Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Robotic Invasion – zachraňte svět před roboty

  12:00aktualizováno  11:18
Oddychová skákačka, ve které zachraňujete planetu Greenytoria před šílencem, jenž se snaží s pomocí svých robotů ovládnout celou galaxii. Sesbírejte všechny krystaly, překonejte plechové potvory a zachraňte svět.
70

Robotic Invasion

Platforma: Freeware
Výrobce: TechVision

Stáhnout

Robotic InvasionRobotic Invasion pochází z dílny TechVision a provází ji prozaický příběh. Na planetě Greenytoria žijí všichni obyvatelé v poklidu až do doby, než majiteli tamní výrobny robotů „rupne v bedně“, pomocí svých robotů zajme na planetě všechno živé a rozhodne se ovládnout celou Galaxii. Vy představujete jedinou šanci, jak tyto nekalé plány překazit.

Vaším úkolem bude dojít ve zdraví na konec každého levelu a cestou sesbírat daný počet krystalů. Pokud krystal při cestě zapomenete sebrat, na závěru kola vás čeká nemilé překvapení, protože vpuštění do dalšího levelu je možné až po nashromáždění všech krystalů z celého levelu. Takže se budete muset vracet strastiplnou cestou zpět a hledat, kde že jste ten zpropadený krystal nechali. V cestě vám samozřejmě stojí celá spousta kovových a jinak pancéřovaných potvor, které buď Robotic Invasion můžete přeskočit nebo je poslat jednou přesně mířenou střelou do robotího pekla. Dále budete muset překonat všemožné bodce v zemi a přeskákat nejednu propast, ale abyste to neměli tak těžké, občas můžete najít nějaký bonus – ať už v podobě životu nebo doplnění zdraví. Specialitkou je objevení tzv. skryté věci, díky které se vám zvedne skóre o rovných 500 bodů.

Grafika Robotic Invasion je roztomilá, takže vám ani zpočátku nepřijde, že půjde o tuhý boj, ale budete mít chuť se jen tak procházet a kochat barvami okolo vás. Z tohoto stádia vás však rychle probere první setkání s robotem, který pro vaše turistické choutky nebude mít ani trochu pochopení. Robotic Invasion Hratelnost je na velmi slušné úrovni, snad si jenom zpočátku budete muset zvyknout na lehké „doslideování“ vaší potvůrky po každém skoku. Oproti jiným skákačkám se téměř nic nemění. Robotic Invasion je především o skákání z ostrůvku na ostrůvek, občas sestřelení nějaké té plechové potvory či manévrování mezi vyjíždějícími bodci. 

Robotic Invasion si nedělá ambice uchvátit vás bůhvíjakým novátorstvím, ale účel splňuje více než dobře. Pohodová skákačka, která není nijak náročná a určitě stojí za vyzkoušení už jenom z toho důvodů, aby se robotí peklo zaplnilo několika novými plechovými potvorami.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

64 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 18 čtenářů

Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

V psychoanalytické The Shape On The Ground nejste hráč, jste pacient

The Shape On The Ground

Máte sklony k sadismu, depresi, nebo jste jinak sociálně nestálí? The Shape On The Ground není hra, ale psychologický...

Při hraní Indagar se vám jistě vybaví Silent Hill

Indagar

Je tady nebezpečné monstrum, měnící se stěny za zvuku sirén i neoblomný časový limit. Ano, všechno je na svém správném...

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz