Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Larry Vales: Traffic Division – návod

  12:00aktualizováno  1. května 9:24
Larry Vales, hlavní hrdina dnes recenzované adventury, toho má více společného s českým Pankrácem Poldou než s Larrym Lafferem. Je to dopravák – a k tomu inteligence zrovna nepobral…

Larry Vales Act 1: Bladerun Like Hell
„Do Traffic Patrolmen Dream of Double-Parked Sheeps?“

Vejděte do hotelu a promluvte si s recepčním. Pokud chcete nějaké tipy, přečtěte si nástěnku. Jděte na východ a použijte svůj klíč na prostřední dveře. Vejděte do svého pokoje. Uvnitř vytáhněte pár drátů z rozbité televize [2,2], z postele seberte bonbóny [2,4] a z koupelny pak zvon [1,5]. Pokoj zase opusťte a jděte třikrát na západ – dostanete se k bazénu.

V další cestě brání tlouštík ležící u dveří. Dejte mu přivonět k bonbónu [1,6] a pak ho hoďte do bazénu [3,9]. Voilá, cesta dál je volná. Uvidíte tam na trávníku se svíjet dusící se ženu. Nejprve si promluvte s jejím mužem, pak jí pomozte pomocí zvonu [2,11]. Natrhejte si trochu suché trávy [1,12] a vraťte se do svého pokoje. Nacpěte trávu do detektoru ohně a zapalte ji sirkami [3,15]. Běžte za Charliem a promluvte si s ním, pak prozkoumejte nejzazší keřík – naleznete klíč [2,17]. Použijte na dveře nejprve dráty z televize [1,18] a pak i tento klíč [1,19].

Larry Vales Act 2: Duct Duct Goose
„Stuck Inside a Hotel With a Mad Cyborg Again.“

Úplně nahoře na temné obrazovce, asi tak pod začátkem nápisu Score, se nachází rozvodní skříň. Praštěte do ní poslepu pendrekem a udělejte tak světlo [5,24]. Dvakrát prozkoumejte mrtvé tělo – získáte klíč a žvýkačku. Na panelu použijte žvýkačku na tlačítko s bleskem [4,28]. Zablokujte pomocí pendreku skříň vlevo [2,30] a otočte hlavním kolečkem na panelu úplně doprava. Prozkoumejte kyborga a střelte ho pistolí [2,32]. Vezměte si nůžky [1,33] a ustříhněte s nimi mrtvole nějaké vlasy [2,35]. Teď teprve vlezte do otevřené ventilační chodbičky.

Promluvte si s mužem a dejte mu vlasy – výměnou obdržíte baterku [1,36]. Použijte baterku na temný průchod – dostanete se do hotelového kasína. Promluvte si s Ufartem, mužem v bílém uprostřed. Nechte si u něj upravit ID kartu [2,38] a vyjděte z kasína ven. Jděte do svého pokoje a prozkoumejte mrtvé tělo – získáte sponku na vlasy [1,39]. Vyjděte zase ven a jděte dvakrát na západ.

Larry Vales Na prostřední dveře použijte svůj druhý klíček a vejděte dovnitř místnosti. Vezměte si šroubovák [1,40] a vrtačku [1,41]. Použijte sponku na skříň – získáte nějaký ten alkohol [1,42]. Pokoj zase opusťte. Jděte zpět před místo s mrtvým kyborgem a seberte trochu bordelu ze země [1,43]. Vraťte se do kasína a použijte šroubovák na výherní automat [3,46]. Pak se podívejte na Charlieho a použijte vrtačku na kostku a na oboje pak bordel. Tím se dozvíte potřebné číslo pokoje i heslo [2,48].

Podívejte se ještě na opilého muže v pravé části obrazovky a na jeho drink použijte alhokol z technikovy skříně [2,50]. Opusťte kasíno a jděte na recepci. Dejte recepční Sandy drink, který jste dostali od muže v kasínu, odejde [1,51]. Jděte na západ. Promluvte na dveře úplně vpravo. Hra je podvod, a tak strhněte papír pod kartami a otočte je tak všechny najednou. Vyděšenému podvodníkovi pak ještě ukažte průkazku FBI – uteče a hodí po vás mobilní telefon [2,53].

Larry Vales Vejděte do dveří hned vedle recepce. Použijte šroubovák na magnet na ledničce [2,55] a pak vyšplhejte po žebříku. Dejte ptákovi peníze a on odletí [1,56]. Použijte magnet na získání klíče [1,57] a krabice se otevře. Použijte mobilní telefon na dráty, čímž ho nabijete [1,58]. Bohužel, příliš vám to nepomůže, jak záhy ve velice vtipném rozhovoru zjistíte…

Act 3: Justice Uses the Crosswalks
„Shine On You Crazy Patrolman.“

Použijte na šroubovák magnet a přitáhněte si tím baterku [1,59]. Použijte ji na Ritu, čímž ji trochu oslepíte [2,61]. Seberte vrtačku, šroubovák a podívejte se na ovládací panel. Nejprve zastrčte do příslušné díry kartičku a pak pomocí zesilovače usmažte reproduktor [2,63]. Stiskněte všechna tlačítka a ohlédněte se. Kdyby v cestě nestál dřevěný sloup, míří už světlo na Ritu. Takže už jen použijte vrtačku na zmiňovaný sloup [2,65] a vítězství ve hře je vaše, stejně jako maximální možný počet 65 bodů ze 42.

Autor:


Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...Další z rubriky

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Návod: Awakener - zcela neznámý opilec

Awakener

Sympatická adventura s poměrně logickými řešenímu hádanek je vhodná i pro začínající hráče adventur. Pokud byste se i...Najdete na iDNES.cz