Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nuclear Motocross - odvážný motokros

aktualizováno 
Skoky, přemety a triky na motorce v nevyzpytatelném terénu.
62

Nuclear Motocross

Platforma: Freeware
Výrobce: FreeGamepick.com

  • krátké levely
  • zvuky a hudba
  • obtížné skoky

Stáhnout

Nuclear Motocross 2

Nuclear Motocross 1Pokud nejste opravdu sváteční hráči, asi určitě jste už narazili na nějaký simulátor z kategorie ElastoMania. V té provádíte různé triky na horském kole nebo motocyklu. Někdy jde o prostou U-Rampu jako ve snowboardu, jak ale název napovídá, tentokrát se vydáme na motorce do terénu. Nuclear Motocross sice navozuje poněkud apokalyptickou atmosféru, ale mimo zběsilou jízdu vás žádná divočina nečeká. Teda jak kdy. Můžete pomalu projíždět kolo za kolem a překonávat nové překážky. Nebo se můžete soustředit na body a využít každou volnou plošinku, abyste na ní předvedli ty nejlepší triky. Ruku ale na srdce, podobných plošin tu mnoho není a často vás omezuje i délka nájezdu. Triky jsou tedy hlavně doplňkem a maximálně se zmůžete na jeden rychlý backflip. Hlavní činností jsou tedy přeskoky jam, vyskakování na kameny nebo schody a šplhání po skalách.

Nuclear Motocross 2Princip hry spočívá v ovládání motocyklu, který má výrazné odpružení vpředu a vzadu. Podobně jako u normálního simulátoru, i zde je základem pohyb vpřed nebo vzad. Pokud však narazíte na nějakou překážku - ať už při jízdě nebo po dopadu - právě zatížená náprava celou motorku rozkmitá a vy snadno přepadnete, čímž hra pochopitelně končí. Při skocích nebo na malém prostoru musíte navíc zapojit skrčení nebo stoj na pedálech. Stejně jako u Elastomanie je základem dvourozměrná grafika viděná z bočního pohledu. Nemáte však možnost motorku otáčet kolem vlastní osy, čímž se daly některé pády odvrátit.

Nuclear Motocross 2Nuclear Motocross nabízí krátké levely, obvykle jen s několika skoky. I přesto v jednom najdeme vizuálně odlišná prostředí. Začnete třeba na molu a skončíte uprostřed pouště. Grafika a prostředí vůbec tvoří podstatný herní prvek. Bonusy zde prakticky nejsou a i když můžete sbírat roztroušené mince jako u hopsaček nebo soutěžit na čas, stejně vám to není nic platné, protože zde není žádná tabulka s nejlepšími výsledky. Nuclear Motocross je rozšířenou verzí své flashové předlohy. Od ní si vzala přímočarost, minimalistické menu a žádné zbytečné kudrlinky. Pokud se však chcete zabavit, přijde vám to vhod. Jezdecký zážitek dobře doplňuje také podkresová hudba a zvuky.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

62 %

Hodnocení čtenářů

68 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 90 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...Najdete na iDNES.cz