Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mad Dogs On The Road - vražda na dálnici

  12:00aktualizováno  12:02
Divoké závody v obrovské rychlosti a za přítomnosti zbraní, to je ve stručnosti tato hra. Vedle řízení se tedy budete muset soustředit také na zabíjení různých kriminálních živlů, které vás budou také ohrožovat na životě.
80

Mad Dogs On The Road

Platforma: Freeware
Výrobce: MyPlayCity

Stáhnout

Mad Dogs on the roadSlovíčko Mad čili šílený není v názvu hry jen tak zbytečně. Hra je skutečně tak trochu šíleným počinem, který rozhodně nespadá do klasických simulátorů, jak by mohly napovídat okolní obrázky. Navíc se jedná o další projekt týmu MyPlayCity (což samozřejmě znamená i možný výskyt reklamních upoutávek) ale je zároveň i jakousi zárukou kvality. Mad Dogs on the road

Ve hře se ujmete role jakéhosi pouličního piráta. V této souvislosti ovšem nemluvíme o jeho řidičském chování (i když na druhou stranu jako ukázněný začátečník rozhodně nejezdí) spíše je řeč o několika zásadně nepovolených oblastech, kterým se směle věnuje. Konkrétně je řeč o střelbě, která na silnice patří snad akorát v detektivních seriálech, a nyní také v počítačových hrách. Bez zbraně by se totiž náš hrdina neobešel ani na malou chviličku. Nejen že on sám ohrožuje okolí, i on je ohrožován ostatními kriminálními živly, které mu dají pořádně zabrat a nic mu nedarují zadarmo. Cílem každé mise je dojet až do konce předem vytyčenou trať, což s sebou přinese hned několik ozbrojených vozů, které se vám postaví do cesty. Vedle nich se naskytne příležitost přijít do kontaktu s desítkami dalších, které ale patří obyčejným civilistům, proto jim není třeba věnovat nijak výMad Dogs on the roadraznou pozornost. Snad akorát čas od času se vyplatí zlikvidovat nějaký kamion, který na vás vyplivne bonus v podobě opravy, který vám doplní body do plného počtu čtyř štítů.

I když by se takový počet mohl zdát nadsazený, všechny tyto body budete využívat na maximum. Stačí jen několik špatných manévrů a můžete narazit či přijít do styku s vybuchujícím vozem, což vás samozřejmě bude stát část zdraví. Daleko častější jsou ovšem úbytky způsobené právě ostatními piráty na silnici. Ti poté, co vás spatří, začnou intenzivní palbu, před kterou je jediného úniku tím, že budete kličkovat po silnici, snažit se získat dobré postavení a z toho palbu zase oplácet. Většinou podobná setkání končí výbuchem jednoho ze zainteresovaných vozů, doporučuji se tedy opravdu snažit, aby tím jedním náhodou nebyl ten váš. Za úspěšné absolvování budete pochopitelně odměněni, přičemž vyzdvihnout je třeba i grafickou stránku a design samotných cest, které nejsou stereotypní (alespoň zpočátku) a připravují hráči stále nové výzvy. A to je jen několik málo důvodů, pro něž byste neměli Mad Dogs on the Road minout.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

57 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 20 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...

denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni
denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni

Myslíte si, že všechny mamimky jsou dokonalé?Najdete na iDNES.cz