Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moorhuhn Tennis - oblíbené slepičky sportují

  12:00aktualizováno  12:08
Po dlouhé době plně freeware dílko z dílny zahraniční Phenomedia AG, otce oblíbené série se slepičkama v hlavní roli - Moorhuhn. Zajímá vás, jak moc si dali na tomto oddechovém titulu záležet? Čtěte recenzi.
50

Moorhuhn Tennis

Platforma: Freeware

Stáhnout

Moorhuhn TennisKdo by neznal zahraniční firmičku Phenomedia, jejíž zvučné jméno se poslední dobou hlavně rozmáhá po sharewarové scéně. Od tvorby kvalitních freeware titulů totiž již dávno upustili a svá dílka vždy prodávají vyjma notně osekané XS verze, která je nabízena zadarmo lačným hráčům s tím, že zalíbí-li se jim dílko, budou si jej muset objednat. Většina zmíněného však ani v nejmenším neplatí právě pro dnes recenzovaný Moorhuhn Tennis, který je v mnoha ohledech jedinečný.

To hlavní, co jej odlišuje od většiny tvorby Phenomedia za poslední období je fakt, že je prostě kompletně zdarma, bez nutnosti platby jediné korunky, což rozhodně potěší. Nutno však hned zpočátku dMoorhuhn Tennisodat, že za cenu 0 Kč rozhodně nemůžete čekat natolik lahodné menu, jako nám tito tvůrci servírují za těžké peníze a bohužel je to na hře znát.Kdybych totiž Moorhuhn Tenis někde našla na internetu bez uvedeného autora, okamžitě bych jej vhodila do pytle amatérských fanouškovských předělávek, které se s dílky Phenomedia nemohou ani v nejmenším měřit. 

Žádné menu, možnost nastavování, po spuštění jste prakticky okamžitě vrženi do víru sportovního zápolení. Na vcelku malém tenisovém kurtu naproti sobě stojí dvě vycvičené tenistky, které jako by z oka vypadly oblíbeným hrdinkám oné zmiňované slepičí série Moorhuhn. Váš úkol je jednoduchý doslova jako příslovečná facka. Začínáte podáním, jež se řídí mezerníkem. Následně již jen běháte od strany ke straně a odpalujete míček tak, aby měl váš protihráč co možná nejnesnadnější odpal. Bohužel je však inteligence počítačem ovládanéhoMoorhuhn Tennis sportovce hodně vysoká a nachytat jej při nepozornosti bude úkol takřka nadlidský. Cílem vaší hry by se pak mělo stát udržení míšku co možná nejdéle ve hře, přičemž za každý správný odpal jsou vám na konto připsány další plusové bodíky. Ty však bohužel naskakují pomalu, budete-li ale trpěliví a šikovní, dočkáte se rovněž i nějakých těch bonusů za vytrvalost. 

Technická stránka je mírně pochybný a dobře zapadá do šedého průměru freeware her. Bohužel ji z něho nevytáhne ani hratelnost, která se rovněž nemůže ani zdaleka řadit ke špičce současné tvorby ba co víc, po chvíli začne být hra velice nudná, na což nejsme rozhodně u Phenomedie zvyklí. Jestliže si tedy Moorhuhn Tenis zaslouží nějaké ocenění, pak by se na něj hodila nálepka asi nejhorší hra Phenomedie za poslední dobu – aspoň že je to zadarmo!

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

66 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 135 čtenářů

Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

Další z rubriky

V logické The Polaroid si musíte dávat dobrý pozor na detaily

The Polaroid

Při prohlížení zašlých fotografií je dobré vnímat jednotlivé maličkosti, detaily, které vyprávějí. To je v The Polaroid...

Peace-Keeper je nepřetržitá a brutální řežba

Peace-Keeper

Skvělých 3D akcí je mezi Plnými Hrami pomálu a Peace-Keeper je o to cennějším přírůstkem. Krvavá a rychlá akce se tady...

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...Najdete na iDNES.cz