Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SouthPark Olympics - olympiáda s postavičkami z oblíbeného seriálu

  12:00aktualizováno  5:26
Kdo by neznal Kennyho a další typické hrdiny z kresleného seriálu pro dospělé - South Parku. Velké porce sprostých slov si tentokráte ale příliš neužijeme - známé postavičky totiž vyrazily na olympiádu s cílem vyhrát zlato.
60

SouthPark Olympics

Platforma: Freeware
Výrobce: Beamer Games

Stáhnout

SouthPark OlympicsKdo by neznal kultovní a lehce morbidní kreslený seriál s názvem South Park. Představovat jej myslím netřeba ani široké hráčské obci, neboť na motivy tohoto seriálu již bylo vytvořeno bezpočet her a to jak od jednoduchých arkád, tak i po poněkud komplexnější záležitosti. Jednou z takových je také SouthPark Olympics.

Ač se to možná na první pohled nemusí zdát, SouthPark Olympics je dílkem vskutku obsáhlým, což je v případě podobného sportovně laděného dílka jedině výhodou. I když se tvůrcům pochopitelně nepodařilo zachytit všechny disciplíny, zakomponovali jich do svého dílka rovných osm, což je vcelku úctyhodné číslo. SouthPark Olympics

Jestliže jste již někdy dříve zkoušeli nějakou tu hru snažící se přenést na monitory počítačů onu atmosféru přeplněného olympijského stadionu, jistě vám bude důvěrně známý styl hry a způsob ovládání, který si přivlastnili také tvůrci dnešního dílka. K úspěšnému dokončení a výtečnému umístění vám totiž budou zcela stačit hbité a dostatečně rychlé prsty. V každé disciplíně totiž bude zadána určitá klávesová kombinace, kterou bude buď zapotřebí neustále dokola mačkat jak jen nejrychleji půjde nebo naopak stisknout danou klávesu pouze jednou, ovšem v tu nejvhodnější chvíli, čímž rozhodnete třeba o tom, jak přesně bude z vašeho luku vystřelen šíp apod.

Oněch osm disciplín jsou pak z různorodých sportovních odvětví, tudíž si jak zvýšíte konvičku při běhání, tak i zmáčíte v bazéně při pokusu uplavat v nejlepším čaSouthPark Olympicsse několik bazénů. Chybět pochopitelně nebude střelba z luku, překážkový běh, potápění či zvedání činek. To vše pochopitelně s oblíbenými hrdiny ze Southparku, přičemž vyzkoušíte si sportovat v kůži mnoha z nich.

Pestrá volba disciplín a vcelku vysoko postavená laťka obtížnosti se pak ruku v ruce starají o vcelku příjemně dlouhou hratelnost. I přestože je vám k dispozici jak trénink, kde můžete skočit na libovolnou disciplínu, tak i samotná olympiáda, kde jsou jednotlivé sporty neustále za sebou, dostaví se po čase jasný stereotyp. Ani technická stránka pak není nikterak výtečná a tvůrci si mohli rozhodně dát podstatně více záležet. I přes to je však SouthPark Olympics nadprůměrné dílko a pro milovníky tohoto kresleného seriálu jasná volba!

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

60 %

Hodnocení čtenářů

77 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 110 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

Před nepřáteli v Brother Wake Up se budete muset perfektně schovávat

Brother Wake Up

Černobílý svět této adventury se sice podle všeho nachází ve snu, ale spíš je to pěkná noční můra. Pomalu ubíhající čas...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

Kreslená Find Him sice působí pohádkově, ale pro děti rozhodně není

Find Him

Klasická plošinovka Find Him vypadá, jakoby ji nakreslil nezbedný školák v zadní lavici během přestávky na svačinu....Najdete na iDNES.cz