Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mordillo Jungle Fever XS - hurá do pralesa

  12:00aktualizováno  29. dubna 11:34
Láska někdy dovede ochromit natolik, že nehledíte na překážky a spěcháte za milovanou osobou, i kdyby vás to mělo stát život. A přesně takový hrdina je Mordillo, jenž se proplétá skrze hustou síť lián až k vysněnému cíli.
50

Mordillo Jungle Fever XS

Platforma: Freeware
Výrobce: Phenomedia

Stáhnout

Music SuperstarJak se zdá, německá Phenomedia AG na nás, milovníky freewarových titulů, již zcela zanevřela. Po úspěchu své série Moorhuhn se začala pomalu ale jistě přeorientovávat na sharewarový trh, který očividně pořádně vynáší. Dalším z řady notně osekaných ukázkových verzí nad nimiž můžeme po velice krátké době jen slintat a závidět majetnějším, kteří si plnou verzi hry koupí, je právě Mordillo Jungle Fever XS - jaký je?

Phenomedia navíc nejen že servíruje jedno demo za druhým, ještě poslední dobou tak trochu ztrácí dech. Hned zpočátku totiž musím prohlásit, že Mordillo's Jungle Fever XS je asi tím nejslabším, co jsem vůbec měla čest od tohoto vývojového týmu okusit. Jednoduché principy, nikterak neotřelý nápad a malá rozsáhlost. To je to nejdůležitější ze seznamu toho, kvůli čemu se Mordillo nemůže stát freewarovým trhákem.

Music SuperstarK dispozii je navíc pouze jediný level, která je zasazen, jak název samotné hry napovídá, právě do pralesa, jež je propleten hustou sítí pohupujících se lián. Zpočátku stojíte na mohutném stromě, kde se však dlouho nezdržíte. Pudy vás totiž ženou za svou milou, která je osamocena o několik desítek metrů dál a to nesmíte pochopitelně dopustit. Ovšem pozor, žádná jednoduchá cestička k ní nevede. Její srdce si musíte dobýt jako nějakou princeznu – zapotřebí totiž bude silných rukou a hbitosti. Na druhý strom se lze totiž dostat jedině přeskakováním z liány na liánu. 

To nebude vůbec jednoduché, jak již jistě sami dobře tušíte. Takové liány totiž nedokážou pobýt ani na sebemenší chvilku na jednom místě. Bude tedy potřeba šipkou nahoru dát Music Superstarpokyn a vrhnout se po první liáně. Stejně tak bude potřeba i postupovat dále a přeskakovat tak z jednoho na druhé. Bedlivý pozor však bude třeba dávat na živočichy, tento prales obývající. Setkáte se jak s dotěrnou opičkou, tak i zavazejícím krkem žirafy. Ne všichni vám však chtějí uškodit a takový slon vám naopak cestu o něco usnadní.

Ve svém principu je hra velice jednoduchá a troufám si tvrdit, že za několik málo minut ji máte hravě zdolanou a nemyslím si, že byste měli zrovna sto chutí se k Mordillo vracet. Přeci jen mámen a nezávislé scéně spoustu daleko lepších a vydařenějších projektů.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

71 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 30 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...

Bojíte-li se hluboké vody, Blood Bath Bay ani nestahujte

Blood Bath Bay

Bojíte se hloubek a podmořských monster žijících v temných hloubkách, čekajících na svou nic netušící kořist? Pak pro...Najdete na iDNES.cz