Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stuntcar Racer - adrenalinové závody

  12:00aktualizováno  12:03
Chcete pocítit adrenalin v těle? Vyzkoušejte si tyto zdařilé arkádové závody, kde nebude nouze o obrovské lety vzduchem a následné pády do nekonečných hloubek. Vítejte ve světě Stunt Car Raceru!
70

Stuntcar Racer

Platforma: Freeware
Výrobce: Gdanietz B, Finckler C,

Stáhnout

Saharan OutpostStařičké klasicky v podobě povedených a nezapomenutelných her rozhodně nerezaví, o což se stará také freeware komunita, která místo nostalgického vzpomínání prostě vezme koncept svého oblíbeného dílka, přidá trochu invence a zpracuje jej do moderního kabátku, čímž si zaslouží uznání spousty freeware hráčů a mnoho stovek downloadů, což je pro freeware tvůrce to jediné ocenění. Proč o tom mluvím? Jak je již ze samotného názvu jasné, autor dnešní adrenalinové hry se do velké míry inspiroval klasikou jménem Stunts a nutno dodat že je to rozhodně poznat.

Život kaskadéra není ani v nejmenším jednoduchý, o čemž by mohli do jednoho vyprávět. Jen málokoho láká zažívat onen öpocit kdy stojíte na hranici mezi smrtí a životem, byť třeba jste za to dostatečně placeni. Stačí totiž sebemenší špatný krok a mohou vám být již všechny doposud vydělané peníze lhostejné, neboť skončíte třeba v lepším případě trvale zdravotně poškozeni. Na to však není možno myslet, jinak byste nemohli řídit ani takové vozítko jako v dnešní hře na trati jež je nabízena. Saharan Outpost

Posadíte se totiž do útrob automobilu neznámé značka a také poněkud upraveného tvaru, s takovým nějakým vyloženě městským autíčkem byste se totiž po tomto místě proháněli jen stěží. Potřeba je dostatečně odpružení a schopnost zvládat hravě zatáčky, což však bude záležet především na schopnosti řidiče, jímž budete pochopitelně vy.

Možná že vás celkem nemile překvapí počet tratí, které si pro nás tvůrci připravili. Ten se totiž bohužel zasekl na čísle jedna, což rozhodně příjemné není a být jich alespoň o pár více, mohlo se výsledné hodnocení vyšoupnout minimálně o jeden stupínek nahoru. I tak se však na této jedné přetěžké a pořádně krkolomné trati velice zapotíte, ihned po startu se začne totiž zvedat do výšky a na vás bude, abyste se na této úzké silnici udrželi. To však není ani zSaharan Outpostdaleka vše, chcete-li totiž postupně vylepšovat své časy o což tady také jde bode třeba občas pořádně dupnout na plynový pedál a pokusit se přímo ukázkově vyjet nějaké ty zatáčky, což nebude vždy úplně jednoduché. Nejednou se bezpochyby stane že se z trati prostě zřítíte dolů na zem, kde si pobudete minimálně malou chvilku dokud se nad vámi hra nesmiluje a nehodí vás opět přímo na trať do místa, odkud jste se zřítili.

Sečteno a podtrženo je asi největší záporem Stuntcar Taceta fakt, že obsahuje pouze jedinou trať, která se po několika málo chvílích přehraje a tak vám titul prostě již nebude mít co nabídnout. I přes to však na freeware scéně není příliš kvalitních závodních her, proto neváhejte a pokud nepočítáte s příliš dlouhou herní dobou jistě se vám Stuntcar racer zalíbí.

Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

65 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 48 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

Kreslená Find Him sice působí pohádkově, ale pro děti rozhodně není

Find Him

Klasická plošinovka Find Him vypadá, jakoby ji nakreslil nezbedný školák v zadní lavici během přestávky na svačinu....

Prazvláštní sci-fi The Alpha Device má naprosto filmový příběh

The Alpha Device

The Alpha Device není ani tak hra, spíš zážitek podepřený úžasným dějem, z jehož vyprávění rozhodně neodvodíte, jak...Najdete na iDNES.cz