Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Návod na hru Drsná čtvrť

  12:00aktualizováno  3. února 9:17
Pokud vás zaujala hra Drsná čtvrť a někde jste se zasekli, určitě nepohrdnete tímto návodem, který zajisté vyřeší všechny vaše problémy.

Po odklikání intra se vám objeví první lokace - před panelákem, kde bydlí váš bratranec. Seberte ze země padesátikorunu a promluvte s feťákem. Poté jděte dovnitř a seberte rozbitou láhev. Posléze se vydejte k trafice, kde nakupte vše co je k mání. Promluvte s výrostkem. Poté mu dejte časopis Leo a znovu s ním promluvte. Prohlédněte si mapu a vydejte se na Policii. Promluvte s bezďákem a poté mu dejte cigaretu. Prozradí vám, kde naleznete poklad. Šáhněte tedy do kanálu. Vezměte si kamínek pro štěstí a vejděte do stanice. Spícího policisty si ani nevšímejte, vydejte se však do skladu, kde z krabice odcizte nůž a pistoli ráže 9mm. Zajděte do Metallic klubu, kde ze země seberte cihlu, klacík a promluvte s drsňákem. Vydejte se k trafice a promluvte s výrostkem - prozradí vám, jak se dostat do Metallic klubu. Jděte tedy do klubu, řekněte drsňákovi heslo a poté promluvte s ožralou. Vzhledem k tomu, že má vyschlo v krku, věnujte mu pivo, za které na oplátku dostanete stokorunu. Od dealera kupte za pětistovku jointa a vydejte se před sídliště. Dejte feťákovi jointa a on vám vyklopí vše co ví, tedy než zmizí. Poté vylomte nožem dveře v paneláku, prohlédněte Lukáše, zavolejte záchranku a prohledejte jeho pokoj. Abyste mohli sebrat papíry na skříni, je nutné ke skříni přiložit cihlu. Objevila se poslední lokace na mapě - koksovna. Aby se ale odblokovala, musíte se podívat na fotky, když máte otevřenou mapu. Jedná se o chybu ve hře, která snad bude ve verzi 1.1 opravena. Abyste se dostali do koksovny, musíte v inventáři sestrojit z klacíku, gumy a kamínku jednoduchý prak, kterým střelíte do okna. Poté vejděte do kanceláře, promluvte s Účetní. Až na vás vytáhne pistoli, zastřelte ji. Poté vstupte do haly, kde se setkáte s teroristickou jednotkou. Po zatčení jděte ve skladu dozadu, kde prakem rozbijte skleněnou vitrínu. Seberte klíče a střep. Jedním z klíčů si otevřete dveře a vejděte na chodbu. Zde druhým klíčem otevřete dveře od zbrojního skladu, kde si vezměte bazooku. Střelte do dveří s nápisem Exit a vyjděte ven. Z kontejneru vezměte rozbitou láhev a jděte k vstupní bráně. Z budky vezměte mobil a zkuste zavolat. Jděte zpět na chodbu a do místnosti, kde k vám stojí zády terorista. Zneškodněte jej láhví a dveře odstřelte bazookou. Promluvte s vědci a jděte ven. Koukněte se do oken budovy u kontejneru a poté vejděte dovnitř. Ze skříně na stěně vezměte kleště a jděte pryč. Jděte do hlavní budovy koksovny, do prvního patra - do místnosti se zákazem vstupu. Prohlédněte si papírky na skříni a zapamatujte si kód 82537. Poté vezměte kleště a zneškodněte rušičku - červený drát je ten pravý. Poté z mobilu zavolejte policii. Jděte do budovy u kontejneru a do počítače zadejte kód z papírku - 82537. Otevře se brána a vy můžete v klidu utéci. Poté si shlédněte outro a zahrajte si bonus. Na ten však návod už nepotřebujete.

Recenze na hru Drsná čtvrť

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

Další z rubriky

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Rozhovor s Danielem Viktorinem

Rozhovor - Daniel Viktorin

O chystaných projektech, prodejích shareware her na našem trhu i nové online hře jsme si povídali s naším bývalým...Najdete na iDNES.cz