Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Level 2 The Virus Master je retro arkáda s metalovým doprovodem

  14:46aktualizováno  14:46
Hra Level 2 The Virus Master je jako automatové klasiky z dob dávno minulých, do kterých akce chtiví školáci házeli jednu minci za druhou. Zde v doprovodu blackmetalové kapely, která speciálně pro tuto hru stvořila několik skladeb.
75

Level 2 The Virus Master

Platforma: Freeware
Výrobce: LazyBrainGames

  • retro akce jako z automatů
  • originální hudba
  • poslední, zamčená úroveň s bossem
  • nic pro epileptiky
  • mohlo by to být delší

Stáhnout

Level 2 The Virus Master | foto: Jan Hanáček, Bonusweb.cz

Level 2 The Virus Master

Se hrou The Virus Master se budete cítit, jako byste se vrátili někam ke konci osmdesátých let. Právě jako z této doby hra zvučí, vypadá i se tak hraje. Likvidujte desítky nepřátel a bossů, abyste se dostali do poslední úrovně, kde na vás čeká arcipadouch osobně. Nemusíte se však bát, při smrti není třeba házet další minci do automatu.

Váš superhrdina má neomezeně laserových nábojů, střílí s kadencí rotačního kulometu a ještě k tomu létá. Hra vám neustále servíruje desítky rozličných nepřátel, kteří explodují v mraku barevných výbuchů. Zkrátka hektická akce, jak má být.

Level 2 The Virus Master

Během asi pěti minut, jak dlouho hra trvá, se vám také podaří poslat do hrobu několik bossů, kteří vyvolávají další nepřátele a mají drtivé útoky. Ale stačí vám zjistit vzorec jejich střelby a chování a i oni padnou pod miliardou vašich laserových úderů.

K tomu hraje melodický black metal v podání kapely Last Chance to Reason. Celá hra je ostatně synchronizovaná tak, aby hudba a střelba dávaly dohromady symfonické kombo.

Level 2 The Virus Master

Těch několik minut je rozděleno do čtyř menších částí, za které dostáváte známku. Nezáleží ani tak na tom, kolikrát zemřete, ale spíše na tom, jestli se vám podaří zničit všechno, co se na vás a kolem vás řítí. Abyste se dostali do závěrečného levelu a mohli pokořit hlavního záporňáka, musíte dostat minimálně dvakrát známku A a dvakrát S, tedy super.

To znamená vystřílet minimálně 80 % nepřátel, abyste dostali ono áčko, a na super musíte zničit naprosto všechno.

Level 2 The Virus Master

Level 2 The Virus Master je něco pro milovníky klasických arkádových her, jako je třeba Contra. Třebaže zde není přítomno ani zdaleka tolik herní náplně, dostat se do poslední úrovně je fuška. Budete tedy muset hru několikrát opakovat a trénovat. Pokud navíc holdujete metalu, je to dvojité plus, protože hudebníci ze zmiňované kapely jsou poměrně talentovaní a jejich hudba se dá docela dobře poslouchat. Nehledě na to, že ke hře sedne. 

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

75 %

Hodnocení čtenářů

100 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 1 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

Bojíte-li se hluboké vody, Blood Bath Bay ani nestahujte

Blood Bath Bay

Bojíte se hloubek a podmořských monster žijících v temných hloubkách, čekajících na svou nic netušící kořist? Pak pro...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...Najdete na iDNES.cz