Sven 004 - nadržený beránek je opět zpátky

  12:00aktualizováno  11. září 11:59
Společnost Phenomedia se v poslední době dostává do podvědomí hráčů nejen svou zábavnou sérií Moorhuhn, nýbrž také díky své sérii Sven, jejíž nejčerstvější přírůstek spatřil teprve nedávno světlo světa.
90

Sven 004

Platforma: Freeware
Výrobce: Phenomedia

Stáhnout

Sven 004Německá firmička Phenomedia AG vydává jeden kvalitní titul za druhým. Po nedávno zveřejněném pokračování slepiček názvem Moorhuhn: Wanted se o vaši pozornost hlásí neméně povedená gameska. Jak se tedy zdá soustředí se Phenomedia v současné době nejen na rozšiřování řad populárních Moorhuhn, nýbrž také na další sérii nazvanou Sven. Po nedávno vydaném a velice úspěšném Sven XXX přichází další hříčka vyznačující se jako již klasicky nesmírně chytlavou hratelností, tentokráte s označením Sven 004. 

Hnědý beránek Sven je skutečný sexuální labužník a choutky na místní bělounké ovečky jej ještě ani zdaleka nepřešly, ba právě naopak. Pouští se do nich s ještě větší vervou a jak se zdá, také v daleko lepší kondici než tomu bylo minule. Po spuštění na vás vykoukne opravdu povedeně zpracované menu, jež je doprovázeno svižnou hudbou. BSven 004ojíte-li se, že bude Sven 004 pouhou nastavovanou kaší a autoři neoplývaly dostatečným množstvím nových nápadů, kterak vylepšit hratelnost, budete s největší pravděpodobností velice mile překvapeni. Nejnovější verze je totiž daleko mohutnější a o poznání zábavnější, než tomu bylo kdy před tím … K dispozici vám bude již klasicky jedna tréninková a dvě normální mise. Mimo to se však můžete těšit rovněž na tréninkovou a klasickou misi v podání hry dvou hráčů.

Princip, stejně jako ovládání zůstaly zcela nezměněny. Snad jen pro pořádek – po hrací ploše jsou rozmístěny ovečky, jež se posléze stanou oběťmi vaší sexuální touhy. Stačí pouze k některé z nich ze zadu přistoupit a zmáčknutím Ctrl s ní započít pohlavní styk. Zajímá-li vás, nakolik je samice s vaším výkonem spokojena, doporučuji sledovat obrázky nad její hlavou. Dospěje-li ovečka až k samotnému orgasmu, oSven 004kamžitě zmizí a jediné co vám po ní zůstane, je pára. Podaří-li se vám tímto způsobem ostranit všechny ovce, můžete směle postoupit do dalšího kola. Zní to prakticky jako nekonečné sexuální hody, to by však vaši činnost nesmělo neustále narušovat hned několik objektů.

V prvé řadě to bude místní hlídač stáda spolu se svým obrovským a hrůzu nahánějícím psem. Pasák se pohybuje vcelku pomalu, neboť je již stár a k pohybu potřebuje neustále svou hůlku. Na nedostatečnou hbitost si však naopak nemůže stěžovat jeho obratný pes, který se za vámi dokáže neúnavně honit pořádnou chvíli. Velice zákeřným nepřítelem je myslivec vybavený ostře nabitou puškou. Ten ve chvíli, kdy vás spatří, hbitě střílí ze své příruční zbraně, čímž vás může pochopitelně oškSven 004livě zranit. Polapení čí střelení od každého z výše zmíněných znamená okamžitou ztrátu jednoho ze tří velice cenných životů. Vzhledem k ne-příliš velkému časovému limitu je nepříjemné také setkání s velice mladou a drobnou holčičkou. Ta se totiž, nemá-li zrovna po ruce svou oblíbenou hračku, bez uvážení vrhá na vás s cílem hrát si s vámi, což pro vás znamená okamžitý úbytek časového limitu. Celou hrou však neprojdete pouze v kůži našeho beránka, k dispozici vám bude také ona otravná holčička. Ta však nebude pochopitelně s ovečkama souložit, nýbrž jim bude mlátit hlavou o zem či je velice násilně objímat. K rychlejšímu přesunu po mapě je možné v jejím případě použít také drobnou tříkolku.

Již klasicky naleznete všemožně rozmístěnou také velkou spoustu bonusů, jež vám naopak velice pomohou. Mezi ně patří kupříkladu rudá a voňavá růže, která z vás učiní neodolatelného a velice výkonného jedince. Velice zajímavě vypadá také mód určený pro hru dvou hráčů na jednom počítači. Jedná se v podstatě o kooperativní multiplayer, kde se společnými silami pokoušíte obšťastnit všechny ovečky na daném místě. Technickému zpracování snad ani nelze nic vyčíst, neboť je opět jedním slovem výtečné. Velikost instalačního souboru sice není nejmenší, ovšem za tu zábavu, co vám XS verze nejnovějšího Svena nabídne, se rozhodně čekat vyplatí!


Autor:


Hodnocení hry

Naše hodnocení

90 %

Hodnocení čtenářů

93 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 597 čtenářů

Nejčtenější

Ve Startup Panic začínáte softwarovou firmu takříkajíc z garáže

Startup Panic

Nadšení a nápady jsou pro založení startupu potřeba. Ale taky je nutné mít štěstí. Dokáže se vaše malá firmička na trhu...

Další z rubriky

Akční Lay Lines vám nedovolí vypnout mozek

Lay Lines

Se svou egyptskou tématikou vzdáleně připomíná Serious Sama, ale nenechte se mýlit. Hektickou akci v Lay Lines doplňují...

Ve Startup Panic začínáte softwarovou firmu takříkajíc z garáže

Startup Panic

Nadšení a nápady jsou pro založení startupu potřeba. Ale taky je nutné mít štěstí. Dokáže se vaše malá firmička na trhu...

V Coffee Talk jste zároveň přítelem, psychiatrem i baristou

Coffee Tak

Lidé se u dobré kávy otevírají stejně jako na gauči psychologa. V Coffee Talk stačí jen naslouchat a sem tam zapnout...

Advantage Consulting, s.r.o.
IT PRODUKTOVÝ MANAŽER

Advantage Consulting, s.r.o.
Praha
nabízený plat: 40 000 - 50 000 KčNajdete na iDNES.cz