Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Návod: Lab 14

  12:00aktualizováno  11:08
Lab 14 je dooprtavdy šílená loghická hra a přijít na některá řešení dá zabrat i když jsou s dostupnými nápovedami celkem logická. V případných zásecích vám pomůže tento návod na všech 19 místností.

Pokoj I
Jednoduše projdete až ke dveřím na druhé straně obrazovky.

Pokoj II
Před vámi je mezera, kterou jak jistě sami zjistíte nejde přeskočit. Jak vám tedy napovídá nápis, projděte prostě po ní bez výskoku.

Pokoj III
Poměrně jasná nápověda. Prostě vezmete okno s hrou za horní modrou lištu a posunete s ním párkrát do různých směrů. Na obrazovce se zjeví dveře.

Pokoj IV
Projděte po spodních plošinkách (nevyskakovat nahoru) a sami náhodnými výskoky zjistíte, že pátý blok je falešný. Vyskočíte jím tedy nahoru a pomocí okýnek najdete cestu až ke dveřím.

Pokoj V
Otočte se. To doslova říká nápověda a to také udělejte. Prostě vejděte do stěny za vámi, ta vás hodí přesně nad exitem.

Pokoj VI
Řešením tohoto ševelu je jednoduše stisk kurzorové klávesy dolů poté co přejdete o kousek doprava.

Pokoj VII
Slovo Hint z krvavého nápisu jednoduše použijte jako plošinku, která vás dostane až nahoru.

Pokoj VIII
Posuňte krabici o něco málo doleva, aby byla nad mezerou nahoře. Následně vyskákejte po plošinkách a shoďte druhou krabici na tu první. Poté na ně vyskočte a přesuňte se do exitu.

Pokoj IX
Pozor na zrádné propadliště. Nejprve musíte metodou pokus omyl zjistit, kde takovéto místa jsou a následně je elegantně přeskočit. Jedno je pak i v horním patře.

Pokoj X
Několikrát za sebou zmáčkněte klávesu nahoru. Tentokráte neskáčete, ale létáte. S pomyslnými křídly se dostanete až na horní plošinku s dveřmi.

Pokoj XI
Jedna z nejjednodušších misí. Prostě stiskněte klávesu H.

Pokoj XII
Vyskočte o něco málo nahoru až k nápisu na zdi, který říká „Time“. Pokud budete pokračovat o něco málo dále, propadnete se dolů a objeví se před vámi dveře.

Pokoj XIII
Pokračujete doprava až k bodákům. Ty vám následně otevřou zbytek levelu. Stačí pouze vyskočit na několik drobných plošinek a dojít až ke dveřím.

Pokoj XIV
Nápověda říká „Lost Focus“ a proto bude potřeba nejprve minimalizovat okno a poté se do hry vrátit. Na obrazovce se objeví dveře a těmi poté projdete.

Pokoj XV
Nápověda vás lehce navádí na spodní Windows lištu. Jejím prohlédnutím objevíte hlášku „Stiskni klávesu T“ a tak také učiňte.

Pokoj XVI
Přesuňte se k věži a stoupněte si k ní. Poté myší přetáhněte postavu až na samotný vrchol a pokračujte ke dveřím.

Pokoj XVII
V této misi hraje zásadní roli kurzor myši. Udržte jej tam kde aktuálně je, vyskákejte na čtvrou plošinku a následně pokračujte do místa, kde je kurzor. Poté je nutné vyskočit na plošinku se dveřmi a pokračovat dále.

Pokoj XVIII
Opět bude třeba minimalizovat okno, seskočit z plošinky a projít dveřmi do exitu.

Pokoj XIX
Šílenec v lodi na vás začne střílet. Nejvyšší čas utéct. Jak, ptáte se? Zkuste stisknout klávesu Escape.

Autor:


Nejčtenější

Not Alone je plný atmosféry a také obskurních hádanek

Not Alone

Co může být větší horor, než opuštěná nemocnice s nesmrtelným monstrem? Co takhle opuštěná nemocnice s nesmrtelným...

Hlavní hrdinka Ten Weeks nepoznává ani vlastní rodinu

Ten Weeks

Ztráta vlastní identity je hrozná. V této experimentální adventuře, která vám ukáže, jak děsivá může být psychologická...Další z rubriky

Germánské webovky: Travian a OGame

webovky3_poster

Ještě jsme zde. Z původně plánovaného týdeníku rozebírajícího necelý tucet signifikantních webových her poslední dekády...

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...Najdete na iDNES.cz