Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Seek & Dread – online přestřelka

  12:00aktualizováno  2:02
Fanoušci Counter Striku nechť zpozorní. Je zde freeware, který si bere tuto velmi poulární hru na mušku. Zapomeňte na neschopné booty, hrajte Seek & Dread online proti skutečným hráčům!
70

Seek & Dred

Platforma: Freeware
Výrobce: Kingson Soft

Stáhnout

Seek & DredPopularita Counter Striku nezná mezí. Vzniklo nespočet her, které jej napodobují a Seek & Dread je další z nich. Je jasné, že slouží jako pouhý doplněk fanouškům, kteří CS podlehli, nicméně má co nabídnout.

Stejně jako u CS budete předně potřebovat připojení k internetu, jelikož hra je celá online. Následně se připojíte na jeden z možných serverů, které trpí stejnými neduhami, jak je u online her zvykem (padání serverů, laggy apd.), nicméně nejdená se o nic tragického a po dobu mého hraní jsem se setkal s těmito problémy spíše vyjímečně. Vyberet si stranu policie či teroristů a vzhůru do boje. Málem bych tedy zapomněl na výběr zbraně, což by se vám stalo osudným. V nabídce jich máte skoro tucet Seek & Dred a jako velmi užitečné doplňky fungují granáty všeho druhu nebo například plastická trhavina k odpalování zdí. Celou akci nevidíte z vlastního pohledu, nýbrž z boku obdobně jako u arkád. Úkolem, pro ty kteří zaspali dobu, je jako obvykle zlikvidovat druhou stranu nebo pokud zvolíte deathmatch, snažit se přežít co nejdéle.

Grafika Seek & Dread je asi největší vadou na kráse. 2D vojáčci a prostředí působí takovým dojmem, že si občas nejste jisti, zda-li jste opravdu schováni za za zdí nebo jestli ještě můžete o kousek ve zdraví postoupit. Stejně tak při samotné střelbě si budete muset chvíli zvykat. Zpočátku jsem byl schopen s nostalgickým klidem vystřílet celý zásobník do rohu zdi, u které jsem se kryl, a následně jsem se divil, jak je možné, že jsem toho prevíta naproti ani jednou netrefil, i když jsem Seek & Dred na něj měl přesně zaměřeno. Ostatně řečeno se zaměřováním je to také obtížné, ale pokud u Seek & Dread strávíte nějaký ten čas, stanete se jistě výborným zabijákem. Výše zmiňované neduhy s jistotou maže skutečnost, že hrajete online a tedy proti lidským protihráčům. To znamená, že není každý krok vašich nepřátel předem naprogramován a mnohdy budete překvapeni, co na vás soupeři ušijí za boudu. Možnost využít chatu na hratelnosti jenom přidává.

Seek & Dread je zpestřením pro hráče CS, ale s naprostým klidem ho můžou hrát i ostatní. Spousta map a neustálá přítomnost hráčů ze všech koutů světa slibuje velkou porci akce a zábavy, pokud tedy zrovna nenarazíte na borce, kteří se budou celou dobu schovávat za zdí a čekat na smrt.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

85 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 43 čtenářů

Nejčtenější

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...V [REC] Shutter se vám bude pořád motat hlava. Doslova.

[REC] Shutter

Neobvyklá mechanika strachu v této jinak zajímavé hororové hře způsobuje, že pokud má hrdina strach, obrazovka se...

Další z rubriky

Peace-Keeper je nepřetržitá a brutální řežba

Peace-Keeper

Skvělých 3D akcí je mezi Plnými Hrami pomálu a Peace-Keeper je o to cennějším přírůstkem. Krvavá a rychlá akce se tady...

Oolite je bezedná studna vesmírné zábavy ve stylu Elite

Oolite

Vesmír Oolite je téměř nekonečný, stejně jako počet hodin, které v něm můžete prožít. Jen pozor, hra je retro v každým...

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...Najdete na iDNES.cz