Playboy III – krásné ženy na mušce

  12:00aktualizováno  6. června 2004 4:55
Plné hry čtou ze dvou třetin muži, ale hra pouze pro muže zde snad ještě nebyla. Ženy odpusťte mi a neberte to jako diskriminaci, když se odvážím jednu takovou hru na náš web přinést. Jedná se o lehce erotickou adventure-textovou hru, jejíž známou předchozí verzi jsme již mohli hrát na 286kách před několika lety a nyní opět přichází s novou várkou virtuálních krásek.

Playboy III

Platforma: Freeware
Výrobce: KabSoft

Stáhnout

Někteří z vás si možná vzpomenou na známou počítačovou textovou adventure hru Playboy, která se objevila ve světě již před více než pěti lety a bez žádné grafiky a nijak revolučních nápadů získala ohromnou oblibu u počítačových hráčů. Jistě, hry s motivy pěkných žen vždy přitahovaly, ale zde nebyla dokonce ani jedna vyobrazená. Později vyšel i druhý díl. Již o dost lépe zpracovaný, ale stále to nebylo ono. Ano, měli jsme tam více žen, více obrázků a více erotických vzdechů, ale viditelně to nestačilo. Ke všemu navíc hra byla komerčního rázu, a i když originál s kondomem stál jenom něco kolem dvou set korun, bylo mi jich líto. S velkou radostí jsem přijal zprávu o Playboyi III a očekával jsem další, a snad již nějaké kvalitnější zpracování od téže autorů, ale ouha! Třetí, volně dostupný díl legendárního Playboye má na svědomí Greedy z českého nepříliš zkušeného teamu KabSoft a Playboy III bohužel není více než slabý odvar a kopie dvojky. Avšak, alespoň je freeware.

Playboy III – krásné ženy na mušce Takže něco úvodního slova bylo řečeno a neznám důvod, proč bychom se dále měli zdržovat malichernostmi a radši se nepustit rovnou do hry. Po spuštění jediného a zároveň také startovacího souboru vyskočí na plochu několik okének, v kterých se celá tato lehce erotická gamesa bude odehrávat. Poté, co vyplníte jméno, už v tom jedete na ostro a koukejte se do toho pořádně obout, nejste přeci jen tak ledajaký filuta. V růžovým okně budete moci slyšet všechny hlášky, které budou proneseny, rady, odpovědi na otázky od vaší milé či prudké zlostné řeči od ženy, na kterou jste dostal chuť. Také je zde vidět vaše momentální vyčerpání, čas a stav peněženky. Dále je zde okno na poznámky, kam si můžete poznamenávat doslova vše, co vás napadne, nic není cenzurováno. A nakonec hlavní okno, pomocí kterého budete moci navštěvovat lokály, své přítelkyně, chodit do supermarketu a spousta i jiných zajímavých věcí. Však se nechejte také trošičku překvapit.

Takže něco málo keců k naším milovaným ženským objektům. Ženy můžete okouzlit a sbalit hned na několika místech. Určitě na místní diskotéce, na plovárně v kině či na chodbě místní školy. Všechny tyto objekty jsou otevřeny pouze v některé době a končí brzy svůj provoz. Diskotéka k ránu, plovárna navečer, kino než dojede film a škola než vás vyžene uklízečka. Takže jednejte rychle a neztrácejte čas. Balit holčiny můžete pomocí různých fint, na které se buď ozvou nebo ne. Můžete vyzkoušet všechno od zamilovaného pohledu, či staré známosti přes zakopnutí a tázání na hodiny až po depresivní finty a vyznání lásky. Pokud budete mít štěstí a nějaká z dívčin, které takto oslovíte vám odpoví, můžete je začít oblbovat. Najmout cikány, aby se vás naoko snažili zmlátit, povídat jí historky, pochvalovat poprsí, lechtat a spousta dalších věcí. Za tyto projevy náklonnosti získáváte, a nebo taky ztrácíte body. Některé prostě zná vaše finty a odpovědí „starej trik“ vás úplně odstaví. Pokud si nebudete jisti její sympatií k vám, zkuste jí předstírat nezájem. Pokud se začne svěřovat, máte vyhráno, vášnivě jí polibte a nabídněte chození nebo rovnou postel. Jestliže odpoví „Už jsem myslela, že tě to nenapadne. OK, budu tvá holka“, tak zjistíte, že máte o jednu přítelkyni víc. Některé ženy jdou svést lehce, na jiné musíte jinak, třeba vábničkou. Zkuste předvádět pečlivého studenta, depresivního chudáka, opitého blázna nebo erotického násilníka a vsaďte se, že nějaká na vaše podmínky přistoupí. Pokud jí budete mít za přítelkyni, můžete jí chodit navštěvovat, pomáhat v domácnosti, svádět, povídat si s ní, někam jí pozvat, a nebo taky přistihnout s jiným chlapem. Pak jí nebo jeho můžete zmlátit či se k nim přidat. Možností v této hře je spousta, popisovat všechny by trvalo asi nesmírně dlouho, a myslím, že takovýto výklad by vám mohl stačit.

Playboy III – krásné ženy na mušce Vy také musíte nějak financovat své úlety. Na to slouží zaměstnání. Pokud budete chodit do práce, čeká na vás méně volného času a energie, ale více peněz. Jenže já vždy radši dám výpověď, jdu si zaflirtovat a pak u holky doma zjistím číslo a heslo jejího účtu. Připojím se na NET a z banky si odnesu její hotovost. A opět existuje řada variant, jak to skončí. Třeba na to přijde a máte po legraci nebo jí budete nakonec muset půjčovat.

Jak vidíte, hru jsem popsal v dosti kladném směru, ale nebojte se, že nemá chyby. Má, a kolik! Hlavně se mi nelíbí, že téměř vše včetně několika obrázků bylo okopírováno z Playboye II včetně názvu. Hra je i přes grafickou absenci poměrně dobře hratelná a zábavná, avšak to, že nepochází z hlavy onoho Greedyho mě mrzí. Greedy dokonce slibuje během několika měsíců vybudovat to, o čem mnozí jen snili. Takže pánové, pokud se tomu chlapíkovi z KabSoftu podaří udělat Playboy IV v grafické podobě s mnoha updaty, těšte se na dlouhé noci u této hry, ale osobně jsem na pochybách.

Autor:

Nejčtenější

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

Další z rubriky

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

V Airfall si skáčete mezi mraky a planetami

Airfall

Tato futuristická akce z první osoby je postavena na „nejoblíbenější“ kratochvíli hráčů akčních her. Na překonávaní...

Paper & Ink Dungeon je podzemí nakreslené tužkou na papír

Paper & Ink Dungeon

Kdysi se ke hraní starých dungeonů doporučovalo používat tužku a čtverečkovaný papír ke kreslení mapy. Zde by to bylo...

Najdete na iDNES.cz