Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ringed Racing Fun - pouštní závody

  12:00aktualizováno  11:25
Kola terénních automobilů se budou v této arkádově pojaté závodní hře otáčet na plné obrátky. I v takto obtížném turnaji napříč celou řadou přírodních podmínek totiž může zvítezit jen jediný ...
80

Ringed Racing Fun

Platforma: Freeware
Výrobce: MyPlayCity

Stáhnout

Ringed Racing FunVýtečná akční hra Tanks Territory si z naší recenze odnesla zaslouženě vysokou známku, která je mimochodem totožná s tou, kterou jsme bez váhání udělili závodní hře Ringed Racing Fun. Obě hry pak jsou produkcí dvou velkých zahraničních týmů, které spojuje nemálo drobností a to včetně výtečné grafické stránky jejich projektů.

Vývojáři v MyPlayCity se protentokráte shlédli v čísle čtyři, které vás bude provázet doslova celou hrou. A to alespoň co se základní náplně týče. Hra totiž prezentuje čtveřici rozlišných prostředí, přičemž každé takové se může zároveň pochlubit čtverkou tratí, na nichž si zazávodíte. Vypíchnout je třeba jak písečné duny, na nichž začínáte, tak i zasněžená prostranství a mnoho dalších. Tratě do těchto míst zasazené budou poměrně krátkými okruhy s narůstající obtížností, na nichž budete muset absolvovat pokaždé čtyři kola, po nichž se teprve rozhoduje o vítězi.

Ringed Racing Fun

Základem všeho je turnaj, jež je takovou malou závodní kampaní, která vás postupně provede všemi levely a prostředími a to pěkně od začátku. Při prvním spuštění totiž máte k dispozici jen jeden jediný okruh, což se ale s dalšími vítězstvími, kterých dozajista dosáhnete, změní. K tomu svou troškou do mlýna přispěje i možnost volby obtížnosti a to třeba i v průběhu aktuálního turnaje, přičemž na tu nejnižší zvládne do cíle jako první dojet i podprůměrný závodník a to především díky rapidně snížené výkonnRinged Racing Funosti ostatních závodníků. Ti stejně jako vaše maličkost budou dostávat nové a nové vozy a to vždy po absolvování určitého počtu tratí. Po odemknutí nového vozítka si nemusíte lámat hlavu s finančními záležitosti, prostě jen auto vybrat, následně zvolit barvu která vám nejlépe vyhovuje a vydat se na trať.

Poté co vás kampaň definitivně omrzí, můžete se vydat do volné jízdy a všechny již odemknuté tratě a vozy znovu prověřit třeba i na větší obtížnost. Obsahu tedy nabízí Ringed Racing Fun až až, až tak slavné to ale není s technickým předvedením. A to zejména co se fyzikálního modelu našeho auta týče. Ten má totiž s realismem společného asi tolik jako prase s kosmonautikou, což trochu zamrzí. Arkádové pojetí této závodní hříčky sice může chvíli bavit ba co víc ke grafickému pojetí se přímo hodí, příliš zábavy ale nepřináší. Navíc se jízdní vlastnosti ani nemění auto od auta, tudíž nemáte sebemenší motivaci pokračovat v jízdě a snažit se odemknout nějaké ty nové kousky. I bez toho, aby hra nabízela tento nadstandard vychází z recenze jako částečný vítěz. Ostatně osmička není vůbec špatná známka.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

14 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 9 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...Najdete na iDNES.cz