Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Smashing Pumpkins - vybijte si vztek

  12:00aktualizováno  12. března 10:10
Máte na někoho obrovskou pifku, jste vztekem celí bez sebe a není poblíž vás nikdo, na kom byste se mohli vyřádit? Tady se vám tato možnost nabízí, báječné dýně jsou připraveny stát se terčem útoku vaší paličky.

Smashing Pumpkins

Platforma: Freeware
Výrobce: Nstorm

Stáhnout

Smashing PumpkisJistě všichni znáte ten nepříjemný pocit, kdy ráno vstanete a okamžitě na sobě poznáte, že tento den nebude stát vůbec za nic. Říká se tomu, že jste vstali zadní části těla. Jdete se umýt do koupelny, ale neteče teplá voda, došla vám zubní pasta, potom si spálíte pusu horkým čajem. Při odchodu z domova jste asi navíc vykročili tou špatnou nohou, neboť se praštíte do hlavy o domovní dveře. Pak čekáte půl hodiny na tramvaj, která nejede a nejede, až konečně přijede a nastoupíte, přirazí vám řidič nohu do dveří. Do školy přijdete pozdě až po zvonění, za což dostane vyhubováno, v průběhu vyučování slíznete několik pětek a už začínáte mít dojem, že se proti vám spiknul celý svět.

Cestou ze školy navíc…, ale dost už, to stačí, zkrátka jedna katastrofa za druhou, to je na jednoho člověka v jednom dni mnoho. Teď už jste tedy na konci duševních sil a začne docházet k uzrávání rozhodnutí, toto dneska ode mne někdo pěkně schytá. Těch spokojených a usměvavých lidí kolem sebe už máte plné zuby. Jenže rvát se na ulici, kde byste mohli být za takové jednání potrestáni, nebo dokonce se dostat do vězení, na to náturu nemáte. Smashing PumpkisS hlavou plnou těchto chmurných úvah a s chutí pomstít se celému světu, konečně přijdete domů a nejraděj byste něco roztřískali a rozmlátili. Jenže ničit zařízení domova? To také není to pravé ořechové, navíc, co by tomu tak řekli rodiče?

Poradím vám, chcete-li, zasedněte ke svému počítači a tady už na vás čeká hra, v níž si splníte a zrealizujete všechny agresivní plány, jichž máte dočista plnou hlavu. Báječné dýně jsou totiž připraveny na to, abyste je obrovskou palicí mlátili hlava nehlava, rozbíjeli je ne na kousky, ale na maděru, prostě z nich udělali dýňovou kaši. Při tom vůbec nic neriskujete, dýně jsou naprosto bezbranné, takže přestože do nich bušíte o sto šest, nevystavujete se žádnému riziku. Jediným nepřítelem v tomto uklidňujícím bohulibém počínání je pouze a výhradně čas. Jakmile hru spustíte, objeví se na obrazovce několik dýní, s vyřezanými otvory pro ústa, nos a oči, které koukají docela smutně, zřejmě v neblahém tušení, co je očekává.

Jelikož se nic neděje, začnou se aktivovat, to znamená, že se budou jedna po druhé rozsvěcovat. Teď tedy přijde tak dlouho očekávaná chvíle, ty dýně to teď schytají za všechna příkoří, která jste v průběhu dne vytrpěli. Objeví se palička, kterou ovládáte pouze levým tlačítkem myši pro útok a s ní začněte ty dýně, které právě svítí, mlátit po hlavě. Samozřejmě, že můžete přetáhnout přes hlavu kteroukoliv, ale ty nesvítící nezničíte. Smashing PumpkisVpravo dole na obrazovce, současně se spuštěním hry se objeví časomíra,  na které zjistíte, že na masakr máte pouhých 60 sekund. Hned pod ní pak se zaznamenává počet dýní, z kterých se vám podařilo udělat fašírku. Jediným problémem je, že ránu palicí musíte přesně nasměrovat na jejich temena.

Hra je vcelku docela dobře graficky provedena, světelné efekty jsou dokonce vynikající. Rány palicí znějí navíc velice realisticky, na začátku uslyšíte jakési kňučení, to zřejmě dýně už něco neblahého tuší. Pokud z nějaké uděláte kašičku, zahalí se všechny do kouřového oblaku a na místo zlikvidované nastoupí další. Nemusíte se tedy obávat, že byste po chvilce neměli co drtit. Pokud hru skončíte, objeví se vám dosažený počet zdevastovaných dýní a tabulka, pomocí které, když ji vyplníte, můžete zaslat tuto zajímavou hru e-mailem a to hned třem kamarádům, kteří si ji tak okamžitě mohou stáhnout, aniž by její URL museli hledat sami na Internetu. Stačí jen kliknout na "download" a mají ji po chvilce ve svém počítači.

Autor:


Témata: Tramvaj

Nejčtenější

Další z rubriky

Bojíte-li se hluboké vody, Blood Bath Bay ani nestahujte

Blood Bath Bay

Bojíte se hloubek a podmořských monster žijících v temných hloubkách, čekajících na svou nic netušící kořist? Pak pro...

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...Najdete na iDNES.cz