Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Night of a Hermit – návod

  12:00aktualizováno  17. května 9:50
Kvalitní adventura si zaslouží i kvalitní návod, který dovede hráče krůček po krůčku až k závěru. A takový přesně je kompletní průvodce hrou Night of a Hermit, který jsme pro vás připravili.

Night of a Hermit Promluvte si s recepční. Dostaňte z ní pokoj a až budete uvnitř, promluvte si s ní znovu, získáte páčidlo. Projděte si hotel a až vás to přestane bavit, jděte do zábavního pokoje. Prohlédněte si misku, kterou drží tlusťoch v ruce a promluvte si s ním o jeho jídle. Bude třeba mu vyrobit sedvič. Jděte tedy do kuchyně, otevřete skříňku a seberte krajíce chleba a nůž. Otevřete lednici a vybrakujte ji. Opusťte kuchyni a před ní seberte trochu kočičího žrádla z koše. Jděte k bazénu a zde se vybavte sklenicí, která leží na stole. Pokračujte na pláž a až doprava dozadu na molo. Jděte k rybáři a naberte si ze sudu maso, olej a vinegar. Použijte maso na chleba a vyrobte tak tlouštíkem žádaný sendvič. Dejte mu ho – bude tam chtít ještě přidat salát, což promptně udělejte. Ještě to chce ale majonézu, takže jděte ke svému pokoji, otevřete si jeho dveře šperhákem a podívejte se na stůl. Seberte sůl, pepř a mustard a tohle všechno spolu s olejem a vinegarem nasypte do přístroje na stolku. Naberte si výsledek do láhve a použijte to na sendvič. Ještě bude potřeba na něj přiložit trochu okurek a konečně bude tak akorát. S bonzem jděte ke skladišti. Hlídá ho pejsek, takže si s ním promluvte o obsahu jeho misky. Pak dejte bonzo Night of a Hermit do kočičího žrádla a přidejte ho do misky, čímž psa spolehlivě uspíte a dostanete se dovnitř.

Vejděte do skladu a seberte zde sirky a dýni. Použijte na ni nůž a vyřežte klasickou halloweenovskou dýni. Pak berte předměty z krabice dokud nenarazíte na svíčku. Zapalte ji a pak ji použijte na dýni. Jděte do zábavního pokoje, posuňte vázu a zhasněte světlo. Pak použijte na tlusťocha dýni a zbavíte se ho. Pokračujte do chodby před kasínem a posuňte magnet na nástěnce. Jděte do baru a navrhněte barmanovi šipky. Mine a vy mu řekněte, že vás volá žena. Oběhněte to, posuňte magnet zpátky a použijte šipku na terč. Vyhráli jste víno – otevřete ho a zjistíte, že je to jen motorový olej. Vraťte se za barmanem a stěžujte si. Dá vám lístek. Jděte na molo a úplně dozadu, dejte ho ženě v budce a naloďte se. Na palubě navštivte jako první obchod s dárky. Podívejte se na obrázek – Herman přijde na to, že by rád byl kapitánem. Podívejte se na skleněné oko a vezměte si ho. Promluvte si s majitelem obchodu, dostanete od něj falešný hák. Promluvte si s ním ještě jednou a tak dlouho do něj hučte Night of a Hermit o tom, že byste chtěli být pirátem, až se vzdá a dá vám lepidlo. Jděte do své kajuty a použijte hák na zavěšenou postel – získáte rudý šátek. Seberte zlatý kroužek z lůžka a ze skříně uniformu. Použijte ji a proměníte se v kapitána. Takto vystrojeni jděte na příď k navigátorovi. Seberte čočky a použijte je k otevření lupy. Pak je vraťte navigátorovi. Jděte zase dolů a převlékněte se zpátky. Jako Herman pak navigátorovi řekněte, že chcete zpátky.

Vraťte se do svého pokoje v hotelu. Seberte žvýkačku a zavolejte telefonem recepční. Vyjděte ven a zavřete ji uvnitř. Bude trochu naštvaná, ale to nevadí… :o) Zvýkačku ožvýkejte. Jděte k recepci a seberte zvonek a tři letáky. Pak jděte k bazénu a použijte ožvýkanou žvýkačku na pumpu. Vraťte se do chodby u kasína a použijte gauč. Měli byste najít jehlu. Ještě seberte kytaru, zahrajte na ni a vezměte si utrženou strunu. Jděte do skladu a vezměte z krabice trubku a z krabičky sirek novou sirku. Vyjděte ven a prozkoumejte kanón – získáte trochu střelného prachu. Jehlou pak propíchněte tlusťochovi v bazénu kruh – začne se topit a hlídač vysuší bazén. Night of a Hermit Použijte na trubku střelný prach a na výbušninu pak strunu. Položte TNT do bazénu a vyrobte si tak cestu do sklepa. Prozkoumejte ride pamphlet a najděte v něm volný lístek. Projděte dírou v bazénu a jděte do místnosti s lavicí. Seberte zde dálkové ovládání a otevřete šuplík. Najděte v něm deníček. Ještě si z truhly vezměte svitek a pak zajděte na Earth Ride. Promluvte si s operátorem a pak mu dejte svůj lístek. Až dorazíte do středu Země, použijte zvonek k tomu, aby se výtah vydal nahoru bez vás. Pod ním se skrývá první polovina Rosetského kamene. Přivolejte si zase zvonkem výtah a vydejte se zpátky nahoru.

Jděte do zábavního pokoje, seberte ze země střep vázy a použijte dálkové ovládání. Napište 73. Dozvíte se, co bude vaším dalším úkolem. Jděte do chodby vedle kasína a použijte střep na tapetu pod Royovou hlavou. Jděte do skladiště a seberte jídlo z krabice s věcmi. Jděte k rybáři a použijte jídlo na kyblík. Získáte rybářský prut. Jděte do skladiště a vezměte si z krabice magnet a z police kladivo. Night of a Hermit Z kanónu před domem si vezměte ještě trochu střelného prachu. Použijte ho na motorový olej a dejte ho kuchařovi. Jděte do baru. Použijte magnet na rybářský prut a vytáhněte přes okno z keříku závaží. Vezměte si zpět magnet a použijte ho na podlahu. Najděte místo, kde hráč upustil minci a pomocí kladiva ji si ji přivlastněte. Dejte ji hráči v kasínu a dostanete kartu na telefon. Použijte telefon ve svém pokoji a vyhrajte lopatu. Také použijte tapetu na zrcadlo – objevíte mapu. Zeptejte se recepční na svůj balíček. Dostanete lopatu. Použijte závaží na Badgerovu mísu a vyjděte na pláž. Najděte místo označené X a vykopejte druhou část Rosetského kamene. Použijte je na sebe, získáte kód. Pak použijte lupu na svitek a přečtěte si zprávu. Jděte do strojového pokoje ve sklepě a dále. Do velkého ucha řekněte „athreeheadedmonkey“ – a vítězství je vaše!

Autor:


Nejčtenější

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...Další z rubriky

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...Najdete na iDNES.cz