte do kempu, nasaďte si bundu a vejděte do lesa. Bohužel, v průchodu vám brání keře. Vraťte se domů a nabijte si sekačku. Posekejte křoví a dejte jahody muži v márnici. Dvakrát ho praštěte a až otevře pusu, narvěte mu tam velký cucavý bonbón. Pak ho praštěte nízko a vyhrajete souboj. Na lodi použijte kabel na kozlího muže, bundu na moře a následně vrhněte na šéfa chobotničku a pak ho zastřelte.

Autor:


Témata: Loď

Nejčtenější

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...Další z rubriky

Pojmenovali dítě podle postavy ze hry a získali hry zdarma na doživotí

Dovahkiin

Čerstvě narozený Dovahkiin byl pojmenován podle postavy ze hry na hrdiny The Elder Scrolls V: Skyrim. Jeho rodiče...

Smrt mladíka vážícího 160 kilogramů mohou mít na svědomí videohry

Neurony

Letošní červen byl osudný pro třiadvacetiletého Francise Haydocka z britského Birminghamu. Mladík zemřel po náhlém...

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz