Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rayman Raving Rabbids - šílení králíci na sto způsobů

  12:00aktualizováno  3. září 6:47
Začátkem tohoto roku se v obchodech objevila profesionální hra Rayman Raving Rabbids a my máme jedinečnou příležitost vyzkoušet její plnou verzi zdarma jen několik málo měsíců po vydání. Nepropásněte tuto možnost!
100

Rayman Raving Rabbids

Platforma: Freeware
Výrobce: Ubisoft

Stáhnout

RaymanJen několik měsíců nás dělí od oficiálního vydání Rayman Raving Rabbids, který se uchytil především na debutující konzoli Wii. Co si budeme nalhávat, na jeho revoluční ovládání je Rayman Raving Rabbids přizpůsobena daleko více než na klávesnici a myš osobního počítače, což je jeden z hlavních důvodů, proč se hra pro PC až tak dobře neprodává. Naštěstí pro nás, jinak bychom se nepochybně v takové rychlosti nedočkali plné verze zdarma, která vyšla spolu s dalšími třemi hrami v rámci akce společnosti Ubisoft.

Hlavním hrdinou se stává králíček Rayman, tentokrát vytrhnut z klasické hopsačkové role a to přímo v průběhu pikniku s přáteli. Z toho jej totiž unese banda bílých králíčků, aby ho umístila do stísněné cely, z níž pokračuje na obrovský stadion s hledištěm obsazeným dychtícími králíčky, kteří jsou zvědaví na to, co předvedete. To bude přímo závislé na celé řadě Raymandisciplín, které si volíte pomocí několika možných výstupů z arény, přičemž jejich náplň je poměrně variabilní. Z celkově čtyř menších východů musíte bezpodmínečně splnit alespoň tři, což vám otevře jedny velké dveře zahrnující poslední disciplínu. Ta je lehce odlišná od těch viděných dříve, neboť je trochu více akčního charakteru. Pokaždé v trochu jiném prostředí se totiž utkáte s obří armádou bílých králíčků, které budete sestřelovat za pomocí lehce netradiční zbraně.

Co se obsahové stránky miniher týče, v těch zabroRaymanuzdáme do všech myslitelných žánrů. Velice častými se stanou hudební mezihry, kde bude třeba reagovat na rytmus právě přehrávané skladby a správně mačkat objevující se znaky. Pokud se vám to bude dařit bez větších chyb, máte vyhráno. Zajímavě se jeví i závodní hry, kdy usednete na hřbet obřího zvířete, s nímž se proženete jednou z nachystaných tratí. A aby toho nebylo málo, zkusíme si i hru uvnitř bludiště, kde budeme pohybovat s malou kuličkou a snažit se jí dostat v dosti limitujícím čase až do exitu. Nápady prostě autoři nešetřili a minimálně za tuto stránku je třeba jim smeknout velkou poklonu.

Další devízou hry všudypřítomný humor. Na nějakou vážnou hru se zde nehraje, což vyjadřují i dosti bláznivé grimasy, které se čas od času na obrazovce zjeví. Ačkoliv hra trpí trochu nevyváženou hratelností, lze ji i přes to rozhodně doporučit hráčům všech věkových kategorií, kterým není kreslená zábava zcela cizí.

P.S Pro stažení programu musíte zvolit některý ze serverů. Pokud jste se rozhodli pro FileFront, je třeba vybrat některý z free serverů a následně vystát frontu (cca 40 minut). Na Gamershell není třeba čekat frontu, místo toho stačí jen vybrat některý ze serverů buď v Americe nebo v Evropě. Po úspěšném stažení budete donuceni zaregistrovat se na Ubisoftu, přičemž je třeba uvést zemi původu US (!!!) Jinak nebudete připuštěni dále.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

100 %

Hodnocení čtenářů

78 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 210 čtenářů

Nejčtenější

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

V morovém Plague by se mlha a napětí dalo krájet

Plague

Doktor s morovou maskou nespí ani v noci a zrovna vy máte smůlu, že se mu připletete do cesty. Pomůže vám hustá mlha...V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...

Další z rubriky

Při hraní Indagar se vám jistě vybaví Silent Hill

Indagar

Je tady nebezpečné monstrum, měnící se stěny za zvuku sirén i neoblomný časový limit. Ano, všechno je na svém správném...

V utopické From Ivan manipulujete lidmi pomocí přáníček

From Ivan

Podobně jako v Papers, Please, i tahle víceméně textová hra nastiňuje nepříjemnou realitu života pod dohledem totalitní...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz