Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Seek & Dread – online přestřelka

  12:00aktualizováno  2:02
Fanoušci Counter Striku nechť zpozorní. Je zde freeware, který si bere tuto velmi poulární hru na mušku. Zapomeňte na neschopné booty, hrajte Seek & Dread online proti skutečným hráčům!
70

Seek & Dred

Platforma: Freeware
Výrobce: Kingson Soft

Stáhnout

Seek & DredPopularita Counter Striku nezná mezí. Vzniklo nespočet her, které jej napodobují a Seek & Dread je další z nich. Je jasné, že slouží jako pouhý doplněk fanouškům, kteří CS podlehli, nicméně má co nabídnout.

Stejně jako u CS budete předně potřebovat připojení k internetu, jelikož hra je celá online. Následně se připojíte na jeden z možných serverů, které trpí stejnými neduhami, jak je u online her zvykem (padání serverů, laggy apd.), nicméně nejdená se o nic tragického a po dobu mého hraní jsem se setkal s těmito problémy spíše vyjímečně. Vyberet si stranu policie či teroristů a vzhůru do boje. Málem bych tedy zapomněl na výběr zbraně, což by se vám stalo osudným. V nabídce jich máte skoro tucet Seek & Dred a jako velmi užitečné doplňky fungují granáty všeho druhu nebo například plastická trhavina k odpalování zdí. Celou akci nevidíte z vlastního pohledu, nýbrž z boku obdobně jako u arkád. Úkolem, pro ty kteří zaspali dobu, je jako obvykle zlikvidovat druhou stranu nebo pokud zvolíte deathmatch, snažit se přežít co nejdéle.

Grafika Seek & Dread je asi největší vadou na kráse. 2D vojáčci a prostředí působí takovým dojmem, že si občas nejste jisti, zda-li jste opravdu schováni za za zdí nebo jestli ještě můžete o kousek ve zdraví postoupit. Stejně tak při samotné střelbě si budete muset chvíli zvykat. Zpočátku jsem byl schopen s nostalgickým klidem vystřílet celý zásobník do rohu zdi, u které jsem se kryl, a následně jsem se divil, jak je možné, že jsem toho prevíta naproti ani jednou netrefil, i když jsem Seek & Dred na něj měl přesně zaměřeno. Ostatně řečeno se zaměřováním je to také obtížné, ale pokud u Seek & Dread strávíte nějaký ten čas, stanete se jistě výborným zabijákem. Výše zmiňované neduhy s jistotou maže skutečnost, že hrajete online a tedy proti lidským protihráčům. To znamená, že není každý krok vašich nepřátel předem naprogramován a mnohdy budete překvapeni, co na vás soupeři ušijí za boudu. Možnost využít chatu na hratelnosti jenom přidává.

Seek & Dread je zpestřením pro hráče CS, ale s naprostým klidem ho můžou hrát i ostatní. Spousta map a neustálá přítomnost hráčů ze všech koutů světa slibuje velkou porci akce a zábavy, pokud tedy zrovna nenarazíte na borce, kteří se budou celou dobu schovávat za zdí a čekat na smrt.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

85 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 43 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...Najdete na iDNES.cz