Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mini Games Pack - kolekce hříček zadarmo

  12:00aktualizováno  23. srpna 2004 11:51
Chcete-li si zahrát šibenici, kostkostop, kameny, číselného logika, či jinou z her této kolekce, která dohromady nepřesahuje velikost 1 MB, jste zde správně. Mini Games Pack je pro vás tím pravým řešením.
50

Mini Games Pack

Platforma: Freeware

Stáhnout

Mini Games PackChcete-li vědět, jak tento minigames pack vznikal, odpověď je jednoduchá. Autor známých her jako jsou Fuckstory: Pátek, Fuckstory II: Škola je kráva či Nostalgie má totiž na svědomí více her, spíše však ze svých mladších let. Vzhledem k tomu, že se jedná vesměs o jednoduché logické hry, rozhodl se je uspořádat do kolekce, která bude mít jistě větší úspěch než jednotlivé hry. Zkrátka každý si vybere to co se mu bude líbit.

Šibenice
Největším trhákem tohoto packu je asi známá hra Šibenice. Vaším úkolem zde je uhodnout slovo či větu. Za každé správně tipnuté písmeno se dostanete blíže k cíli, za každé špatné se vám začne stavět šibenice. Zkrátka je to jen o tom, zda stihnete dříve uhodnout větu - slovo, než budete viset. Hádat můžete cokoliv, počínaje lidskými jmény, pokračuje přes názvy počítačových her, faunu, vtipy až po vlastně naeditovaný seznam slov. Hra sice neobsahuje hudbu ani zvuky (což nemají ani ostatní hry), to jí však na kvalitě neškodí. Grafické zpracování také není špatné.

Mini Games PackPožírač
Další kvalitní hrou z této kolekce je hra Požírač. Tentokrát se vžijete do role hada, který požírá vše, co mu přijde do cesty. Malý rozdíl proti ostatním "snejkům" je ten, že váš požírač neroste - jde spíše o váš reflex. Možná, že se bude hra zdát ze začátku snadné, ale nebojte se, čeká vás 100+1 level...

Další skupinou her jsou hry logické. Vaše mozkové závity tedy budou namáhány například při piškvorkách na devět polí - TicTacToe. Zdá-li se vám tato hra jednoduchá, zkuste třeba Černé a Bílé kameny. Dále na vás čeká ještě číselný logik.

Mini Games PackNakonec se najde v Mini Games Packu i několik zábavných hříček - například Srandovět, Peep Show či oddychové hry Clutter, Ufoun či Tenis.

Celkově vzato se v Mini Games Packu objevuje několik vynikajících kousků, ale i několik her, které svojí kvalitou zaostávají za stávajícím průměrem. Zkrátka je vidět, že hry do této kolekce jsou sebrány za několik let tvorby. Alespoň je na nich vidět jak se autor her zdokonaloval. Dnes nám již přináší textovkové trháky jakými byly Fuckstory I a II. A to se už můžeme těšit na třetí pokračování, které má vyjít začátkem jara příštího roku. Do té doby se pokuste zabavit třeba právě mnou nabízeným Mini Games Packem.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

42 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 17 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V Boolean Escape přežijete jen díky vlídnosti jiného hráče

Boolean Escape

Ačkoliv je svět této inovativní hry omezený jen na několik místností a podřizuje se přísné dvouhodnotové logice, dokáže...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

Kreslená Find Him sice působí pohádkově, ale pro děti rozhodně není

Find Him

Klasická plošinovka Find Him vypadá, jakoby ji nakreslil nezbedný školák v zadní lavici během přestávky na svačinu....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz