Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Standing Point: The Final Stronghold - pozor, zombie!

aktualizováno 
Být připoután k zemi a ještě v nebezpečné oblasti obsazené zombie, to si asi nikdo nepřeje. Pomozte proto vojákovi uhájit svůj život v této jednoduché, ale zábavné akční hře.
67

Standing Point: The Final Stronghold

Platforma: Freeware
Výrobce: Vinsin

  • zábavné a jednoduché
  • jen tři druhy nepřátel, jediný level

Stáhnout

Standing Point: The Final Stronghold

Standing Point: The Final StrongholdJestliže jste se právě v sekci Plné Hry ocitli při lovu na jednoduchou ale zábavnou hru zdarma, můžete svůj lov označit za úspěšný. Standing Point: The Final Stronghold totiž vaše požadavky do puntíku splňuje a navrch přináší solidní grafiku a podobně kvalitní hratelnost, která vám pár minut rozhodně zabere.

Standing Point spadá do kategorie akčních her a od toho se také všechno odvíjí. Stavíme se tedy do kůže vojína, který se nenachází ve zrovna jednoduché a záviděníhodné situaci. Sám se totiž ocitl na cestě, z níž není úniku a obývají ji podivná stvoření. A aby toho nebylo málo. Nedokáže se dokonce pohnout z místa a jediná jeho akce spočívá v útocích na blížící se protivníky.Standing Point: The Final Stronghold

Na to byl naštěstí vybaven a v rukou tedy třímá svou pušku. Ačkoliv vypadá tak trochu jako vystřižený z druhé světové války, jeho projektily vypadají jako ohňové koule, což ale není důležité. Daleko důležitější je, že jsou vysílány za pomocí levého tlačítka myši, přičemž posunováním zaměřovacího křížku po obrazovce míříte. Kromě této klasiky máte ještě jednu možnost útoku, tu bych označila ale spíše za takovou jistotu ve chvíli, kdy nic jiného nevyjde. Jedná se tedy o funkci skrytou pod pravým tlačítkem myši, čímž uděláte rychlý útok vašim dřevěným držákem na zbrani a smetete protivníka, který stojí bezprostředně před vámi.

Jinak je dobré se zmínit také o nepřátelích, kteří jsou příjemně variabilní, ačkoliv většina z nich pochází ze stejného drStanding Point: The Final Strongholduhu – zombie. Příšer ze záhrobí bude několik základních tipů, z nichž se první pohybují pomalu, rozvláčně a ve velkém množství. Druzí jezdí na motorkách a v jejich případě se opravdu vyplatí rychlá reakce. Poslední druh je nejzáludnější, neboť jde o černé ptáky přelétající nad vámi. Ti za vás proniknou asi nejčastěji a to se nesmí stávat. V takovém případě totiž riskujete, že naplníte limit deseti jedinců. A pokud za vás pronikne deset nepřátel, hra končí a je nutný restart. A vzhledem k tomu, jak krátká každý hra je (v řádu několika málo minut) nestihnete ani zaznamenat, že tři druhy nepřátel je trouchu málo, v tomto případě totiž dostačují.

Další důležitý prvek hry je munice. Té máte omezené množství a tak nemůžete pouštět projektily po desítkách do řad zombie, ale jste nuceni alespoň trochu mířit. Nové projektily nabíráte docela obtížně klikem na střechu vozidla, jež se čas od času objeví. I když to zní jako naprostá malichernost, nedostatek projektilů do hry vnáší nový strategický prvek a vylepšuje hratelnost.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

67 %

Hodnocení čtenářů

31 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 14 čtenářů


Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

V Keep Them Below musíte vykopat z hrobu svou babičku

Keep Them Below

Zdědit farmu, kterou vůbec nechcete je horor. Alespoň podle povedené a pořádně děsivé Keep Them Below. Nejenom že na...

V Balls Of Duty se fotbal hraje hodně netradičně, v tanku

Balls Of Duty

V této politicky nekorektní arkádě se hraje fotbal, jak jinak, nekorektně. Tým nacistů vyráží proti týmu...

poradna-zdraveho-obuti
poradna-zdraveho-obuti

Jaké první botičky? Nosit papuče na doma? Vše o zdravém obutí vám ráda zodpoví Ing. Eva Žáková.Najdete na iDNES.cz