Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Photo Mania - vášnivý fotograf

aktualizováno 
Grafické umění láká většinu lidí obdarovaných kreativním duchem. Vyzkoušejte si, jak vám to půjde s fotoaparátem v profesionálním studiu a to virtuálně bez jakékoliv nutné investice.
72

Photo Mania

Platforma: Freeware
Výrobce: Freegamepick

  • pěkná grafika a námět
  • zábavná hratelnost, rozsáhlá kampaň

Stáhnout

Photo Mania

Photo ManiaVášeň k umění a především k fotografování většinou u sebe tímto postižení jedinci rozpoznávají docela brzy. Něco takového zjistila i hlavní hrdinka této zajímavé hry, jejíž kroky budeme následovat v rozsáhlé kampani. Vše ale začíná stručným vyprávěním příběhu podpořeného také grafickými motivy, zkrátka jde o takový malý komiks. Jeho obsahem je fakt, že se slečna rozhodla stát se uznávanou fotografkou, podstoupila k tomu potřebný kurz a nyní aby mohla začít vydělávat šustivé dolárky, koupila také studio, kde bude fotit jedince, ale klidně skládat i celé skupiny. 

Základem je ale ateliér, kde proběhne první tutoriálová mise a dále je již vydělávání peněz plně ve vaší režii. Během tutoriálu vám bude vysvětlenoShifter's Box jak pracovat se zákazníky. Dobré je upozornit na fakt, že od vás se žádný umělecký výkon požadovat nebude a úplně vystačí, když se budete řídit předepsanými normami a všechno bude fungovat jako hodinky. Základem je tedy zákazníka přenést a postavit ho před objektiv. Teprve zde vlastně přemýšlí, co od vás bude požadovat. Následně se nad jeho hlavou objeví náčrt fotografie a podle toho se musíte činit. Důležité je vybrat správné pozadí, následně jeden ze vzorků, který by vám měl přinést co nejvíce peněz. Následně již nic nebrání v tom stoupnout si za objektiv a postavu vyblejsknout jediným kliknutím. Následuje možná trochu neslušné vyhození zákazníka zpět před dveře, kde čeká, až vy mu fotografii zpracujete. V tomto případě se jedná o práci se speciálním zařízením, do něhož z jednoho ze stolů vložíte papír podle toho, zda zákazník požaduje fotografii světlou nebo naopak tmavou. Následuje předání a převzetí pePhoto Manianěz a to hlavní, oč ve hře půjde, již vlastně máte v malíčku. 

Není to ale to jediné a během průběhu kampaně narazíte i na nějaké objevující se novinky. Kupříkladu je vaše herní snažení na malou chvíli oživeno minihrou kde právě skládáte trojičku, chtějící se vyfotografovat. Zajímavý je i nákup nového vybavení, což probíhá vždy po uzavření jednoho levelu. V tomto případě se ale připravte na docela vysoké ceny, které si u většiny přístrojů budete moct dovolit až po absolvování několika misí. 

Jako jsme zvyklí u projektu FreeGamePick dostává se nám do rukou vynikající grafika, která jde ruku v ruce s vybroušeným konceptem. Problém tedy je, že se vám hra snaží neustále vnutit instalaci jejich toolbaru nebo nastavení domovské stránky na jejich web. Tyto zprávy zcela ignorujte, hra bude fungovat i bez nich.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

72 %

Hodnocení čtenářů

75 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 49 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Dark Devotion je převedeni milovaných Dark Souls do dvou rozměrů

Dark Devotion

Máte rádi akční rubačky, obtížné souboje na ostří meče, smrt číhající na každém rohu a nefér herní mechaniky. Tak to...Najdete na iDNES.cz