Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

One Minute In Life: Assassin - nájemným vrahem snadno a rychle

  12:00aktualizováno  12:00
Život je drsný a prachy mají sílu. Hlavní hrdina dnešní gamesy za ně likviduje nepohodlné lidi. Ano, hádáte správně, je nájemným vrahem. Vy se vžijete do jeho role a poznáte příběh člověka, jehož job je zabíjet... Život je zboží, vražda je kšeft, jako by se nic nedělo.
60

Omila

Platforma: Freeware
Výrobce: Galaxie Software

Stáhnout

OmilaNikdo z nás si život dobrovolně nevybral, často ho všichni mezi zuby snáší. Někdy zdá se, že má cenu šlapat dál, jsme tu jenom chvíli a není to zvláštní...
Omluvte prosím můj krátký pokus o poezii, ale chtěl jsem nějak nastínit téma života a smrti. Pokud se někde probírá žití a skon, může to na každého působit jinak. Tato témata jsou ale vážná a proto není radno brát je s humorem. A to i přesto, že se říká, že nemáme brát život příliš vážně, protože z něho stejně nevyjdeme živí.
Ale teď trochu změníme úhel pohledu. Každý máme někde svědomí i zábrany, ale přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je, připravit někoho jiného o jeho bytí na tomto světě? Jaký je pocit, rozhodovat o osudu druhého? Jaké je, stát se profesionálním zabijákem? Ať je vaše odpověď kladná nebo záporná, mohla by vás zaujmout dnes představovaná flashová gamebooková textovka One Minute In Life: Assassin od Galaxie Software, která je primárně určena pro operační systém Windows.


Omila Asi tím nejdůležitějším, co dělá textovku textovkou, je příběh, proto přeskočme a pojďme rovnou k němu...
Hlavní hrdina dnešní hry vedl kdysi běžný život, tak jako ho vede většina ostatních lidí na celé naší planetě. Prostě a jednoduše, měl svojí rodinu, přátele, práci, běžné sny a svoje malé problémy. Jenže jednoho dne se stal nedobrovolně svědkem vraždy, aniž by tušil, že to jeho život pěkně zamotá. Znát zabijákovu tvář není žádná výhra, ba právě naopak. Profesionální vrah se přichází zbavit nepohodlného svědka a hlavní hrdina, jak se zdá, už příliš šancí na přežití nemá. Štěstí je ale zajímavá věc. Objeví se vždycky tam, kde by ho člověk nejméně hledal a to se potvrzuje i v našem příběhu. Nájemný vrah mu nabídne, že ho buď oddělá a nebo z něj vychová svého nástupce. Hlavní hrdina tedy odlétá na Sicílii, kde se naučí chladnokrevně se zbavovat lidí na zakázku.


One Minute In Life: Assassin se dělí na kapitoly. Je to dílo, u kterého se rozhodně nebudete nudit, což zjistíte, už během počátku první kapitoly. 
Omila Pokud vás v textovkách deptá nekvalita zpracování herního prostředí, zde se konečně hráčům dostává pod ruce produkt podařený, jak po stránce příběhové, tak i po stránce technické. A právě to mnoha aktuálním textovkám chybí. Vysvětlení, proč je One Minute In Life: Assassin podařený i z hlediska programu, je jednoduché – může za to stále oblíbenější Flash, pomocí něhož je gamesa vytvořena. Ovládání je pohodlné. Prostě si stačí jen vybrat jednu z nabízených možností řešení dané situace a kliknout na ní. Vývojový tým hry - Galaxie Software je znám především díky elektronickému časopisu Galaxie, jehož je autorem. Scénař k One Minute napsal Jan Pavelčák "Pisciotta", programování měl na starosti Dalibor Machálek "Shokar", betatestování se zhostil Ondřej Zapletal a na vývoji dále spolupracoval Peter Sedlařík, Vy se jistě už těšíte na hru samotnou, proto vás nebudu zdržovat tímto článkem a rovnou vás pobídnu ke stažení kvalitní tuzemské textovky One Minute In Life: Assassin.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

43 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 15 čtenářů

Témata: Galaxie

Nejčtenější

Další z rubriky

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

Dark Devotion je převedeni milovaných Dark Souls do dvou rozměrů

Dark Devotion

Máte rádi akční rubačky, obtížné souboje na ostří meče, smrt číhající na každém rohu a nefér herní mechaniky. Tak to...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Najdete na iDNES.cz