Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Supply Panic – zásobování pod palbou

  12:00aktualizováno  12:52
Za pomoci malého náklaďáku musíte sbírat balíky, které vyhazují nad vámi létající letadla. Pozor si však musíte dávat jak na padající bomby, tak také na balíky označené červeným křížem.
50

Supply Panic

Platforma: Freeware
Výrobce: Zvika Israeli

Stáhnout

supplypanic1Supply Panic vytvořil autor Zvika Israeli, který na svých stránkách upozorňuje, že tvoří hry pro své děti. Faktem zůstává, že je může hrát kdokoli, i když kritické oko zkušenějšího hráče najde na Supply Panic hned několik chyb.

Hezky bez okolků a nějakého šroubovaného příběhu se ocitáte ve hře. Ovládáte malý náklaďák, kterým musíte sbírat balíky, jež vyhazují letadlo přelétávající nad vámi. Musíte si přitom dávat pozor na balíky přeškrtnuté a na padající bomby. Za každý sebraný balíky vám přibude jeden bod, ale pokud seberete přeškrtnutý balík nebo vás zasáhne puma, odečte se vám jeden z pěti životů. Občas z letadla vypadne velký balík, který je za body dva. Pozor si také musíte dávat,supplypanic2 aby vám balíky nepadaly na zem. Za každý nechycený balík se vám totiž odečte jeden, respektive dva životy. Dále se můžete setkat se zrychlovacími balíky a s velkou bombou, která vás zabije bez ohledu na to, kolik životů vám zbývá. K tomu, abyste postoupili do dalšího levelu musíte vždy nasbírat 31 bodů. Letadla vylétávají z krajů obrazovky a náhodně shazují balíky nebo bomby.

Grafická stránka je banální, nicméně hraní dostačuje. Pozitivní je barevnost, která jde ruku v ruce s přehledností, takže máte o dění na hrací ploše bezproblémový přehled. Jako pozadí posloužili kopce, stromy a mraky, nicméně nemůžete očekávat nějaký dech beroucí zážitek. Spíše naopak. Horší než s grafikou, která není až zas tak podstatná, je to s hratelností. Hodně ji ubírá několik chyb. Tou první je příliš pomalá rychlost hraní. Často jsem musel několik vteřin čekat, než vyletí letadlo a shodí nějaký balík. Problémem také bylo, že když už letadlo nějaký balík vyhodilo, z druhého rohu obrazovky vyletělo letadlo jinésupplypanic3 a letící balík jednoduše „smazalo“. Když se totiž letadlo setká s padajícím balíkem, balík zmizí. Na druhou stranu občas jsem nevěděl, kam dřív skočit. Když vám padají dva balíky na opačných stranách hrací plochy na chlup ve stejné výšce, nemáte šanci a odečítá se vám život. Obtížnost je díky tomuto faktu velmi vysoká, ale nejvíc vás bude frustrovat fakt, že i kdybyste byli sebelepší hráči, tak prostě nemáte šanci. K vašemu počínání hraje jednoduchá muzika; stejně tak je tomu se zvuky.

Supply Panic není vyloženě špatnou hrou. Hodně ji však ubírá pomalá spádovost a občas nemožnost jakkoli stihnou sesbírat všechny padající balíky. Pokud jste nenároční hráči, může vás však Supply Panic na několik málo minut zaujmout.


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

61 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 21 čtenářů


Nejčtenější

Další z rubriky

V některých situacích v Close Your Eyes je lepší se nedívat

Close Your Eyes

Existuje snad děsivější představa, než zavřít oči před blížícím se nebezpečím a doufat, že se vám jen zdá? Ve skvělém...

V akci scAvenger 2 nesundáte prst ze spouště

scAvenger 2

Loď je plná nepřátel, pomalu se vám rozpadá před očima a záchranný tým má před sebou ještě pěknou štreku. Je na čase...

Kreslená Find Him sice působí pohádkově, ale pro děti rozhodně není

Find Him

Klasická plošinovka Find Him vypadá, jakoby ji nakreslil nezbedný školák v zadní lavici během přestávky na svačinu....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz