Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stress Relief Paintball - značkujte míčky

  12:00aktualizováno  13. května 10:01
Chcete mířit, střílet, zasahovat i likvidovat a při tom nesnášíte pohled na potoky krve? Máte dobrý postřeh a přesnou mušku? Tady si to všechno můžete dokonale vyzkoušet a zjistit si míru vlastních dovedností.

Stress Relief Paintball

Platforma: Freeware
Výrobce: Miniclip

Stáhnout

Stress Relief PaintballJe velice a všeobecně dobře známo, že z USA se šíří do celého světa různé nové nápady a také nové hry, neboť tamní  bohatí lidé, kteří mají spousty peněz a stále se nudí, vymýšlejí neustále nové formy zábavy, aby si tak dopřáli doposud nezažité chvíle vzrušení a při tom vyplnili dlouhé chvíle nicnedělání. Jejich fantazie snad nemá obdoby v žádné jiné společnosti, i když nutno přiznat, že je s velkým elánem napodobuje i stará, někdy až konzervativní Evropa. Na stejném principu vznikla i společenská hra, nazvaná PAINTBALL. Nejde o nic jiného, než postavit proti sobě dva „znepřátelené“ týmy a pustit se do boje. Ve zbraních však nejsou skutečné náboje, komu by se také chtělo při hře přijít o život.

Opravdové střelivo nahrazují malé kuličky, naplněné různobarevnou náplní, samozřejmě dobře omyvatelnou, která po vystřelení a zásahu zanechává na místě dopadu zasaženého bojovníka barevnou skvrnu a takto trefený protivník vypadává ze hry. Vítězství potom připadá té straně, jejíž příslušníci tak zvaně „přežili“ a nebyli protivníkem zasaženi. Nakonec pak všichni ti „mrtví“ a „živí“ odcházejí společně do nějakého lokálu, kde jedni mohou oslavit své vítězství a druzí zapít svoji porážku. Něco podobného vám tedy nyní předkládáme ke stažení s tím rozdílem, že nepotřebujete shánět žádné finančně náročné pomůcky, ani hry chtivé soupeře, vystačíte si plně s vlastním počítačem.

Stress Relief PaintballZasahovat však nebudete žádné nepřátele, ale velice sympatické usměvavé žluté míčky, které mně silně připomínaly tolik dobře známé počítačové smajlíky. Ihned po spuštění hry máte možnost vlevo dole si zvolit odeslání vašeho mailu pro nové hry, ale pozor, i to může být skrytá registrace, takže to raději nezkoušejte. Vpravo dole se pak dostanete na stránky, na kterých si můžete zahrát spousty her ONLINE, anebo si je stáhnout do vašeho počítače, je jich tam vskutku nepřeberné množství. Pokud tedy kliknete na PLAY, spustíte hru a  začínáte. Máte v ruce střelnou zbraň a začnou se vám ukazovat již zmíněné míčky v různých velikostech a vzdálenostech.

Pokud se vám podaří míček trefit, tudíž označit ho barvou, získáváte body, čím je míček vzdálenější, tím větší počet bodů obdržíte. Míčky vylézají z různých skrýší, z polic, ze šuflat, ze skříní, prostě z těch nejnemožnějších míst, odkud byste je nejméně čekali, takže buďte ve střehu. Rychlost a přesnost střelby jsou totiž dva základní atributy, nezbytně nutné pro úspěch ve hře. Nahoře na liště máte ubíhající čas, vedle současné skóre a úplně vpravo počet zasažených míčků. Jistě jste pochopili, že se hraje na čas a počet získaných bodů, abyste postoupili do dalšího kola, musíte v zadaném časovém limitu dosáhnou minimálně 51% úspěšnosti, jinak začínáte znovu.

Stress Relief PaintballS postupem do dalších kol časový limit houstne, zato míčků se objevuje stále více, takže pokud nezaváháte, jsou vaše možnosti na úspěch i nadále vyrovnané. Vlevo dole je ukazatel počtu nábojů ve vaší zbrani, vpravo dole máte možnost si zbraň kdykoliv dobíjet. Pokud vystřílíte všechny náboje, tento ukazatel se rozbliká, ale tak daleko to nikdy nenechávejte dojít, mohli byste v té nejkritičtější chvíli přijít o náboje, což je opravdu nepříjemné. Ostatně pokud budete mířit přesně a míčky zasahovat na první pokus, pak, alespoň zpočátku, vůbec dobíjet nemusíte, ledaže byste byli vskutku rychlí a přesní. Tož už ale záleží jen na vás samotných, na vaší zručnosti a dovednosti.

Snad ještě jedna rada na konec, vybírejte si především míčky tak, že je trefujte pokud možno v tom pořadí, v jakém se objevují, neboť i v tomto pořadí také, pokud je nezasáhnete, mizí. Mám-li hodnotit grafickou úpravu hry, domnívám se, že snese ta nejpřísnější měřítka, vskutku se mi líbila, musím se ale přiznat, že se mi líbí všechny flash hry, tato k nim samozřejmě patří. I zvukové efekty považuji za více než zdařilé a jsem přesvědčena, že této hře přijdete brzy na chuť.

Autor:Nejčtenější

Dream Of Me je skvělá puzzle hra, která vás nevede "za ručičku"

Dream Of Me

Dream Of Me je zástupce oblíbeného žánru hádanek, ve kterém se málokdy objeví něco vyloženě nového. Tahle graficky...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...Další z rubriky

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

A Day In The Lie je zpověď masového vraha, která vás šokuje

A Day In The Lie

Krátká, přesto intenzivní výpověď člověka, který vzal jiným lidem život. Bloumavou a smutnou atmosféru si užijete jen...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz