Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Návod na hru Knightsquire

  9:35aktualizováno  9:40
Občas se jednoduše přihodí, že někde přehlídnete jeden předmět a pak je najednou velmi obtížné později získat zcela konkrétní věc, ačkoliv přesně víte, že ji potřebujete a co s ní budete dělat. V takových situacích je návod malým darem shůry.

HRAD | pokoj
Dveře jsou zamčené zvenčí a vy zatím hrajete pouze za rytíře. Je nutné probudit panoše spícího na skříni, k tomuto účelu poslouží kopí opřené nalevo od skříně. Seberte jej a píchněte do panoše. Panoš se probudí a je ve hře. Nyní zvolte postavu panoše a z jeho inventáře předejte meč rytíři. Zvolte rytíře a mečem otevřete truhlu. Z truhly získáte dýku. Poté meč užijte na lano upnuté na zdi nalevo od skříně. Panoš získá pěkné lano s hákem. Nyní použijte dýku na mříže v okně. Zvolte panoše a předejte rytíři lano s hákem. Zvolte rytíře a užijte lano s hákem na okno. Cesta na střechu je volná. Seberte ze zemně deku a předejte ji spolu s mečem panošovi. Zvolte postavu panoše a vylezte na střechu.

HRAD | střecha
Použijte meč na stožár s vlajkou napravo. Ten spadne a vytvoří lávku, přejděte po ní. Nyní na splihlý prapor navažte deku a "slaňte se" po ní k věži se strážným. Slezte po žebříku do spodní části hradu ke strážnému. 

HRAD | vnitřek
Pak vystupte po schodech směrem vlevo na chodbu se spícím strážným před místností s rytířem. Prozkoumejte rytířské brnění a pak na něj klikněte. Vypadne klíč, ten užijte na dveře od rytířova pokoje. Zvolte rytíře a sejděte do místnosti s králem. Promluvte si s ním. Vyjděte na chodu se strážným s kopím a prozkoumejte bránu napravo. Vydejte se do knihovny. Klikněte na knihy v policích v pořadí zelená, žlutá, modrá a brána je otevřena. Vydejte se s rytířem k ní a klikněte na ni. Přidá se k vám panoš a můžete vyrazit na cestu..

PŘÍRODA | u stromu
Zvolte panoše a ze země seberte kamínek. Předejte jej rytíři. Zvolte rytíře a hoďte kamínek na hnízdo na větvi stromu. Spadne pírko. Poté užijte meč na dolní větev stromu s velikým zeleným listem. Ten získáte do výbavy. Velký zelený list položte na vykousnutou díru v zemi nalevo nahoře od lávky. Zvolte panoše seberte ze země pírko. Přejděte lávku a vstupte do věže. 

PŘÍRODA | věž
Uvnitř věže se na stěnách nachází dva svícny, zkuste je oba použít. Nic se nestane. Přepněte na rytíře a vstupte do věže. Promluvte si s panošem. Proběhne sekvence, kdy oba najednou zatáhnou za svícny a otevřou tajný poklop. Seberte luk nenápadně opřený o knihovnu vlevo od ní. Zvolte panoše a seberte strunu do luku z poklopu a lano stočené na židličce na pravé straně místnosti. Oba tyto předměty předejte rytíři. Zvolte rytíře a skombinujte lano, luk a strunu v jedno. Vystupte před věž a použijte tento nástroj na okno s princeznou. Pak zvolte a vydejte se do jeskyně.

PŘÍRODA | jeskyně
Přejděte do místnosti se zlobrem a ze země seberte maso. Vraťte se před jeskyni a maso položte na zelený list. Vraťte se do jeskyně a zlobra pošimrejte pírkem pod nosem. Následujte sekvence s likvidací zlobra.. Vylezte s panošem po laně do okna princezny. Seberte ze země polštáře a hoďte je dírou v zemi do spodního patra. Pak klikněte na otvor a... THE END

 

Recenze na hru Knightsquire

Autor:


Nejčtenější

V pohádkovém Shattered bojujete proti zlu svým ptačím zpěvem

Shattered

Ostrov ptačích pěvců je v ohrožení a jen vy, jakožto nejzdatnější z nich můžete vše zachránit. Tedy, pokud vás neodradí...

Další z rubriky

Smrt mladíka vážícího 160 kilogramů mohou mít na svědomí videohry

Neurony

Letošní červen byl osudný pro třiadvacetiletého Francise Haydocka z britského Birminghamu. Mladík zemřel po náhlém...

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Provident Financial s.r.o.
Specialista péče o zákazníky v terénu

Provident Financial s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský krajNajdete na iDNES.cz