Návod na hru Knightsquire

  9:35aktualizováno  9:40
Občas se jednoduše přihodí, že někde přehlídnete jeden předmět a pak je najednou velmi obtížné později získat zcela konkrétní věc, ačkoliv přesně víte, že ji potřebujete a co s ní budete dělat. V takových situacích je návod malým darem shůry.

HRAD | pokoj
Dveře jsou zamčené zvenčí a vy zatím hrajete pouze za rytíře. Je nutné probudit panoše spícího na skříni, k tomuto účelu poslouží kopí opřené nalevo od skříně. Seberte jej a píchněte do panoše. Panoš se probudí a je ve hře. Nyní zvolte postavu panoše a z jeho inventáře předejte meč rytíři. Zvolte rytíře a mečem otevřete truhlu. Z truhly získáte dýku. Poté meč užijte na lano upnuté na zdi nalevo od skříně. Panoš získá pěkné lano s hákem. Nyní použijte dýku na mříže v okně. Zvolte panoše a předejte rytíři lano s hákem. Zvolte rytíře a užijte lano s hákem na okno. Cesta na střechu je volná. Seberte ze zemně deku a předejte ji spolu s mečem panošovi. Zvolte postavu panoše a vylezte na střechu.

HRAD | střecha
Použijte meč na stožár s vlajkou napravo. Ten spadne a vytvoří lávku, přejděte po ní. Nyní na splihlý prapor navažte deku a "slaňte se" po ní k věži se strážným. Slezte po žebříku do spodní části hradu ke strážnému. 

HRAD | vnitřek
Pak vystupte po schodech směrem vlevo na chodbu se spícím strážným před místností s rytířem. Prozkoumejte rytířské brnění a pak na něj klikněte. Vypadne klíč, ten užijte na dveře od rytířova pokoje. Zvolte rytíře a sejděte do místnosti s králem. Promluvte si s ním. Vyjděte na chodu se strážným s kopím a prozkoumejte bránu napravo. Vydejte se do knihovny. Klikněte na knihy v policích v pořadí zelená, žlutá, modrá a brána je otevřena. Vydejte se s rytířem k ní a klikněte na ni. Přidá se k vám panoš a můžete vyrazit na cestu..

PŘÍRODA | u stromu
Zvolte panoše a ze země seberte kamínek. Předejte jej rytíři. Zvolte rytíře a hoďte kamínek na hnízdo na větvi stromu. Spadne pírko. Poté užijte meč na dolní větev stromu s velikým zeleným listem. Ten získáte do výbavy. Velký zelený list položte na vykousnutou díru v zemi nalevo nahoře od lávky. Zvolte panoše seberte ze země pírko. Přejděte lávku a vstupte do věže. 

PŘÍRODA | věž
Uvnitř věže se na stěnách nachází dva svícny, zkuste je oba použít. Nic se nestane. Přepněte na rytíře a vstupte do věže. Promluvte si s panošem. Proběhne sekvence, kdy oba najednou zatáhnou za svícny a otevřou tajný poklop. Seberte luk nenápadně opřený o knihovnu vlevo od ní. Zvolte panoše a seberte strunu do luku z poklopu a lano stočené na židličce na pravé straně místnosti. Oba tyto předměty předejte rytíři. Zvolte rytíře a skombinujte lano, luk a strunu v jedno. Vystupte před věž a použijte tento nástroj na okno s princeznou. Pak zvolte a vydejte se do jeskyně.

PŘÍRODA | jeskyně
Přejděte do místnosti se zlobrem a ze země seberte maso. Vraťte se před jeskyni a maso položte na zelený list. Vraťte se do jeskyně a zlobra pošimrejte pírkem pod nosem. Následujte sekvence s likvidací zlobra.. Vylezte s panošem po laně do okna princezny. Seberte ze země polštáře a hoďte je dírou v zemi do spodního patra. Pak klikněte na otvor a... THE END

 

Recenze na hru Knightsquire

Autor:

Nejčtenější

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Další z rubriky

Pojmenovali dítě podle postavy ze hry a získali hry zdarma na doživotí

Dovahkiin

Čerstvě narozený Dovahkiin byl pojmenován podle postavy ze hry na hrdiny The Elder Scrolls V: Skyrim. Jeho rodiče...

Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci

Mario

Do videoher se kriticky pustila už i Americká organizace na ochranu zvířat PETA. Terčem kritiky se stalo nošení...

Kulivočko - dojmy z dema

Kulivočko

Zahráli jsme si demo české adventury Kulivočko.

Najdete na iDNES.cz