Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Snow Wars - sněhové radovánky

  12:00aktualizováno  12:15
Není mezi námi snad nikoho, kdo by si čas od času neužil sněhové koulovačky. A jelikož nemáme prozatím k dispozici žádný sněhový materiál, přicházíme se skvělou alternativou. Co se takhle koulovat virtuálně?
60

Snow Wars

Platforma: Freeware
Výrobce: KyllerStudio

Stáhnout

Snow Wars Ačkoliv si v tuto chvíli užíváme dost možná posledních hřejivých paprsků před blížícím se listopadem, někteří z vás pomýšlí nad Vánocemi. Ať už máte rádi cokoliv, naše dnešní recenze vypráví o sněhových koulovačkách a úsměvných radovánkách. Snow Wars je hrou krásně jednoduchou a lehce pochopitelnou, tudíž si jí mohou užívat i ti nejmenší z nás. A víte co, dost rozpravování, jdeme se jí podívat hezky na kloub. Před čtením recenze je ovšem podmínkou hřejivý kulich a hezká zásoba vločkové kanonády. To jen pro pořádek.

K výběru máte hned od začátku tréning a kampaň. Před „ostrým“ hraním předně doporučujeme využití právě tréningu, který vás všemu potřebnému přiučí.

Snow Wars Navíc je výborné, že si můžete vybrat specifickou obtížnost a jednu z patnácti map. Po několika neúspěších si budete více a více věřit, protože snad každý vymyslí potřebnou taktiku k vítězství. Kampaň je vynikající v tom, že začnete více využívat rozličnosti postav. Ano, i Snow Wars nese některé zásadní prvky RPG titulů, což je působivé. K dispozici jsou tři postavy. První z nich dokáže ve vydatném čase vyrobit sněhové koule, druhý hrdina sklízí úctu za svou rychlost, přitom třetí a poslední z nich má velký dostřel.

 

Autoři z Kyller Studio počítají s tím, že každý hráč si vybere vlastnost mu nejmilejší. V zásadě se dá tvrdit, že účel splnili. Největší problémem u Snow Wars je asi umělá inteligence nepřátel. Snow Wars Jestliže nastavíte úroveň jedna, nepřítel není prakticky schopen chůze a dalšího přemýšlení. Naopak u vyšších obtížností se stávají velice agresivními soupeři, nehledě na to, že jejich počet se násobí. Postupem času tak máte před sebou několik zuřivých oponentů, kteří vám nedají nic zadarmo. Všechny levely jsou příjemně vytvořeny s jistou kapkou ladnosti, přičemž neustále padající sněhové vločky na celé atmosféře stupeň kvality jedině posunují příjemně dál. Kromě drobných efektů zaznamenají i vaše ušní bubínky dvojici nápaditých skladeb, které se do vánoční atmosféry až moc dobře hodí.

Snow Wars je hra, která příjemně pobaví. A i když ani zdaleka nenabízí neotřelou porci zábavy, u níž byste například strávili půl víkendu, pro lehké odreagování přece jenom postačí.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

24 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 17 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Bojíte-li se hluboké vody, Blood Bath Bay ani nestahujte

Blood Bath Bay

Bojíte se hloubek a podmořských monster žijících v temných hloubkách, čekajících na svou nic netušící kořist? Pak pro...Najdete na iDNES.cz