Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sim Girl - ulov si svou dívku

  12:00aktualizováno  18. dubna 2:22
Máte problém se seznámit s dívkami? Říkáte si, že to nedokážete? Co takhle si vyzkoušet nanečisto jaké to je, sbalit jednu sličnou dívku. Určitě toho nebudete litovat, neboť je to nejhezčí holka ze školy, ale cesta k srdci dívky nebude jednoduché. Pojďte si s námi zahrát Playboy po Japonsku.
80

Sim Girl

Platforma: Freeware
Výrobce: Ecophobia Games

Stáhnout

Sim GirlFlash hry jsou zábavné a člověk si při nich ukrátí nudu, ale většinou v nich jde jen o trénování reflexů a tupé střílení na rychle se vynořující a zanořující terče. Avšak i mezi nimi se někdy najde kousek, který by se dal přirovnat ke klenotu a mezi ně se řadí i Sim Girl.

O co jde?

V roli středoškoláka se přestěhujete do nového města. Člověku se pak honí hlavou obavy z neznámého prostředí a cizích spolužáků. Hned po vstupu do třídy jsou však veškeré chmury tytam a vaše oko spočine na Tomoko Saeki, nejkrásnější dívce ze školy. Po pár větách vás ale rychle vrátí zpátky na zem. Nedáte se však odradit a začnete pracovat na zvýšení svých vlastností: síly, charisma a inteligence. Tuhle dívku přece musíte sbalit!

Jak to v Sim Girlu chodí?

Po spuštění začnete výběrem postavy (už to zavání RPG prvky), každá z nich má své plusy v oblasti zvyšování atributů, takže pokud si navolíte třeba povolání Criminal, dostanete bonus při výcviku na síle, ale za to penále na inteligenci. Tento neblahý vliv vás nutí si vybrat tu "pravou" postavu, která se k vám nejlépe hodí, pak už jen svého hrdinu pojmenujete a navolíte poměr zbývajících atributů. Sim GirlPo úvodu ve škole a rychlém odpálkování je dobré si jít spravit charisma do hospody. Peníze však rychle dojdou a vy si musíte zvolit jedno ze tří povolání, které by mělo korespondovat s vašimi vlastnostmi: učitel vyžaduje inteligenci, obchodník charisma a drogový dealer sílu. Posledně zmiňované je tak trochu ilegální práce, ale za to nejvíce vynáší, ale pokud budete chyceni při činu, přijdete o cenných 7 dní. Peníze samozřejmě slouží i na nákup surovin jako jsou kytky, medvídci, náhrdelníky atd. - tedy dárky pro naši dívenku.

Na sbalení Tomoko máte 100 dnů. Času není nazbyt a trénování jednotlivých vlastností zabere velký krajíc a vy musíte strategicky uvažovat a každou minutu co nejefektivněji využívat.

Jak balit holky? Výhradně v ARJ!

Ne, nebojte se, toto opravdu na holky neplatí, já to zkoušel i s Winzip :-), ale chce to něco jiného. Pořád za ní musíte chodit a vyptávat, postupně se o ní dozvíte nějaké informace. Postupně si získáváte její přízeň a vše vede až k pozvání na rande. Na žádné sladké řečičky o jejích kukadlech však nedojde a schůzka spíše připomíná křížový výslech. Musíte totiž odpovídat na všetečné otázky o její oblíbené barvě a podobně. Pokud si něco spletete, přijdete samozřejmě o kus důvěry. Jak rande nakonec dopadne, to už záleží jen na vás...

Sim Girl A co je tam navíc?

Sim Girl není jen o pobíhání sem tam a navyšování atributů, ale obsahuje několik miniher, které se vám zpřístupní během hraní, takže si budete muset také zabojovat o svou dívku proti grázlovi, zahrát puzzle nebo poznat, kolik svršků a spodků má Tomoko na sobě.

Grafika, hudba a hratelnost

Grafika jistě potěší všechny příznivce japonského manga. Hudbu během hry moc neuslyšíte, snad jen při spuštění, a dalšími doplňujícími zvuky jsou spíše efekty, jako je zvonění telefonu. Hratelnost je výborná, hra vás udrží a jen tak nepustí ze židle, protože si zaslouží, abyste ji dohráli na jeden nádech. Snad jen dívky se příliš nepobaví, i když alespoň nahlédnou do tajů mužských "balících" postupů :-).


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

80 %

Hodnocení čtenářů

82 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 574 čtenářů

Nejčtenější

V surreálné a děsivé Rot je svět kolem vás ve smyčce

Rot

Horor s obtížně čitelným dějem, ale nekonečně podmanivou atmosférou. Rot má vizuál, který vám vyrazí dech.

V pohádkovém Shattered bojujete proti zlu svým ptačím zpěvem

Shattered

Ostrov ptačích pěvců je v ohrožení a jen vy, jakožto nejzdatnější z nich můžete vše zachránit. Tedy, pokud vás neodradí...V Monster Sanctuary jste pánem divé zvěře a Pokémonů

Monster Sanctuary

Podobně jako ve slavných Pokémonech, i v této hře za sebe necháváte bojovat zvířecí kamarády. Monster Sanctuary je...

Další z rubriky

V pohádkovém Shattered bojujete proti zlu svým ptačím zpěvem

Shattered

Ostrov ptačích pěvců je v ohrožení a jen vy, jakožto nejzdatnější z nich můžete vše zachránit. Tedy, pokud vás neodradí...

Intimate, Infinite je bez kontextu nepochopitelný zážitek

Intimate, Infinite

Divná spleť hádanek a nenavazujících událostí a scén. Bez znalosti krátké novely Jorge Luis Borgese se v této hře...

RoonSehv: NeTerra je po všech stránkách dokonalé dobrodružství

RoonSehv: NeTerra

Jedna z nejslavnějších adventur zdarma? Ne tak docela. RoonSehv je jen kopie Mystu. Ale zato v každém ohledu...Najdete na iDNES.cz